Велосипед в місті.

 Велосипед у місті.

про користь велосипедів для міста і не тільки написано чимало хвалебних статей. З них можна дізнатися, що їзда на велосипеді благотворно впливає на серцево-судинну і дихальну системи, зміцнює м’язи ніг, тренує витривалість. Однак існує й інша думка що їзда на велосипеді може послужити причиною виникнення сексуальних проблем у чоловіків. Такі висновки медики зробили, проаналізувавши стан здоров’я професійних велогонщиків. Уретрит, простатит, гематурія, заворот яєчок, травми, пов’язані з сильними ударами, — далеко не повний переч їх проблем. Але чи загрожують такі ж проблеми зі здоров’ям звичайнимвелосипедистам, для яких їзда на велосипеді не стільки спорт, скільки хобі та захоплення? І так, і ні. Все залежить від безпеки. Під нею мається на увазі не тільки шолом, наколінники і налокітники, але також і грамотно підібране сідло і сам велосипед (новачкові тут без досвідченого консультанта і солідної суми для покупки не обійтися). Так, наприклад, потрібно враховувати, що сідло має тиснути тільки на сідничні горби таза, а не на промежину. В іншому випадку проблеми з простатою будуть забезпечені. Але ось умови безпеки дотримані, а далі що? Куди в місті їхати на велосипеді? І як?

Правила дорожнього руху

загальновідомо, їхати на велосипеді в місті можна тільки по крайній правій смузі дороги, а на тротуар можна заїжджати лише в тому випадку, якщо це не заважає пішоходам. Отже, перед тим як відправитися по місту на велосипеді, потрібно як мінімум вивчити правила дорожнього руху, звертати увагу на дорожні знаки і кожен раз перевіряти справність свого залізного коня.

на роботу?

 Велосипед у місті.

З одного боку, їзда на велосипеді на роботу здається привабливою альтернативою задушливому громадському транспорту і виснажливим пробкам. А ранкова велопоїздка представляється відмінним способом поєднання приємного з корисним: і на роботу можна дістатися, і для здоров’я корисно. Однак не всі дороги російських (на відміну від китайських або Нідерландських) міст пристосовані до їзди на велосипеді. Але цеперешкода не важка. Інший момент-як зберегти чистоту і свіжість на весь день після ранкової поїздки на велосипеді. Звичайно, є люди, яких складно змусити попітніти, а є ті, яких піт прошибает від будь-якого навіть невеликого фізичного зусилля. І останнім їздити на велосипеді на роботу можливо, якщо тільки на роботі є можливість прийняти душ і переодягнутися.

Активний відпочинок

 Велосипед у місті.

Кожен вибирає для себе захоплення до душі. Хтось кожні вихідні прагне вирватися з міста на риболовлю. Когось ваблять шашлики на природі. Іншим подобається у вихідні попітніти в тренажерному залі або в сауні. І все більше і більше чоловіків вибирають в якості активного відпочинку вихідного дня-велопрогулянку по місту. У кожному місті для таких прогулянок є свої місця і свої особливості. Але найчастіше це, звичайно, парки. У них можна прокласти маршрути як для спокійного (по рівнихдоріжками), так і для екстремального катання (з природними перешкодами або спеціально підготовленими трасами для крос-кантрі, дерта і т.д.). Крім парків і скверів, прогулятися на велосипеді можна і по місту. По тихих вуличках і не дуже. В такому випадку більшої тренуванні піддатися не м’язи, а увагу і координація. Адже їхати навіть по тихій вулиці потрібно обов’язково рівно, не виляючи, не від’їжджаючи далі метра від узбіччя і звертаючи уваги на всі знаки, покажчики, світлофори.

До речі, вибір Маршруту-це не єдиний спосіб самовиразитися за допомогою велосипеда. Велоспорт в місті-це ще й можливість вибрати незвичайний велосипед для міста. Наприклад, так званий круїзер, створений спеціально для неквапливого катання по місту. Або велотріал для їзди по вулиці — на ньому не посидиш (сідла немає просто напросто), зате його володар з віртуозністю подолає на ньому такі перешкоди, як лава, сходи, парапет… Словом, скажи мені, який у тебе велосипед, і я скажу тобі, хто ти…

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *