Секрети довголіття або як продовжити життя. Здоров’я чоловіка

 секрети довголіття або як продовжити життя. Здоров'я чоловіка

Про те, як продовжити життя, люди замислювалися завжди. Наприклад, Гіппократ вважав старість результатом витоку природного тепла і висихання організму. Платон вказував, що на старіння впливає спосіб життя в середньому віці. Рецепти уповільнення старіння можна знайти в давньокитайській і давньоіндійській медицині, Аристотель і Гіппократ також формулювали рекомендації для досягнення довголіття. Сьогодні питаннями продовження життя займається наукагеронтологія. І основним своїм завданням вона ставить боротьбу з передчасним старінням і збереження активного довголіття. Питання про продовження життя особливо важливий для чоловіків, адже за статистикою вони живуть на кілька років Менше жінок. Як же виправити цю ситуацію і жити довше? Незважаючи на те, що пройшли століття в накопиченні досвіду з даного питання, нічого нового не придумано. І кити довголіття такі…

як продовжити життя екологія

 секрети довголіття або як продовжити життя. Здоров'я чоловіка

Якщо ви бажаєте жити довго і щасливо, то біжіть в село, в глушину, в Саратов. А якщо не можете собі дозволити виїхати в село назовсім, то хоча б проводите на свіжому повітрі вихідні відвідуйте родичів, що живуть далеко від міста, їздите на екскурсії в екологічні заповідники, вирушайте на гірськолижні курорти. Головне, не сидіть вдома, в квартирі, в місті в свої законні вільні вихідні. Клімат, грунт, вода, флора і фауна здатні згладити навіть несприятливу спадковість…

як продовжити життя харчування

У харчуванні необхідно дотримуватися принципу: чим простіше, тим краще. Якщо вивчити статистику довгожителів, багатих людей серед них буде мало надмірності і надмірність не додають людям роки життя. Навпаки, простота, скромність і навіть обмеження сприяють довгожительству.

Меню довгожителів, як правило, включає багато фруктів, ягід, горіхів, меду, різних овочів, трав і рослин. У помірній кількості люди, що живуть довго, вживають молоко і сири. Ніколи не зловживають цукром, сіллю, тваринними жирами і жирною їжею. Майже не їдять супи і бульйони. В цілому, в їжі вони помірні і завжди їдять не поспішаючи.

Як продовжити життя трудовий фактор

 секрети довголіття або як продовжити життя. Здоров'я чоловіка

Для довгожителів типово ранній початок і пізнє закінчення трудової діяльності. Вони працюють багато, постійно, але з почуттям помірності, дотримуючись обідній відпочинок і режим роботи і відпочинку. Нерідкі випадки, коли людина, вийшовши на пенсію, різко здає. І, навпаки, працюючі пенсіонери бадьорі, активні, життєрадісні. Щоб до пенсійного віку не опинитися за бортом соціального життя, важливо постійно підвищувати свій професійний рівень, прагнути до нових знань, відвідувати різні курси, освоювати невідоме і підтримувати дружні відносини з колегами.

як продовжити життя фізичні навантаження

Для того, щоб підтримувати себе у формі, не потрібні тренування для знемоги. Досить щодня присвячувати деякий час (можна хоча б 1530 хвилин) помірним навантаженням. Важливо відмовитися від ліфтів, по можливості рідше користуватися машиною і знайти для себе відповідний вид активного відпочинку. Це може бути їзда на конях, походи, ходіння під вітрилом і багато іншого.

як продовжити життя стрес

Не дарма кажуть, що всі хвороби починаються зі стресу. Люди з врівноваженою нервовою системою, які вміють спокійно переносити життєві труднощі, живуть довше. Вивчивши численні способи релаксації, самоконтролю і боротьби зі стресами, важливо підібрати для себе 23 прийоми, які стануть швидкою допомогою в складних ситуаціях.

Як продовжити життя мета

Довгожителі цілеспрямовані люди. Їм завжди є до чого прагнути. Вони ставлять перед собою завдання і домагаються їх. І в силах кожної людини вже сьогодні закласти цеглинку в фундамент свого довголіття. Для цього достатньо сісти за стіл, взяти ручку і папір, і написати в стовпчик всі свої термінові і всі свої важливі справи. Потрібно всього-на-всього усвідомити, що коженлюдина знає, що йому потрібно робити кожен день, щоб жити довше, щасливіше, повноцінніше. Але ці важливі справи затьмарюються терміновими. Через термінові справи важливим дається відбій. Тому життєво необхідно хоча б раз на місяць оновлювати список своїх важливих справ і планувати свій день так, щоб хоча б 23 години на день приділяти важливому, а не терміновому. І тоді все обов’язково вийде.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *