Чим корисні танці для чоловіків? Здоров’я чоловіка

 чим корисні танці для чоловіків? Здоров'я чоловіка

Про те, чим корисні танці, сказано в притчі: чоловік прийшов до мудреця з питанням, Як навчитися відрізняти істину від брехні, красу від неподобства, як радіти життю? Мудрець подумав і відповів, що всьому цьому можна навчитися в танці… але ж на цьому можливості танців не закінчуються.

чим корисні танці для здоров’я?

 чим корисні танці для чоловіків? Здоров'я чоловіка

Фахівці з лікувальної фізкультури і реабілітації вважають, що у людини, яка займається танцями, поліпшується обмін речовин, робота серцево-судинної системи, і в цілому імунітет зміцнюється. Рухи в танці змушують працювати більшість м’язів, при цьому не виникає перенапруги. Тому класичні танці, танго, сальса, бачата, шотландські та ірландськітанці часто призначаються людям, які мають проблеми з хребтом, суглобами, бронхіальною астмою. Лікарі вважають, що танці це природна, придумана задовго до всіх комплексів гімнастики і ЛФК, система оздоровлення людини.

також танці розвивають легені, допомагають запобігти проблемам з диханням. А Рівне і глибоке дихання благотворно діє на весь організм.

Танці корисні і тим, хто багато часу проводить за комп’ютером або за кермом. Помірна танцювальне навантаження допомагає впоратися з неприємними відчуттями в хребті, болем в спині.

Крім того, танець приємний спосіб профілактики неприємних наслідків гіподинамії. А треба зауважити, що через гіподинамії страждають і серцево-судинна, і нервова, і опорно-рухова, і травна, і видільна системи. Гіподинамія це брак руху. Танці це постійний рух. І, напевно, не потрібно нагадувати, що рух це життя.

Благотворно діючи на здоров’я людини, танці залишають свій слід і на зовнішності танцюриста. Той, хто регулярно танцює, випромінює легкість і завжди знаходиться в тонусі.

Чим корисні танці для інтимного життя?

Танці стимулюють кровообіг, а тому забезпечують профілактику чоловічих проблем, що з’являються з віком або через ту ж гіподинамії. Але не тільки в цьому зв’язок танців і сексуального потенціалу.

Є такий вислів, що секс це танець лежачи… чи не тому саме по танцю партнери оцінюють, прогнозують сексуальні можливості того, з ким танцюють?

Так, чоловіки в бесідах на тему користі танців роблять наступні висновки: спостерігаючи за танцюючими чоловіками, жінки визначають, хто з них буде хорошим коханцем!

 чим корисні танці для чоловіків? Здоров'я чоловіка

А яка думка з цього приводу у жінок? Під час соціологічного опитування 80% опитаних дам сказали, що в сексуальні партнери ніколи не вибрали б нетанцюючих увальней, але і віртуозам танцю теж би не віддали перевагу. Тому що перші затиснуті і грубі, а другі зосереджені тільки на собі.

Психологи і сексологи пояснюють цей стереотип таким чином. Чоловік, навчаючись танцю, вчиться бути в контакті з жінкою, відчувати її бажання, підтримувати партнерку, по-лицарськи ставитися до неї. А жінка в першу чергу цінує саме те, що її чоловік надає їй підтримку, приймає на себе відповідальність за побудову фігур танцю. І вчиться, в свою чергу, розуміти бажання і рухи чоловіка. Нерідко танцюючі жінки і самі зізнаються, що запрошують чоловіка потанцювати, щоб зрозуміти, чи варто робити вирішальний крок до ближчих відносин.

У танці не мають значення слова, нічого не означає соціальне становище. Це стародавня мова взаєморозуміння жінки і чоловіки. І це можливість розкритися, звільнитися від якихось комплексів, скутості.

Якщо чоловік не впевнений в собі, не знає, як розвинути відносини з жінкою, то танець це його щасливий лотерейний квиток. І, до речі, якщо особисте життя ніяк не налагоджується, то студія танців може стати першим кроком на шляху до особистого щастя. І справа навіть не стільки в тому, що там можна зустріти свою другу половинку (хоча так буває в багатьох випадках), скільки в тому, що танець допоможе краще розуміти жінок, навчить з ними спілкуватися і тоді знайомства не стануть великою проблемою.

Якщо ж чоловік одружений і йому немає потреби шукати свою музу і домагатися її, це зовсім не означає, що танці не потрібні. Беріть дружину в оберемок і йдіть з нею разом займатися танцями. Згадайте голлівудський фільм Давайте потанцюємо він саме про це. Про те, що танець може допомогти зберігати у відносинах пристрасть, взаємне захоплення один одним, інтерес один до одного довгі роки. Соціологічні дослідження показують, що шлюби, в яких подружжя часто танцюють разом, дуже міцні.

 чим корисні танці для чоловіків? Здоров'я чоловіка

Ще один важливий аргумент на користь танців вони допомагають привести в порядок внутрішній світ, знайти гармонію з самим собою і з оточуючими. Легкість, яку дарує танець, починає поширюватися на багато речей. Танцююча людина набагато простіше справляється з труднощами, рідше впадає в зневіру, легше знаходить контакт з оточуючими людьми. Так, танець дарує людині ті якості, які цінні в будь-якому суспільстві.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *