Як правильно тренуватися.

 Як правильно тренуватися.

Ми всі хочемо зберегти молодість, позбутися зайвої ваги, відстрочити старість, поліпшити свій зовнішній вигляд, підвищити якість життя і бути володарем відмінного самопочуття. Але не у всіх виходить домогтися бажаних результатів. Чому ж одним заняття спортом допомагають, а іншим ні? Справа в тому, що існує чимало домислів і міфів,пов’язаних з фізичними навантаженнями. Вони можуть бути помилковими, але в них продовжують вірити (як більшість людей вірять в те, що Моцарта вбив Сальєрі, хоча вже давним-давно відомо, що це не так). Які ж найпоширеніші міфи про фізичні вправи? І як правильно тренуватися?

тренуватися треба до сьомого поту?

Серед любителів “залишати залізо” широко поширена помилка: чим більше спітнів на тренуванні, тим краще потренувався. І якщо зі спортивної майки хоч вичавлюй то ти чоловік хоч куди і позаймався на славу, а якщо на костюмі є сухі ділянки — справа погано, тренування не вдалася… Однак піт не може служити показником ефективності тренування, тому що одні люди пітніють легше, швидше і більше інших, і навпаки. Отож,кількість поту не може бути мірилом якості фізичних навантажень. Адже якщо людина за своєю природою потіє легко, швидко спітнівши, він скоріше закінчить тренування, вважаючи, що з нього досить. А, насправді, обраної кількості навантажень для підтримки себе в формі йому може і не вистачати. Тому, займаючись спортом, важливо оцінювати і вдосконалювати себе не за кількістю пролитого поту, а за такими параметрами:

  • серцево-дихальна витривалість,
  • м’язова сила і витривалість,
  • гнучкість,
  • вага і наявність на тілі жирових відкладень.

Тренування припиняти не можна, інакше м’язи перетворяться в жир?

 Як правильно тренуватися.

Почавши одного разу тренування, починаєш боятися провести хоча б день без фізичних вправ. Адже в спортивному клубі всі без винятку запевняють, що як тільки зупинишся – відразу запливеш жиром. Чи так це? Насправді, якщо припинити заняття, розміри м’язів зменшаться, але в жир не перетворяться . М’язи і жир-тканини різного типу і вони не взаємозамінні. А ось сидячий спосіб життя і диванна хвороба – якраз ті фактори, які сприяютьнакопичення жиру. Але якщо активні тренування набридли і хочеться більше часу присвятити себе іншій справі, не потрібно лякатися втратити форму. Головне, щоб це нова справа не заважало продовжувати займатися спортом, не на колишньому рівні багатогодинних навантажень, а хоча б щоб було бажання і можливість робити зарядку вранці, а у вихідні здійснювати приємну пробіжку або відвідувати басейн з усвідомленням питання: як правильно тренуватися. І тим більше, потрібно припиняти тренування під час застуди та грипу. Нерозумно турбуватися про свій зовнішній вигляд і навантажувати ослаблий організм фізичними вправами, коли долають кашель, нежить і висока температура.

Займатися спортом потрібно або всерйоз, або взагалі не братися за цю справу?

 Як правильно тренуватися.

Позаймавшись трохи і не отримавши моментального результату, нерідко людина приходить до висновку, що фізичні навантаження — це не для нього, і не варто обтяжувати себе зайвий раз. Однак щодо зовнішнього вигляду і здоров’я не можна будувати короткострокові плани. Взявши висоту, її потрібно ще й утримати, це за умови, що Ви знаєте Як правильно тренуватися. Тут все як з коханою жінкою — мало підкорити її один раз при знайомстві, потрібно залишатися цікавим для неї кожен день. Тіло вимагає до себе такого ж ставлення-щоденної турботи. Нехай не годинник, проведені в тренажерному залі, але кілька хвилин ранкової зарядки. Ці невеликі вклади в себе принесуть великі відсотки. Адже фізіологи підрахували, що той, хто регулярно робить зарядку, продовжує своє життя мінімум на 5 років!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *