Боюся старості.

 боюся старості.

Скільки існує людина, стільки він хоче бути молодим, здоровим і багатим. У давнину для здійснення першого бажання зі списку пили кров незайманих (пробувати не раджу, у нас це кримінально Карано), а в середні століття алхіміки були зайняті створенням філософського каменю, за допомогою якого можливе створення еліксиру безсмертя. У XX столітті в хід пішла Пластична хірургія, революційні розробки в області косметичних засобів, мезотерапії і т.д. і якщо жінки прийняли досягнення науки краси як само собою зрозуміле так, звичайно, я хочу виглядати молодше, — то для чоловіків все не так просто.

Безумовно, сильній половині людства дуже не хочеться старіти. Чоловіки бояться старості куди більше жінок, пенсії, нікчемності, зморшок… Чому ж тоді громадська думка так негативно реагує на звістку, що “відомий актор М. «зробив кругову підтяжку обличчя, великодушно» прощаючи «при цьому подібні екзерсиси над зовнішністю сотні»відомих актрис”? Тому що чоловік молодий не відсутністю зморшок, а життєвою позицією? Так і у жінок, загалом, все те ж саме…

причини страху

 боюся старості.

Давайте спробуємо розібратися, чому деякі представники сильної половини людства, на публіці підколюючи друзів-приятелів, хвилюються про кількість зморшок, потай все ж вирішуються на пластичну операцію?

Ну, по-перше, всі ми недосконалі, але чомусь у деяких людей з цього приводу виникають претензії до себе, а інші просто «не морочаться». Значить, питання не в тому, чи ідеальна у вас фігура, молода шкіра і підтягнуте обличчя, проблема у ставленні до цього факту, проблема в тому, що ви боїтеся старості.

Ще одним важливим моментом є втрата сексуальності, яка є основною проблемою у чоловіків після сорока. Це природний фізіологічний процес, з яким змиритися не у кожного вистачить мужності.

Внутрішньосімейні конфлікти, терзають чоловіка, позбавляють його мужності, теж можуть спонукати його до таких радикальних заходів.

Ну і, звичайно, не обходиться в такому рішенні і без бажання самостверджуватися. На жаль, чоловіки від того, що бояться старості, часто це роблять не за рахунок розвитку своєї особистості, а знаходять інші, менш складні шляхи: завдяки молодій коханці, пластичної хірургії або ліпосакції. Сюди ж можна віднести придбання в похилому віці для себе гоночної машини та інших атрибутів молодості.

З одного боку, в пластичній операції, що дозволяє виглядати років на 10-15 молодше, нічого поганого немає. Проте…. Чи задумається колись наш уявний герой про те, в чому сіль ситуації, чому саме у нього і саме в цьому віці з’явилося бажання бути молодим. І в чому взагалі суть молодості? Хіба про молодість говорить шкіра без зморшок? Аж ніяк. Молодість – це палаючі очі, юнацький запал, небажання озиратися по сторонах, прагнення жити на всю котушку, мчати по життю зі швидкістю вітру і брати від неї все. Жити, отримуючи задоволення.

оптимісти не старіють!

А як побачити радість життя у бурчить старого, у вічно незадоволеного циніка або у прораховує кожен крок меркантильного суб’єкта, нехай і з гладкою, як попа немовляти, шкірою обличчя?

 боюся старості.

Тому треба розмежувати поняття молодість і ілюзія молодості, яку здатні дати косметологічні операції і процедури. Якщо ви молоді всередині, а зморшки — лише прикре непорозуміння, таке ж, як дата народження в паспорті, нехай форма відповідає змісту, допомогти в цьому готові професіонали: хірурги, косметологи і т. д. якщо ж вамз дитинства 80 років, і нічого вже не хочеться, і ні до чого душа не прагне, а «підправити» обличчя треба, щоб викликати заздрість колег, — що ж, можна спробувати…

а раптом, побачивши себе в дзеркалі таким, яким ви були багато щасливих років тому, ви згадаєте гостре відчуття щастя від сонячного ранку, радість першого поцілунку, і …станете по-справжньому молодим?

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *