Неприємний запах в квартирі: як позбавитися? Здоров’я чоловіка

У чоловічій холостяцькій квартирі чого тільки не знайти … І питання про те, як позбутися від запаху в квартирі, завжди стоїть дуже гостро. Це можуть бути і запахи тютюнового диму або не стираються тижнями шкарпеток, сиротливо «поставлених в куточку», і амбре недавньої пивний вечірки з солоною воблою … Але, якщо у вас намічаються гості (особливо, якщо це приваблива жінка!), Потрібно негайно діяти – такий запах здатний відбити бажання спілкуватися навіть у самих закоханих в вас особ!

Причини «ароматів»

У чоловічому домі причин для неприємного запаху може предостатньо: тренувальна форма зі спортзалу, «ароматно» пахуча на спинці стільця. Або – немита гірка посуду, яка тужить вже три дні, тому що в шафі ще не скінчилися чисті тарілки. Нарешті, відро для сміття, яке категорично немає часу винести в перервах між боями в «Танки» і переглядом нового фільму. Чи не менше запаху може додати вірний друг холостяка – кіт Васька, чий лоток не змінювався вже місяць. Додає в скарбничку «ароматів» запах тютюну, і добовий перегар всієї чесної компанії, весело вчора відгуляли у вашій барлозі. Потрібно терміново рятувати будинок! Але як? Перш за все, потрібно почати з наведення порядку в квартирі і ідентифікації ароматних елементів. Почати варто з закидання в машинку і прання всіх шкарпеток та інших смердючих речей. Тільки варто перевірити всі кути ретельно, щоб кожен з шкарпеток знайшов свою пару, і сирітки не друкували поганого запаху, ховаючись за диваном. Завантажте машинку на інтенсивну прання, не забувши додати прального порошку і включивши додаткове полоскання.

Тепер подивимося на вашу меблі в квартирі – часто м’яка оббивка диванів і крісел, покривала і ковдри вбирають запахи. Принюхайтеся до них, швидше за все, вам потрібно працювати по позбавленню їх від запахів. Ковдри і покривала можна вивісити на відкрите повітря приблизно на добу, випрати або здати в хімчистку. З оббивкою меблів і килимами складніше – якщо кошти дозволяють, варто використовувати послуги клінінгової компанії. Якщо фінанси обмежені – можна пройти меблі парогенератором або засобами для чищення килимів і оббивки (Ваніш, Містер-пропеер і аналоги). Тепер перейдемо до сміттєвих відрах – сміття з них потрібно не просто викинути, потрібно ще й ретельно потім промити самі відра із засобами для миття та дезінфекції. Самі відра можуть мати такий запах, що закачаєшся. Одягніть рукавички, розведіть у відрі трохи білизни або іншого засобу, на крайній випадок, якщо немає нічого – соди з гірчицею і ретельно промийте відра. А потім висушіть їх.

Рішучі дії

В кімнаті стало чистіше, але поки неприємні запахи все ще залишаються. Відкривайте вхідні двері і вікно, створивши протяг, і ретельно провітріть кімнати (заодно розбудови і провітривши друзів, які видають перегар!). Поки друзі на кухні відпоювали мінералкою, пора помити підлогу з будь-яким засобом для прибирання. Краще за всіх усувають запахи такі кошти, як білизна, розчин соди, пральний порошок і спеціальні засоби для прибирання та дезінфекції. Розведіть кошти в відрі води, надіньте рукавички і ретельно промийте підлоги, особливо в затишних місцях, попутно збираючи порожні пивні пляшки і залишки вчорашнього святкування. І до речі, під диваном підлоги теж потрібно мити!

Позбутися від запаху в квартирі вже після того, як ви усунули ганебні об’єкти і промили підлоги, допоможуть різні освіжувачі повітря. Сьогодні ринок освіжаючих речовин дуже великий – це можуть бути капсули, спреї, свічки, палички та багато інших форм. Вибирайте легкий і ненав’язливий аромат, нейтральний, і бажано в автоматичному розпилювачі або системі безперервної плавної подачі. Це позбавить вас від постійної біганини по будинку з розпилювачем.

Кухня і санвузол

Кухня та ванна з туалетом таять в собі масу неприємних запахів – це і запах з холодильника, і аромат зливних отворів раковин із залишками розкладається їжі і органічних частинок, і котячий лоток у любителів тварин. Тому, потрібно провести ретельну ревізію всіх можливих джерел запаху і усунути їх. У холодильнику часом може виникати неприємний запах від змішання запахів їжі і зниклих продуктів – перш за все, викиньте все негідні продукти і страви. Потім протріть холодильник ганчіркою, змоченою в розчині соди, і помістіть в нього спеціальний уловлювач запаху для холодильника. Такий можна купити в будь-якому господарському магазині.

У зливні отвори ванни і раковини залийте спеціальні розчини для розчинення органічного сміття і очищення труб (Крот, містер мускул і їм подібні), дайте постояти півгодини і пролийте великою кількістю води. Самі раковини т ванну вимийте з содою або будь-яким миючим засобом.

Котячий лоток помийте гарячою водою з милом і содою, дайте просохнути і часто міняйте в ньому наповнювач, він буде поглинати неприємний запах.

Запах тютюну

Запах тютюну найскладніший для виведення – він вбирається буквально на всю навколишню обстановку. Саме «просте» засіб позбавлення від запаху – свіжий ремонт і відмова від куріння в будинку. Якщо такої можливості немає – проводиться генеральне прибирання з розвішуванням мокрих рушників і ганчірок, які будуть вбирати запах. Всі поверхні потрібно пройти вологою ганчіркою. Змоченою у воді з розведеною з соком лимона. Весь текстиль будинку потрібно випрати, килими і портьєри – піддати хімчистці. Меблі та килимові покриття чистять миючим пилососом з спеціальними засобами для чищення та залишають просохнути. Взимку килими, ковдри та подушки можна почистити на снігу і проморозити. Також варто після генерального прибирання ретельно провітрити приміщення і помістити в нього антитютюновий освіжувач повітря. І вдома, нарешті, потрібно припинити курити! Тільки тоді поступово можна буде позбутися від запаху в квартирі.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *