Абонемент у фітнес-клуб-елемент іміджу?

 Абонемент у фітнес-клуб & ndash; елемент іміджу ?

Мати здорове, підтягнуте тіло без зайвих кілограмів і висячих складок хоче кожен чоловік. Більш того, це стало модно що не може не радувати. Для сучасного чоловіка бути в хорошій фізичній формі-частина іміджу. Той факт, що заняття спортом можуть допомогти кар’єрі, доказів не вимагає. Досить згадати хоча б високих чиновників, то стрибають з ракетками, то з ентузіазмом валяють один одного по татамі.

Абонемент у фітнес-клуб або тренажерний зал-це крім усього іншого показник статусу, а у великих конторах — елемент корпоративної етики. До Росії ще не дійшла повальна Західна мода на облаштування басейну або корту для співробітників, але, здається, це вже не за горами. Згадка тенісу, дзюдо або плавання в розділі захоплення прикрасить будь-яке резюме.

Деякі вважають за краще займатися спортом самостійно. Вільний графік, відсутність необхідності добиратися в спортзал після роботи або у вихідний. Можливість скласти власну програму занять, за своїм бажанням, силам і розумінню. Фінансова економія: можна вкластися один раз, купивши набір необхідних тренажерів. Домашні тренування – справа хороша. Особливо, якщо ви вже володієте достатньою базоюзнань, навичками і силою волі. Можна купити навчальний відеокурс, можна, на худий кінець, вирізати з газети замітку» ідеальний прес за три дні ” і повісити її на холодильник. Все це набагато краще, ніж просто валятися на дивані — і для вашого здоров’я, і для самодисципліни. Однак якщо ви все — таки вирішили всерйоз зайнятися своїм тілом, візит в спортзал-це найкраще, що ви можете зробити на даному етапі.

 Абонемент у фітнес-клуб & ndash; елемент іміджу ?

Почнемо з того, що ви не професійний спортсмен, інакше б не читали б зараз цю статтю. А це означає, що у вас немає необхідного досвіду і розуміння, який приходить тільки з часом, в результаті постійних занять. Книга або відеокурс — непогана підмога людині, роздумує, з чого б почати, проте самостійно розробити для себе хорошу програму тренувань у вас навряд чи вийде. Є великий ризик перегнути палицю на самому початку, не розрахувати навантаження і отримати травму хребта,суглобів або розтягнення м’язів. До того ж вам буде важко судити, наскільки правильно ви виконуєте ту чи іншу вправу. Нікому буде вказати вам на сутулу спину або збилося дихання, проконтролювати швидкість виконання вправ. Навіть професіоналам важко контролювати техніку, займаючись поодинці. Інструктаж і складання індивідуального плану занять — не таке вже дороге задоволення, але це позбавить вас від безлічі проблем і помилок. Тренеру відомо багато нюансів, про які ви можете не здогадуватися.

Вдома завжди є ризик піти на поводу у своєї ліні – і заспокоювати совість десятьма хвилинами занять на велотренажері, які вам, за великим рахунком, нічого не дадуть. До того ж вдома є такі небезпечні речі, як холодильник, телевізор, диван, телефон… йти на угоду з совістю, коли ніхто не бачить, набагато легше. Спортзал хороший вже тим, що дисциплінує — ви не можете махнути рукою, лаяти сонну погоду за вікном і влягтися з пакетиком чіпсів на мати в куточку.

 Абонемент у фітнес-клуб & ndash; елемент іміджу ?

Так що, мотивація – ще один вагомий аргумент на користь спортзалу. Жоден наворочений велотренажер, що займає півквартири, не буде мотивувати чоловіка краще, ніж розминається неподалік спортивна, підтягнута дівчина. Історії відомо безліч сумних розповідей про порошиться на дачі або подарований сусідам Спортінвентар. Згадайте про це, плануючи поїздку в магазинспорттоварів. Якщо ви знаєте, що за вами водиться манера “загорятися” і “остигати” -хто дасть гарантію, що цього разу все буде по-іншому? Сусід, звичайно, зрадіє вашим гантелям і біговій доріжці, коли ви вирішите їх йому подарувати. Але якщо у вас виникло таке нав’язливе бажання позбутися від великої суми грошей, краще накупіть іграшок в дитячий будинок.

придбаний абонемент у фітнес-клуб мотивує набагато сильніше, ніж мовчазна шведська стінка. У вас виникне підсвідоме прагнення “відпрацювати” вкладені гроші, а результат буде видно не тільки вам самим. Результат ваших старань помітить і ваш тренер, і оточуючі.

Тому тренування у фітнес-клубах міцно увійшли в життя багатьох міських жителів, ставши частиною нескінченного руху. І цей рух, здається, не зупиняється ні на хвилину — робота, зустрічі, переговори, Тренажерний зал, робота… у спортивні центри ходять за компанію з друзями і колегами, часто за інерцією.

Якщо людина йде в клуб “за компанію”, не особливо замислюючись, чим конкретно він хотів би займатися, йому здається найпростіше купити абонемент на всі пропозиції в закладі відразу. Тим більше що Адміністрації клубів покупку таких всіляко пропагують і нав’язують. З одного боку, так простіше – у вас створюється враження повної свободи.

Однак статистика показує, що реально людина може відвідувати від сили пару секцій в клубі, найвитриваліші — три. На решту не залишається ні сил, ні часу, ні бажання. До речі, є чималий шанс, що ви опинитеся в ситуації з дитячого віршика про драмгурток, гурток по фото — і просто будете нікуди не встигати. А не встигати в десять місць образливіше, ніж в одне, чи не так?

тому перш ніж купувати абонемент у фітнес-клуб, подумайте, для чого конкретно він вам потрібен. Для підтримки здорового духу в здоровому тілі досить буде регулярного відвідування тренажерного залу-необов’язково суперсучасного, досить, щоб в ньому був самий основний Спортінвентар. Втім, абонемент на кілька місяців допоможе вам зробити вибір, якщо ви ще не визначилися, яким видом спорту хотіли б займатися. І потім зупинитися на чомусь одному-адже спорт повинен крім усього іншого приносити радість і задоволення. Можливостей так багато.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *