Яке бойове мистецтво вибрати.

 яке бойове мистецтво вибрати.

Захоплення екзотичними бойовими мистецтвами накрило нашу країну в середині вісімдесятих років. І це не випадково тодішні хлопчаки (та й цілком дорослі дядьки теж) із завмиранням серця дивилися в підпільних відеосалонах фільми з Брюсом Лі, Чаком Норрісом, Ван Даммом та іншими легендарними бійцями. А після закінчення сеансу з ентузіазмом заметілі один одного на задвірках, не забуваючи голосити кьяяя!. Суворі і порядні кіногерої слідували правилам гри і незмінно перемагали”поганих хлопців”. Бажання наслідувати їх привело в карате і ушу не одну тисячу хлопчаків. Попит визначав пропозицію, школи та секції з’являлися як гриби після дощу — часом в них викладали абсолютно випадкові люди, на роль гуру і сенсеїв не годяться в принципі. Зараз, правда, кількість шкіл значно знизилася. Що поробиш, пройшла мода. Однак і сьогодні секцій і вчителів вистачає на всіх бажаючих. І займаються бойовими мистецтвами і діти, і дорослі. Що ж є мотивом? І яке бойове мистецтво вибрати?

 яке бойове мистецтво вибрати.

Колись Бойові мистецтва служили для підготовки воїнів. Сучасній людині не доводиться відображати набіги половців на рідний офіс, проте чоловік, здатний постояти за себе і за свою даму, виглядає в її очах справжнім захисником, а не просто накачаним хлопцем з тренажерного залу. Додайте до цього твердість характеру, дисциплінованість, самоконтроль, виховані під керівництвом мудрого сенсея — ну просто справжній герой із старовинних казок. Уміння контролювати себе, стримувати своїемоції, мати “холодну голову”, бути спокійним в критичній ситуації — все це допоможе вам не тільки в рукопашній сутичці, але і в повсякденному житті, адже в спілкуванні з людьми перераховані вище якості просто необхідні. У будь-якій школі бойових мистецтв вчать не просто “махати кулаками”, але також стратегії, тактиці. Це допоможе передбачити дії опонента, запобігти конфлікту і вийти переможцем зі складної ситуації. Адже “дух перемоги” – одна з основних складових будь-якої школи бойових мистецтв.

Любите дивитися по телевізору бої без правил? Так доведіть на ділі собі і оточуючим, що ви нітрохи не гірше тих сильних хлопців. Перевірте себе на терпіння і витривалість і через деякий час ви станете ловити захоплені жіночі погляди і чути скрегіт зубів своїх суперників. Крім усього іншого, заняття бойовими мистецтвами принесуть відчутну користь вашому організму. Поєднання фізичного і духовного, бойових різких рухів і спокійного дихання-все це становить унікальну оздоровчу системудля тіла і психіки. Правильне дихання, що поєднується з набором певних рухів, зміцнює внутрішні органи, що дає потужний оздоровчий ефект. До того ж вправи сприяють зміцненню суглобів і хребта, поліпшується пластика, координація рухів стає більш точною. Ті, хто веде малорухливий спосіб життя, просиджуючи робочий день в офісі, не з чуток знають про болі в спині. Багато китайських бойових мистецтв нерозривно пов’язані з традиційною китайською медициною. І якщо ви думаєте про те, яке бойове мистецтво вибрати, не забувайте, існують комплекси вправ навіть для літніх людей, які попереджають і полегшують симптоми захворювань суглобів, таких як артрит. Крім усього, на заняттях вас навчать надавати першу медичну допомогу, уникати травмонебезпечних ситуацій, правильно падати. У шаленому ритмі життя великого міста, В часом екстремальних умовах “кам’яних джунглів” такі навички можуть виявитися дуже ДО РЕЧІ.

 яке бойове мистецтво вибрати.

Якщо ви думаєте яке бойове мистецтво вибрати, виходьте зі своїх життєвих принципів: карате більш жорстке і різке, ніж айкідо, а «танцювальні» стилі бойових мистецтв, такі як бойовий гопак або капоейра — чудово підійдуть творчим особистостям. До того ж в цій сфері вкрай важливий індивідуальний підхід: вчителі беруть до уваги вагу і Конституцію учня, його потенціал, щоб розрахувати необхідні для нього навантаження.

Не варто забувати і про психологію. Де ще можна виплеснути негативні емоції, отримати психологічну розрядку, як не на боксерському рингу або в спарингу в секції карате. Вихлюпувати негатив, б’ючи по боксерській груші, набагато корисніше, ніж посварити з начальником або посваритися з дружиною. До того ж в секції під час занять учні спілкуються з учителем і між собою, є спільні інтереси і теми для розмов. Можливо, для когось крутити педалі поодинці під музику з плеєра приємніше і цікавіше, ніж махати руками і ногами, але людям самотнім, що страждають від нестачікраще займатися якимось командним спортом. Варто відзначити, що бойовими мистецтвами займаються не тільки суворі чоловіки, але і ніжні жінки. Так що цілком є шанси зустріти на рингу або татамі свою половинку і отримати від неї не тільки серію ударів, але і зацікавлений погляд.

заняття бойовими мистецтвами допоможуть в боротьбі зі шкідливими звичками: фізичні навантаження допоможуть знизити кількість викурених сигарет до мінімуму, а то і зовсім відмовитися від цієї шкідливої для здоров’я звички. Та й розслабитися з пляшкою при активному способі життя навряд чи захочеться.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *