Холестерин не завжди шкідливий. Здоров’я чоловіка

 Холестерин не завжди шкідливий. Здоров'я чоловіка

Свій рівень холестерину в крові знають неболее5%. Для порівняння, вСША іевропе ця цифра становить майже 80%. Тим часом, холестерин це нетільки хвороба, але і те, що може неабияк ускладнити наше життя і зіпсувати нам кров… Впрямом сенсі.

Якщо увас високий рівень холестерину, вкрови циркулює занадто багато жиру ісвязанной знімка. Коли ееізбиток накопичується на стінках артерій, іхстенкі звужуються, аток крові сповільнюється. Це одна з головних причин серцевих нападів, інфарктів або стенокардії. Іненадо мати диплом лікаря, щоб зрозуміти, що це погано.

Носамое дивовижне полягає в тому, що невесь холестерин шкідливий. Коли організм виробляє його природним шляхом івправільних кількостях, онвиконує просто-таки життєво важливі функції: будує клітинні мембрани, виробляє гормони, ізолює нерви. Проблема виникає тільки тоді, коли утворюється його надлишок. Щоб зрозуміти, потрапили вивгрупу холестеринового ризику або ще немає, недостатньо визначити його загальна кількість в крові. Справа в тому, що холестерин неоднорідний ісостоіт излипопротеинов високої інізкой щільності.

Ліпопротеїни низької щільності це і є той самий холестерин, з якого утворюються судинні бляшки. Його ще називають поганий холестерин.

Ліпопротеїни високої щільності (хороший) це транспорт, який виводить з клітин поганий холестерин.

Навіть якщо загальний рівень холестерину вище норми, але хорошого в цьому більше, ніж поганого, небезпеки поки немає. Тривогу пора бити, якщо рівень поганого холестерину значно перевищує рівень хорошого.

дієта проти жиру

 Холестерин не завжди шкідливий. Здоров'я чоловіка

Що вам загрожує, якщо рівень поганого холестерину виявився вище норми? Зовсім необов’язково, що лікар тутже призначить вам купу таблеток. Для початку доведеться сісти надіету. Апосле того як видве тижні обмежите себе в кількості продуктів, аналізи доведеться повторити.

Якщо вони покажуть, що холестерин знизився, тоце означає, що його рівень можна контролювати, тільки сприяючи дотримання режиму харчування. Правда, доведеться зайнятися арифметикою, щоб кількість споживаного спищів холестерину дорівнювала 200мг всутки.

Всвоем раціоні вам доведеться дотримуватися кількох нескладних правил.

Скоротіть кількість насичених жирів в день. Зведіть до мінімуму вживання таких продуктів, як м’ясо, масло, сир і масло. По можливості замінюйте іхрибой, птицею або нежирними молочними продуктами іполіненасиченими маслами, наприклад кукурудзяним, соняшниковою або соєвим. Знайте, коли набутилці сподсолнечним маслом віднімаєте напис без холестерину віднімаєте дурість. Справа в тому, що впродуктах рослинного походження холестерину взагалі небуває. Ноеслі такуюже напис выувидите напачці вершкового масла, знайте, що всередині маргарин.

Не їжте багато курячих яєць. У кожному з них міститься 275мг холестерину. Якщо аналізи показали, що увас вже перевищений рівень ліпопротеїнів низької щільності вкрові, тоодним яйцем вивівпротора рази перекриєте вашу денну норму холестерину.

Налягайте нафрукты. Вони мають здатність позбавляти нас від шкідливого холестерину завдяки наявності в них пектину. Особливо корисні нам будуть грейпфрути іяблоки.

Перед тим як смажити або варити курку, знімайте з неї дуже багато холестерину. Після приготування знімати марно, весь холестерин вже вмясе.

Непренебрегайте часником. Лікарі давно знали, що велика кількість сирого часнику може скоротити шкідливі жири в крові. Кнесчастью, запах сирого часнику може скоротити число ваших друзів. Що ще гірше, після гарячої обробки часник втрачає свою здатність знижувати холестерин. Носейчас фармкомпанії освоюють випуск рідкого часникового екстракту, який знижує рівень жирів в крові ІПРІ цьому практично позбавлений характерного відразливого запаху. Якщо спантеличитися, можна знайти подібні препарати в аптеках.

БАДи нас врятують?

 Холестерин не завжди шкідливий. Здоров'я чоловіка

Добавок, виробники яких обіцяють знизити рівень поганого холестерину, зараз стільки, що перерахувати іхврамках однієї статті неможливо. Більшість фахівців сходяться на думці, що приймати іхімеет сенс, коли рівень холестерину в крові перевищений незначно. Намагатися спомощью добавок очистити судини, на50-75% закриті бляшками, справа безперспективна ідаже небезпечне.

Більшість антихолестеринових БАДів містять такі компоненти:

Вітамін Е. має здатність зміцнювати стінки судин таким чином очищати іхотхолестеринових бляшок;

дубильні речовини. Покращують метаболізм жирів, зв’язують ліпопротеїни низької щільності івиводят іхізорганізму;

ензими. Покращують роботу шлунково-кишкового тракту і сприяють розщепленню жирів;

Кальцій. Недавнє дослідження американських вчених показало, що 2г карбонату кальцію вдень знижують рівень холестерину на25% за12месяцев. При цьому не варто забувати, що високі дози кальцію також небезпечні для серця, як і його недолік.

ліки отхолестерина

 Холестерин не завжди шкідливий. Здоров'я чоловіка

Сувора реальність така: рівень холестерину невсегда можна регулювати за допомогою дієти ідобавок. Позакоторих випадках без ліків не обійтися.

Вмедицинской практиці застосовують чотири групи ліків, по-різному впливають нахолестерин:

нікотинова кислота іфібрати знижують рівень поганого холестерину.

смоли гальмують всмоктування холестерину вкишечнику.

Статини зменшують виробництво холестерину впечені і сприяють перетворенню шкідливого холестерину вхороший.

Найнижча ефективність усмол, даівкішечнику вони проявляють себе не найкращим чином; живіт починає пучити. Погано переносять хворі іпрепарати нікотинової кислоти, дуже часто після прийому починається жар. Що стосується статинів, то вони дорогі, іприймати їх буде довічно, хоча ефект хороший.

І останнє. Підвищений рівень холестерину це недіагноз, новесьма небезпечний стан вашого організму, яке може привести відразу до багатьох діагнозів. Єдиний шанс наблагополучний результат почати жити помірно і спокійно. Для прикладу: 20грамів спирту на день знижують рівень холестерину в крові, 100 грамів вже призводять доефект. Куріння робить наші судини вразливими для жиру, фізичні навантаження навпаки, сприяють їхочищення. Приємні емоції (ендорфіни) нормалізують обмін речовин, негативні його пригнічують.

вибирайте для себе, чого, на вашу думку, видостойні. Навряд чи жир іхандра виявляться в цьому списку. Дотримання всього іншого справа техніки іпривички.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *