Правильне харчування-запорука здоров’я. Раціональне харчування чоловіка

 правильне харчування & mdash; запорука здоров'я . Раціональне харчування чоловіка

Холостяки гублять себе сухом’яткою і перекусами, а їх сімейні однолітки вбивають своє здоров’я переїданням. Можна, звичайно, сказати, що у всьому винні жінки одні годують занадто смачно, інші не відповідають чоловічим ідеалам і, в підсумку, не годують взагалі. Однак як не можна замовити сусідові робити за себе ранкову зарядку (щоб він пихтів, а здоров’я вам діставалося), так не варто відповідальність за своє харчування перекладати на інших. Адже насильно їсти нікого не змушують. А бути розбірливим в їжі-значить, не вередувати, а піклуватися про своє чоловіче здоров’я!

хвороби через їжу?

 правильне харчування & mdash; запорука здоров'я . Раціональне харчування чоловіки

Дієта і правильне харчування-запорука здоров’я, але це визначення в честі у жінок, а ось чоловіки згадують про те, що харчуватися потрібно правильно, тільки коли справа стосується здоров’я. Швидше навіть, вже Нездоров’я. Поки смажений півень не клюне-мужик, як відомо, не перехреститься, тобто буде наполягати на включенні в повсякденний раціон жирної, солоної, копченої їжі, кажучи, що «на траві мужик не проживе». Підсумок-неправильні продукти, споживані в неправильній кількості, призводять до ожиріння, цукрового діабету, гіпертонії (підвищення кров’яного тиску), стенокардії, атеросклерозу, раку, виразці шлунка. Всі ці хвороби вважаються головними причинамискорочення тривалості життя. Але ж багато хто з цих захворювань можна запобігти, лише трохи скорегувавши звички в харчуванні. Наприклад, знизити ризик розвитку стенокардії можна, якщо зменшити споживання жирів (смажену картоплю зробити святковим блюдом, а «на кожен день» використовувати її в печеному вигляді); уникнути раку товстої кишки можна, якщо споживати достатню кількість рослинної клітковини (фрукти і овочі, причому, не тільки солоні огірки, але і капусту, помідори, гарбуз, кабачки, салат тощо); виразку шлунка можна запобігти, дотримуючись правильний режим питаниz — як запорука здоров’я і відмовившись від перекусів і т. д.

переїдання або дефіцит тестостерону?

 правильне харчування & mdash; запорука здоров'я . Раціональне харчування чоловіка

Зайва вага може привести до багатьох захворювань, зробити людину повільним і навіть незграбним. І навіть послабити чоловічу силу. Тому коли на прийом до дієтолога приходить повний чоловік, йому зазвичай пропонують здати аналіз на рівень тестостерону, головного чоловічого гормону. Його нестача призводить до зайвої ваги, зниження сексуального бажання, цукрового діабету, остеопорозу, дратівливості, зниження працездатності. І якщо вага чоловіка на 30% більше норми, то ендокринна система призупиняє вироблення тестостерону. Взагалі, тестостерон починає знижуватися у всіх чоловіків після 40 років, а до 60 років його рівень в організмі може статиПродукти, необхідні для вироблення тестостерону:

  • м’ясо
  • селера
  • журавлина
  • морепродукти

Буде непогано доповнити правильне харчування для чоловіків помірними фізичними навантаженнями (наприклад, вчені встановили, що кілька хвилин занять з гантелями збільшують вироблення тестостерону).

інтим замовляли?

 правильне харчування & mdash; запорука здоров'я . Раціональне харчування чоловіка

Правильне харчування може не тільки поправити здоров’я, але і поліпшити якість інтимних відносин. Ще жителі Стародавньої Греції помітили, що деякі продукти роблять позитивний вплив на чоловічу потенцію. Одним з таких продуктів є знайома всім морква. Вона в достатку містить вітамін А, який є стимулятором чоловічої потенції і, до того ж, дуже корисна для організму в цілому.

Також важливий для» інтимних моментів ” достатній рівень цинку в організмі чоловіка. Джерела цинку-це морепродукти (наприклад горезвісні устриці), коричневий рис, зелені листові овочі, нежирне м’ясо.

крім цього, необхідно вживати в достатній кількості продукти, багаті вітамінами групи в (особливо В6 і В12).

Ананас, гранат, горіхи — здавна вважаються продуктами для «чоловічої сили». Також не варто нехтувати зеленню і приправами: гвоздикою, імбиром, ваніллю.

Багато звичні продукти харчування можуть впливати на чоловічу силу, але передбачити точну кількість продукту, необхідне для досягнення максимального ефекту, практично неможливо (це все-таки не Віагра: ). Але найкращою рекомендацією може бути підтримка збалансованого раціону, що включає різні види продуктів (і смаженої картоплі, і солодощів — в тому числі! Ніхтоне забороняє їх їсти, просто дієтологи просять не зловживати ними, так само, як алкоголем та іншими «сильнодіючими речовинами»). Не забувайте просту істину: харчування-запорука здоров’я! саме це допоможе підтримувати в організмі оптимальний баланс поживних речовин, що благотворно позначиться не тільки на потенції, але і на інших функціях чоловічого організму.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *