Як почати худнути правильно. Здоров’я чоловіка

 як почати худнути правильно. Здоров'я чоловіка

Чоловікам складніше відповісти на питання Як правильно почати худнути, тому що навіть при наявності грошей і часу вони навряд чи звернуться за порадою до дієтологів. Такий вже чоловічий тип мислення зі своїми проблемами намагатися справлятися до останнього самостійно. Процес схуднення у чоловіків може ускладнюватися ще й тим, що їм складно відмовити собі в пельменях, смаженій картоплі та інших чоловічих пристрастях. Та й зізнаватися, що, мовляв, сиджу на дієті, у чоловіків не прийнято. Так з чого ж тоді почати?

з чого ж почати?

 як почати худнути правильно. Здоров'я чоловіка

Якщо питання Як правильно почати худнути? стає актуальним, значить, швидше за все, є проблема переїдання. З неї і варто почати. Перше, від чого потрібно відмовитися, це від… великих тарілок. Це дозволить поступово зменшувати порцію з’їденого. Не потрібно впадати в крайнощі і відразу переходити на разову порцію у вигляді однієї столової ложки. Для початку можна просто прибрати великі тарілки і перейти на середні. Коли середня порція стане нормою насичення, можна переходити на блюдця з-під чайного сервізу і не накладати собі за один раз їжі більше, ніж поміститься в блюдечко. Так, за 23 місяці проблему переїдання можна усунути.

Горезвісне після 18.00

Який чоловік не любить вночі встати і прогулятися до холодильника? Тим часом, рясні трапези перед сном деякі дієтологи прирівнюють до харчового отруєння. І тим більше це стосується нічних перекусів. Однак відмовитися від їжі вночі і пізно ввечері досить важко. Завжди знаходяться виправдання типу я пізно повертаюся додому…, не можу втриматися, коли вся сім’я смачно вечеряє… і т. п. з іншого боку, обмеження у вечірній їжі прекрасний спосібпотренувати свою силу волі, пройти випробування на міцність характеру. Знову ж можна спробувати діяти поступово. У перший тиждень відмовитися від нічних перекусів. У другу-третю тиждень перестати їсти за 23 години до сну. Потім не їсти після 19.00. Ще через якийсь час після 18.00 і після 17.00. Під рекомендацією не їсти в даному випадку мається на увазі і не пити кефір, чай з цукром і без, кава та ін. Можна тільки пити просту воду. До речі, чим вона буде тепліше, тим більше вгамує голод.

Потрібно розуміти, що не їсти на ніч це не тільки не смертельно, але і корисно. І для здоров’я, і для підвищення лібідо, і для поліпшення якості сну, і для пробудження в людині творчого потенціалу.

 як почати худнути правильно. Здоров'я чоловіка

Можна згадати буддійських ченців, які не їдять після 12 годин дня. Але не варто так далеко ходити за прикладами. Досить відвідати будь-який чоловічий монастир, можна навіть пожити там 210 днів в якості паломника. І перше, що кинеться в очі, що при досить великих навантаженнях (фізичних і розумових), 99% ченців не вечеряють. У монастирській їдальні за вечерею можна зустріти лише 35 ченців, та й вони присутні там не з тим, щоб поїсти, а один стежить за порядком, інший читає святі Тексти…

Скажи мені, що ти їси & hellip;

Вирішуючи питання Як правильно почати худнути, важливо згадати і про шкідливі продукти. Одна думка про те, що доведеться відмовитися від смаженого і солодкого, від пельменів і шашликів, вже нестерпна. Тим більше, незрозуміло як це здійснити на практиці. Але для перших кроків до стрункості цього і не потрібно. Важливо лише не їсти шкідливості в другій половині дня, а все що не можна, але дуже хочеться, з’їдати на сніданок. І другий момент скорочувати кількістьсмаженої, солодкої їжі потрібно поступово. Не варто раз і назавжди відмовляти собі в бутербродах з маслом і ковбасою. Просто спочатку можна з’їдати тільки 2 таких бутерброда і тільки на сніданок. Наступного разу постаратися обмежитися одним. Потім зробити такий бутерброд вже без масла. І так у всьому.

такі поступові заходи дозволять без виснажливих дієт повернутися в форму, і ніхто навіть не помітить, що ви докладаєте якісь зусилля для схуднення.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *