Найкращі новини про здоров’я родини на MNEWS

«MNews» – проект, присвячений людям, які хочуть піклуватися про своє здоров’я і здоров’я близьких.

Здоров’я – це не тільки медичні аспекти. Це спосіб життя, думок, це щирі позитивні емоції і, як наслідок, гармонія з навколишнім світом.

Ми впевнені, що питання здоров’я хвилюють людей, незалежно від віку, статі чи професії. Саме тому статті, слайдшоу і відеоматеріали розділені по віковим групам на кожному з розділів порталу.

Наша мета – допомогти вам вести здорову, повноцінну життя. Ми прагнемо публікувати максимум корисної та цікавої інформації про лікування, красі, психології, догляді та вихованні дітей. У своїй відеостудії створюються унікальні відеоролики з коментарями експертів в галузі медицини, а для наочного уявлення про будову людського тіла відкритий анімований медатлас.

Практичні поради, енциклопедичні статті, інструкції екстреної допомоги складаються дійсними фахівцями в галузі медицини, психології та соціології. Ми хочемо і активно працюємо над тим, щоб у кожного з вас була можливість отримати професійну онлайн-консультацію одного лікаря або консиліуму фахівців.

Для швидкої, але ефективної оцінки симптомів в найближчому проекті унікальна система тестів, заснована на перевірених медичних даних. Проте ми не позиціонуємо цей сервіс як інструмент самодіагностики, закликаючи вас в разі проявів симптомів будь-якого захворювання звертатися до лікаря.

Для більш глибокого знайомства з тією чи іншою темою здоров’я ми розробляємо віртуальні медичні центри здоров’я. Головне завдання центрів – максимально повно проінформувати вас, запропонувати шляхи вирішення проблеми, допомогти в пошуку лікарських засобів, клінік, медичних центрів. Центри здоров’я будуть корисні і фахівцям в області медицини.

У наших планах розвиток тематичного співтовариства щодо здорового способу життя, де ви зможете не просто читати і коментувати матеріали порталу, але і самі виступати в ролі ініціаторів створення нових груп і гарячих тем для обговорення.

Бажаємо здоров’я вам і вашим близьким!