Продукти для чоловічого здоров’я. Раціональне харчування чоловіка

 продукти для чоловічого здоров'я. Раціональне харчування чоловіка

Від правильного харчування залежить набагато більше, ніж ми зазвичай припускаємо. Наш настрій, наше здоров’я і наше любовне довголіття і все це у вигляді продуктів лежить на полицях продуктових магазинів. І, в общем-то, не треба бути семи п’ядей у лобі, щоб вгадати, що за життя у чоловіка, по одному лише тому, що він набрав у свій продуктовий кошик в супермаркеті. Тому що між тим, що їсть людина і як він живе (в тому числі чи веде він здоровий спосіб життя), є пряма залежність.

продукти та чоловіче здоров’я

Загальновідомо, що практично всі водії-далекобійники страждають різними розладами кишечника, запорами, гемороєм. Зазвичай всі ці проблеми приписувалися сидячому способу життя. Але щоб викрити цей міф медиками був проведений експеримент-водіям вантажівок було запропоновано замість їх звичайного харчування (а саме — пельменів, бутербродів і кави) вживати продукти для чоловічого здоров’я: страви з овочів, соки, тобто стежити за тим, щоб харчування було правильним. Експеримент тривав недовго: водії «змолилися» експеримент перервати. Думаєте, сил чоловічих не вистачило їсти силос? Ні, не в тому справа. Буквально з початку експерименту проблем зі стільцем у чоловіків як не бувало (хоча з здорового в способі життя додалося лише харчування) – і протягом дня шляху зупинятися “по-великому” доводилося по 4 рази-2 разиводієві, 2 рази напарнику… Просто-таки незвична розкіш. Власне, ті ж самі результати будуть і у тих, хто вважає запори побічним ефектом «сидячої» роботи в офісі. Справа не в тому, на чому ви сидите, а в тому, що ви їсте. І якщо хочете уникнути проблем з кишечником (у всій їх різноманітності), «силос» — незамінне джерело клітковини — включати в свій раціон все-таки необхідно.

продукти і настрій чоловіки

 продукти для чоловічого здоров'я. Раціональне харчування чоловіка

Ті чи інші психічні розлади, розлади в поведінці і настрої і сама людина, і медики найчастіше пов’язують з життєвими проблемами, стресами та іншими обставинами. Однак численні дослідження показують, що багато психічні проблеми у чоловіків виникають через нестачу деяких поживних речовин в повсякденному раціоні. Адже ми “годуємо” не тільки свій живіт, але (і це навіть в першу чергу) і свій мозок. І ось коли мозок починає отримувати необхідне продукти для чоловічого здоров’я — з потрібними і вітамінами, і амінокислотами, і іншими корисними речовинами, – симптоми психічних розладів, проблеми з настроєм і психічним самопочуттям вирішуються буквально в лічені дні. І, звичайно, буде природним припустити, що коли по понеділках, середах і п’ятницях у вас пельмені, а по вівторках, четвергах і суботах-макарони, збалансованим це харчуванняне назвеш. А значить, проблеми з психічним здоров’ям або вже є, або стоять на порозі. Що означають проблеми з психікою для людини, Ласкаво названого вченими соціальним тваринам? Песимізм, дратівливість, образливість, смуток позначаються і на дружні, і на сімейні, і на робочі відносини. Погодьтеся, все ж вагомий аргумент включати овочі і фрукти (і кашки теж) в свій раціон.

Продукти та любовне довголіття

 продукти для чоловічого здоров'я. Раціональне харчування чоловіка

Всі бажаючі, звичайно, знають напам’ять список продуктів для чоловічого здоров’я,Тоді все як в анекдоті-дружина йде до бабки, скаржиться: “ось, з чоловіком не живемо зовсім…”Бабка дає нещасної порошок додати в їжу. Жінка додає цей порошок в макарони, причому для надійності весь порошок відразу (зауважте, народний фольклор не збреше-адже не в яблука додає і не в капустяний салат, а в макарони!!!). Чоловік додому приходить, дружина біжить макарони розігрівати. А чоловік на кухню заходить слідом і в крик.
– та що з тобою? – лякається дружина.
– Ох, е… — відгукується чоловік, – скільки років живу, жодного разу не бачив, щоб макарони стоячи смажилися…

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *