Як вибрати термовентилятор. Здоров’я чоловіка

 

 як вибрати термовентилятор. Здоров'я чоловіка

Нерідко перед чоловіком постає питання, як вибрати термовентилятор для роботи або будинку. Це компактний прилад для створення комфортної атмосфери в будинку в період міжсезоння або холодів. Принцип його роботи простий, але часто без практичних порад щодо вибору «бувалих користувачів» не обійтися, якщо ви не хочете переплачувати зайві гроші за непотрібні додаткові елементи …

Розберемося з термінами

Термовентилятор (його друга назва – тепловентилятор) відноситься до категорії побутових приладів для локального обігріву невеликих площ. За допомогою цього пристрою прохолодне повітря приміщень дуже швидко можна прогрівати до необхідної для комфортного перебування температури. Він відмінно підходить для офісних приміщень, де потрібно підігріти свій «куточок» або прогрівання і просушування найхолодніших місць в кімнатах (кути, області біля вікон, диванів, крісел). За рахунок своєї легкості і компактності ці електричні прилади можуть швидко забезпечувати потоки тепла в тих місцях, де це буде особливо необхідно.

Щоб можна було забезпечити максимальну ефективність від роботи і рівномірно розподілити тепло, в більшій частині термовентилятори є функція звичайного (побутового) вентилятора. Він розподіляє по приміщенню прохолодне повітря, якщо у пристрої виключена функція «нагрів».

Якими вони бувають?
Приладів і пристроїв для того, щоб обігрівати приміщення, коли в ньому недостатньо тепло – досить багато, починаючи від дров’яних і електричних камінів і до суперсучасних інфрачервоних теплих підлог і конвекторів, масляних обігрівачів, теплових гармат і т.д. Кожен із способів підігріву повітря в приміщенні має свої плюси і мінуси, але вони націлені, якщо говорити глобально, на обігрів приміщення в цілому. Але іноді такої потреби немає, а потрібно лише забезпечити комфорт тільки в певній (локальної) зоні. Або, наприклад, прийшовши після вулиці, замерзнувши і промочив ноги, хочеться, влаштувавшись на дивані з книжкою (або присівши за офісним столом), зігрітися від приємно обдуває теплих струменів повітря. Саме в цьому вам допоможе термовентилятор.

Heating and Cooling Icons. Vector

Даний прилад, на відміну від багатьох інших типів обігрівачів, засмоктує повітря, пропускаючи його через себе, нагріває і видає вперед. Передові моделі таких приладів подумали про комфорт споживачів і про забруднення повітря в приміщенні. Тому «просунуті тепловентилятори» обладнані Антипилові фільтрами, за рахунок яких нагрівальні елементи не засмічуються, немає запаху згоряє пилу і рознесення її по повітрю. Прилад залишається чистим, що істотно продовжує термін його служби. (У міру забруднення фільтри можна промивати і просушувати, ставлячи потім на місце).

Подібні прилади створюють спрямований потік теплого повітря, вони можуть бути підлоговими і настінними. Прогріти всю кімнату вони не в силах, але направити потоки теплого повітря в потрібне місце вони можуть. Це корисно тим, хто в звичному для інших кліматі приміщення мерзне або у кого мерзнуть ноги. Основні особливості приладів, що відносяться до їх безперечних плюсів – компактний розмір, невелика вага і недорога вартість. Їх неважко розмістити в зручному вам місці, конструкція їх проста: це нагрівальний елемент з вентилятором в корпусі. Але «наворочені» моделі оснащені ще і особливим дизайном і додатковими функціями.

Що врахувати при виборі?


Якщо ви підбираєте термовентилятор, перш за все, зверніть увагу на такі його характеристики як наявний термостат, тип нагрівальних елементів і їх потужність, а також наявність захисних функцій. Чому саме ці показники? Термостат буде стежити за підтриманням комфортної заданої температури. Якщо стає жарко, він відключає прилад, у міру охолодження повітря – знову включає. Найчастіше прилади мають два режими потужності – повний і половинний. Потрібно дивитися на показники потужності, так як від цього залежить площа обігріву і досягнення необхідної температури.

Не менш важливим є тип нагрівального елементу – керамічний або електричний. Перший більш екологічний, на ньому не горить пил, економно витрачає енергію і більш рівномірно прогріває площа. Однак відбувається це повільніше, ніж в електричному. Другий хоча і нагріває повітря швидше, «випалює» в приміщенні кисень і більш небезпечний через сильного нагрівання спіралі. Він витрачає багато електрики.

І, природно, найважливіший параметр, що характеризує якісний термовентилятор, – це його безпечність. Вона повинна бути гарантована виробником в разі, якщо прилад перекинеться або перегріється. Це захист від пожеж. Плюс, його корпус повинен бути безпечним для дітей і домашніх тварин, які можуть до нього наблизитися.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *