Залежність від онлайн ігор. Здоров’я чоловіка

 залежність від онлайн ігор. Здоров'я чоловіка

Коли життя стає нудна іпредсказуема, укаждого згвалтування немає-ні, даівознікнет бажання поборотися проти сил зла, битися смонстрами ігорлумами, покерувати роботом. Побудувати своє власне місто або, що гріха таїти, врятувати світ! Проблема в тому, що здійснити все перераховане вище вреальном світі досить проблематично (звичайно, якщо ви несуперменинеинопланетный кіборг). Авжеж-то хочеться! І керувати реальністю теж ойкак хочеться! Як кажуть Сучасні адепти психології успіху потреба управляти один ізключових інстинктів людини. Ввіртуальному світі можливо все. У тому числі, як запевняють розробники ігор заробити реальні гроші. Такли це? Івчем проявляється залежність від ігор?

Кому це треба?

Перш, ніж вплутуватися вкакуюби тонібуло онлайн-битву, непогано отримати уявлення про те, чого можна очікувати від ігор. Отже, грати в ігри Варто:

-тим, хто хоче вбити час (немає кращого способу);

– тим, хто хоче знайти друга поцікаву (наприклад, гравця впокер одного Свамі рівня);

– тим, у кого є почуття міри ікто-клудоманії. Іце, мабуть, головне правило. Адже ввіртуальних іграх реальні гроші частіше програють, ніж заробляють. Азалежність від ігор розвивається досить швидко.

Ввіртуальні ігри наденьги нестоит грати:

– тим, хто хоче багато заробити. Повірте, немає такої мережевої гри, яка моглаби забезпечити вам безбідне існування. Виняток становить хіба що покер, ітозаробити там можуть одиниці професіонали. Нообетом трохи пізніше;

– тим, хто невміє себе контролювати;

-новачок. Слідуючи відомому раді, тренуватися краще накошках. Тобто починайте грати вбезплатні ігри: складайте п’ятнашки і ганяйте змійку. Итолько коли випочувствуете, що здатні набольше, можна переходити кверсії, вкоторой роблять грошові ставки.

як митратим гроші набезкоштовні ігри

 залежність від онлайн ігор. Здоров'я чоловіка

Тепер отом, як заробляють на іграх. Це досить складно, якщо винеразработчик гри. Майте на увазі, що відразу після гри Отримати гроші не можна. Ихцель заробляти, анетратить. Тому якщо вам попалася одиночна гра, автори якої обіцяють вас казково збагатити, біжіть з цього ресурсу подалі. Такі ігри зроблені попринципу рулетки. Алгоритм гри такий, що витрачати вам завжди доведеться вразибільше, ніж заробляти. Це стосується нетільки азартних ігор, але і звичайних. Навіть якщо спочатку вам пообіцяють абсолютно безкоштовну участь, походу гри вам швидше за все доведеться платити завсяческіе бонуси (так звані донати) типу додаткових життів, отруйних стріл ідубіни-самострілки, що вражає тролів ікосміческіх загарбників. Такі, наприклад, ігри: Тормгард, LiveStreet, Ikariam, Travian, Darkorbit, RFonline, World ofBattles.

Бонуси можна, звичайно, непокупати, але, швидше за все, гра втратить сенс. Бо збудете відчувати себе постійним лузером інеудачніком. Атаких вражень вистачає ивреальном світі. Причому теж, зауважте, безкоштовно. Прірва між донаторами і гравцями величезна. Тому вылегко переступаєте грань ив10ив20долларов. Черездеякий час ви починаєте витрачати набезкоштовну гру більше грошей, ніж наееплатний аналог. Носамое образливе втом, що обов’язково знайдеться той, хто витрачає більше іжити ввіртуальному світі онбудет набагато краще, ніж ви. Тому фанатизм завжди караний для гравця і завжди бажаний для розробника ресурсу.

партнерські ігри

Трохи чесніше в цьому відношенні партнерські онлайн-ігри, де геймери грають надіньгі один одного. Там розробники заробляють нарекламі або наабонентской платі. Найпопулярніша Партнерська гра World ofWarcraft. Тут вашими противниками управляє недосвідчений інтелект,а також інші гравці. Переваги такого підходу очевидні: поведінку комп’ютерного противника можна передбачити,авпартнерской грі вивинуждени реагувати на дії безлічі інших людей, серед яких є як прямолінійні, так іхітріе, як логічні, так інепредсказуемие. Саме тому в іграх особливо важлива взаємодія між користувачами-гравцями. Правда, справжні, аневіртуальні гроші в цій грі заробити не вдасться. Все, що виможете отримати, це моральне задоволення.

 залежність від онлайн ігор. Здоров'я чоловіка

Найпопулярніша ізонлайн-ігор, де гравці мають справу зреальними грошима це покер. Віртуальний варіант цієї карткової гри, яка захопила світ, хороший тим, що тут немає необхідності влаштовувати тонку акторську гру, приховувати рухи своєї міміки іреакцію очей. Вэтомже иглавный недолік. Загострення пристрастей вже нетот, зникає елемент психологічної гри головна родзинка покеру.

Багато з гравців впокере розраховують насвою перемогу зарахунок відверто слабких супротивників. Ті, хто захопився цією грою зовсім недавно, повинні розуміти це істараться неіграти сзаведомо більш досвідченими ісільнимі противниками. Гра вонлайн-покер наденьгі вкрай ризикована. Честолюбство і амбіції краще залишити для безкоштовних ігор.

Тому перед тим як сідати за кермо, зовсім незайвим буде уважно вивчити склад його учасників і дізнатися для себе, підходять вони вам в якості супротивників чи ні. Нехай випотратите на це певний час, нозато увас додасться шансів навмання.

Іеще. Непогано визначити для себе що для вас все важливіше отримання виграшу або моральне задоволення. Правда, як в цьому, так і в іншому випадку, вітоге вас швидше за все спіткає розчарування. Бо заробити на іграх найчастіше неможливо, аморальне задоволення річ вислизає з програної сумою. Даіполучать його краще вреале. Пам’ятайте, що тільки там є справжні емоції, справжні перемоги інастоящіе бонуси нагорода долі іупорство вдостіженіі своїх цілей. Ця думка допоможе вам впоратися з залежністю від ігор.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *