Арахіс-найкращий друг для серця. Здоров’я чоловіка

 арахіс-найкращий друг для серця. Здоров'я чоловіка

Глянцеві журнали закликають чоловіків налягати на них ідругіе горіхи виключно через іхблаготворного впливу напотенції. Тим часом, вони можуть допомогти впоратися з більш серйозними проблемами!

ліки отинфаркта?

 арахіс-найкращий друг для серця. Здоров'я чоловіка

Так, міжнародна команда дослідників прийшла до висновку, що вживання впищу арахісу може захистити серце ісосуды отповреждения врезультате освіти атеросклеротичних бляшок. Іншими словами, їжте арахіс, якщо хочете уникнути інфаркту та інсульту. Справа в тому, що в ньому міститься багато ліпідів ці жири не підвищують рівень небезпечних ліпопротеїнів крові, а,навпаки, стабілізують його. Для настання позитивного ефекту необхідно приймати арахіс вчасно їжі в кількості, що дорівнює 100 грам горіхів всутки. Правда, насегодняшній день такий ефект виявлений лише в одній групі тварин, аіспитаніе налюдях сучастіем добровольців ще попереду, ноучение переконані, що іхпредположенія підтвердяться.

Неорех, апросто скарб!

Корисні властивості арахісу фахівці в усьому світі вивчають вже давно. Вже доведено, що арахіс покращує гормональний баланс, що веде до зниження ваги, як чоловічого, так і жіночого. Причому, корисний нетільки сам арахіс, ноіпродукти, виготовлені з нього. Наприклад, арахісове молочко, яке отримують ізводи і борошно, позитивно впливаєнапрацювання шлунка ікішечніка, тому воно рекомендовано при гастритах і виразці. Арахісова паста, так улюблена американцями (якщо вірити серіалам, вкоторих його незмінно подають кзавтраку идетям истарикам!) це настільки калорійний продукт, що може зарядити чоловіка енергій навісь день, нехуже яєчні сбеконом або біфштекса скартофелем.

хто нановенького?..

 арахіс-найкращий друг для серця. Здоров'я чоловіка

Біда лише водному: далеко невсе люблять арахіс в чистому вигляді, вважаючи за краще солоні горішки, аотних, на жаль, шкоди більше, ніж користі. Даиаллергия наарахис иего похідні вдесятці найбільш часто зустрічаються вмире. Втаком випадку варто придивитися кдругім горіхів. Так, італійські вчені ізклініки втуріне довели дослідним шляхом, що вживання мигдалю нітрохи не гірше впливає на якість ікількість сперми, ніж арахіс або волоські горіхи. Вексперименті брали участь 100мужчин. Половина з них їла горіхи, інша половинаскоротила споживання споживання м’ясних імолочних продуктів, але збільшила кількість поліненасичених жирів впище, зарахунок жирної риби і жирів. Виявилося, що обидві харчові стратегії здатні поліпшити якість сперми, носамий відчутний ефект був утіх, хто щодня елміндаль, оскільки в ньому багато аргініну амінокислоти, відомої своїм позитивним впливом на кількість вироблюваної сперми. Пам’ятаючи вчених, для досягнення бажаного ефекту чоловікові досить з’їдати всього 7миндальных горіхів на день.

Російські вчені голосують закедрові горішки. Поихмнению, регулярне вживання кедрових горіхів впищу це відмінна профілактика гіпертонії, ішемічної хвороби серця іатеросклероза. Справа в тому, що кедрові горіхи, неменше, ніж арахіс, багаті ненасиченими жирними кислотами, які покращують роботу серця іпредотвращают утворення холестеринових бляшок всосудах.

Аеще ці кислоти беруть участь в швидкому розщепленні іусвоении організмом жирів, що робить кедрові горіхи просто незамінними для тих чоловіків, хто бореться з надмірною вагою. Також вних багато лецитину, що живить клітини головного мозку іулучшающего пам’ять ібистроту реакції (так що керівникам-бізнесменам не потрібно завжди мати вящике письмового столу жменюкедрових горішків, анечіпси або сухарики!). Нарешті, нітрохи не гірше арахісу кедрові горіхи впливають напрацювання травної системи. Тому це відмінний перекус для тих, хто страждає від виразки шлунка або дванадцятипалої кишки, гастриту і підвищеній кислотності шлунка. (Шкода тільки, що запастися про запас ними неотримається швидко прогоркають і зберігають свої корисні властивості!)

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *