Поява прищів у дорослих: причини. Здоров’я чоловіка

 

 поява прищів у дорослих: причини. Здоров'я чоловіка

Чоловікам навіть в голову не приходить, що прищі у дорослих можуть бути викликані з чимось, крім проблем зі шкірою …

Прищі вони сприймають як чисто косметичну неприємність, максимум – вони можуть знати, що викликані вони гиперсекрецией сальних залоз. А звідки взялася ця сама гіперсекреція, – вже поза межами чоловічого розуміння.

Східна медицина на цей рахунок говорить: будь-яка проблема зі шкірою – це віддзеркалення якогось внутрішнього неблагополуччя. І в цьому з нею погоджується і західна медицина. За локалізацією вугрового висипу можна припустити, який орган у нас барахлить, які помилки в харчуванні та способі життя ми допускаємо. Звичайно, прищ – це ніяк не діагноз.

Але коли на протязі місяців ваше мужнє обличчя прикрашають вулканічні кратери, і ви починаєте поглядати на косметичку дружини, то, погодьтеся, без причини така напасть зі справжнім чоловіком трапитися не може.

Вугри на підборідді

 

Прищики на підборідді часто говорять про ендокринних порушеннях. Така проблема з’являється у чоловіків при надмірній виробленні тестостерону або порушеннях роботи яєчок. Якщо вугри яскраво-червоні, то, швидше за все, має місце запальний процес в органах малого таза. Щоб встановити точну причину, – здайте аналіз на кількість лейкоцитів в крові, а також пройдіть обстеження у ендокринолога або уролога.

Білі вугри говорять про ослаблений імунітет, а висипання з чорними точками – про надмірне рівні холестерину в крові. І у того, і іншого, як ми розуміємо, можуть бути десятки причин, тому замість того, щоб ставити собі діагнози самостійно, порадьтеся зі своїм терапевтом.
Висипання на переніссі

Прищі біля основи носа можуть свідчити про те, що ваша печінка перевантажена і погано очищає кров. У чоловіків це часта проблема, тому як сильна стать схильний до того, щоб зловживати білковими продуктами. А як раз їх переважання в раціоні ставить перед нашою печінкою непосильні завдання.

Ворог печінки – смажене і жирне. Звідси висновок: натякніть вашій дружині, що хочете, щоб вона запікала ваші улюблені страви в духовці, а не смажила. Налягайте на овочеві страви і зелень частіше, ніж на м’ясо. І пам’ятайте, що джерело білка – не тільки м’ясо, а й молочні продукти. Тому, якщо ви кожен день в величезних кількостях поїдаєте сир і сир, і запиваєте все це молоком, то такий раціон доведеться теж урізноманітнити. Адже прищі на переніссі – не підступне наслідок такого зловживання. Набагато гірше буде, якщо ви наживете якесь захворювання печінки. Тому дотримуємося загального правила: знижуємо кількість білка і обмежуємо кількість їжі, багатої холестерином.

Прищі у дорослих на лобі

Якщо прищі з’являються в основному ближче до лінії росту волосся, це говорить про порушення в роботі жовчного міхура. Угри над бровами сигналізують про проблеми з кишечником. Швидше за все, у вашому раціоні переважає червоне м’ясо, тваринні жири або солодощі.

Якщо висипання рясні, можливо, ви зловживаєте будь-якими ліками або спиртним, і ваш організм не в змозі спалити всі зайві жири і вивести всі токсини, які намагаються вибратися через шкіру. Краще рішення в цьому випадку – порадитися з гастроентерологом. Але якщо дійти до фахівців найближчим часом не представляється можливим, можна спробувати вирішити проблему самостійно. Скоротіть кількість червоного м’яса в раціоні, відмовтеся від алкоголю, перевагу віддавайте їжі, багатої клітковині – овочам і злаків.

Прищі на скронях

Також, як і прищі у лінії росту волосся, скроневі вугри можуть свідчити про проблеми з жовчним міхуром або про дискінезії жовчовивідних шляхів. Якщо на додаток до висипань на шкірі білки ваших очей мають жовтуватий відтінок, то можна не сумніватися, що справа саме в цьому. Зробіть УЗД печінки і жовчного міхура, сходіть на обстеження до гепатолога.

Інша причина висипань на скронях – переважання в раціоні простих вуглеводів – цукру, кондитерської випічки, виробів з рафінованого борошна або фруктози. Звичайно, найчастіше така проблема докучає жінкам. Але оскільки серед чоловіків теж досить багато патологічних ласунів, – напасть не оминула і сильна стать. Якщо ви з їх числа, стримайте кількість всіляких цукерок і тортів в раціоні – незабаром нагородою вам стануть чисті, вольові віскі.

Прищі на щоках

Угри на щоках говорять про перевантаження легенів і часто з’являються у курців і тих, хто з ними спілкується. Китайські лікарі вважають, що так може проявлятися не знаходить виходу тяга до свободи, бажання розірвати невидимі ланцюги навколо себе.

Але все може бути і набагато простіше: вугри можуть з’являтися в результаті частого роздратування шкіри, наприклад – після гоління. Можливо, вам слід змінити свій верстат на більш щадний, з тим, щоб механічна стимуляція сальних залоз не давала такої неестетичний результат.
Прищі у дорослих: загальні правила боротьби

Чим би не була викликана ваша проблема, пам’ятайте, що прищі на шкірі у дорослих людей в більшості випадків – індикатор нездорового способу життя. Причому всіх його аспектів – від частих пиятик до нічного чування перед монітором. Почніть піклуватися про себе, і прищі зникнуть самі.

  • частіше бувайте на свіжому повітрі, побільше рухайтеся;
  • зведіть до мінімуму кількість головних союзників прищів в раціоні – солодких і жирних продуктів. Замініть смажене тушкованими, печеними і паровими продуктами;
  • зведіть до мінімуму вживання спиртного або відмовтеся від нього зовсім;
  • і найголовніше не нервуйте – навіть якщо все ваше мужнє обличчя періодично виявляється усипаним прищами. Пам’ятайте, що прищі – це в тому числі показник тестостероновою активності, а отже, їх можна розглядати як друк вашої мужності. Це, звичайно, не привід ними пишатися, але серйозний привід бути впевненим, що ви впораєтеся з улюбленими труднощами. Який би колір і локалізацію вони не мали.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *