Коли займатися спортом: вранці або ввечері.

 коли займатися спортом: вранці або ввечері.

Спорт це здоров’я! Але коли їм займатися, якщо 9 годин найактивнішого часу доби Ви проводите на роботі? І це ще не рахуючи дороги… Залишається одне з двох: або до роботи, або після неї. Що ж вибрати? Коли займатися спортом, вранці або ввечері?

 коли займатися спортом: вранці або ввечері.

Тепер трохи про плюси. Якщо мета вашого перебування в спортзалі — зниження ваги, то кращого часу, ніж ранкові години, годі й шукати. Це пов’язано з тим, що після сну рівень цукру в крові знижений, і якщо ви займаєтеся спортом до сніданку, організм буде змушений черпати енергію не з вуглеводів, а з жиру. Тому ранкові тренування дозволяють скинути вагу в 3 рази ефективніше, ніж вечірні. А тренування натщесерце спалюють на 300% більше жиру, ніж тренування після їжі.

Чим же керуватися при виборі часу занять?

Жайворонок або сова?

Якщо ввечері для Вас життя тільки починається, а вставання вранці прирівнюється до екзекуції, то ви-100-відсоткова сова! А проти природи не попреш. Ваш час-вечір. Якщо ж, навпаки, ви жайворонок і з дитинства звикли вставати з першими променями сонця-тоді вперед і піснею, до здорового способу життя, як в старі добрі часи піонертаборів!

робоча діяльність

Якщо ви юрист, або фінансист, або щось в цьому роді, зайнятий глибокою розумовою працею і проводить більшу частину дня в кріслі перед монітором, то після цього самого крісла Вам не завадило б розім’яти кісточки в спортзалі. Причому не тільки через те, що зміна діяльності позитивно впливає на фізичний і психічний стан, а й тому, що при сидячій роботі ви ризикуєте заробити не тільки багато грошей, але і відкладення солей! А ось якщо ви весь день бігаєте по клієнтам або, скажімо, мішки тягаєте, то краще все-таки тренуватися вранці, оскільки ввечері сил на тренування може і не залишитися.

Завантаженість залу

 коли займатися спортом: вранці або ввечері.

Як правило, у всіх салонах економ-класу існує тенденція-ввечері в залі не проштовхнешся, зате з ранку порожнеча. У салонах бізнес-класу проблему переповненості зі змінним успіхом намагаються вирішувати. Який час доби можете дозволити собі ви? Вам особисто коли краще займатися спортом, вранці або ввечері?

стан здоров’я

Якщо у Вас проблеми з серцем, то краще вибрати для тренувань вечірні години, оскільки це більш комфортна для організму, швидше оздоровлююча навантаження. Протягом декількох годин після сну в організмі людини спостерігаються такі явища, як прискорений серцевий пульс, прискорений метаболізм, підвищення артеріального тиску. І додаткове навантаження може привести до несприятливих наслідків.

Для кожної людини оптимальний час тренування визначається індивідуально. Якщо Ваш організм всіма силами чинить опір походу в спортзал, це ще не означає, що ви — закінчений ледар. Можливо, слід просто переглянути графік тренувань і визначитися для себе: коли займатися спортом, вранці або ввечері.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *