Займатися фізкультурою, щоб жити або навпаки?..

 займатися фізкультурою, щоб жити або навпаки?..

Пам’ятаючи вчених, небезпечна як недостатня, так і надмірна фізична активність при заняттях спортом іфітнесом. Телюди, які зовсім не приділяють уваги заняттям, ризикують отримати різні хронічні патології. Однак іфанатики спорту неменше страждають відпроблемою. Чим погані нерегулярні заняття фітнесом іпочему шкодить важке навантаження?..

небезпечні перерви

 займатися фізкультурою, щоб жити або навпаки?..

Британські вчені займалися вивченням наслідків, до яких призводить короткочасна відмова відфітнесу. Вони досліджували вплив таких перерв у людей молодого віку. результати такого дослідження були оприлюднені наєвропейському Конгресі, присвяченому проблемам зайвої ваги і ожиріння в останні дні. Вчені, які тривалий час іприцельно займаються ожирінням, вивчають вплив на розвиток різних варіантів фізичної активностіидвигательного режиму. Так, за словами фахівців, двотижнева перерва в заняттях фітнесом може провокувати зміни вметаболізмі, які призводять до зниження ризику формування хронічних патологій. Так, зокрема, підвищується ризик розвитку діабету і серцево-судинної патології. Крім того, такі перерви втренуваннях будуть пов’язані з ймовірністю розвитку передчасного летального результату.

У дослідженні брали участь три десятки здорових іфізично активних людей, які здійснювали не менше 10тисяч кроків на день. Вони були молодого віку і мали індекс маси тіла близько 25кг. При дослідженні всі люди носили фітнес-браслети для визначення фізичної активності.

Протягом тижня вони знизили свою фізичну активність напочти три тисячі кроків на день, час фізичної активності скоротився уних втричі, а час малорухливих захоплень було різко збільшено. Після проведених вимірів було показано, що задве тижні люди втрачали значну частину м’язової маси, до400г, що призвело вчених до онегативного впливу переривчастих навантажень на здоров’я.

Росіяни відмовляються відклубів

 займатися фізкультурою, щоб жити або навпаки?..

Поданим статистики, попит нафітнес-центри внашій країні неухильно падає щороку. Пам’ятаючи експертів, це пов’язано з тим, що знижується фізична активність в цілому, а також знижується рівень доходів людей. Ринок послуг заздалегідь знижується приблизно на15%, попит на обладнання іпосещаемость центрів різко знижуються, особливо влітній час, коли є можливості занять навоздухе іуличних тренажерах.

Еслиже мова йде від тих людей, хто забезпечений, вони вважають за краще заняття спортом вдомашніх умовах з тренером, коли проводиться тренування саме в тому режимі ірітме, який підходить людині. Сьогодні тенденція до здорового способу життя набирає популярність, стає для багатьох людей трохи некультом, і багато хто занадто стараються, що шкідливо для здоров’я. Важливо вибирати заняття подуше іфізіческім можливостям, рівню здоров’я, анепомоде натеілі інші фітнес-тенденції.

Як мотивувати себе?

Ніхто здравом розумі небуде сперечатися стем фактом, що заняття фізкультурою призводять кукріпленію здоров’я, атакже допомагають вполученіі задоволення іборьбе сострессамі. Ноодні можуть регулярно займатися вфітнес-клубі, другіож кажуть онехватке часу, щоб займатися спортом. Однак, пам’ятаючи дослідників, це неосновна причина відмови від занять: людям просто бракує мотивації, щоб змусити себе худнути ітренуватися.

Важливо розуміти, що вимушене сидіння замонитором комп’ютера або телевізора призводить до розслаблення м’язів тіла, інужно тонізувати іукреплять інші групи м’язів, що відповідають за рух ітонус. Це допоможе нетільки підтримувати здоров’я, але і фізичну форму, боротися з вагою і проводити профілактику різних патологій. Зазвичай відображення взеркалепризводить до походів вфітнес-клуб або початку тренувань вдома, ночерез деякий час енергії для занять стає все менше, захоплення тренуваннями пропадає ірезультатів неотримується. Новетом винна недороговизна абонементів іпроблема часу, важливо розуміти що найлютіший ворог, через якого знижується фізична активність це наша власна лінь!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *