Чим Чоловіча косметика відрізняється від жіночої.

 чим Чоловіча косметика відрізняється від жіночої.

словосполучення Чоловіча косметика з’явилося в сучасному лексиконі не так давно і до сих пір повністю не прижилося. Можливо, виною всьому упереджене ставлення чоловіків до питань краси і здоров’я. Засів глибоко в підсвідомості і повністю не зжитий образ брутального самця, шкіру якого зволожують бризки моря, а волосся розчісує вітер, давно став не актуальним. Часи йдуть, а з ними змінюються вимоги. Зовнішність стала одним з ключових факторів успіху в сучасному світі. Доглянуте волосся і здорова шкіра сталиобов’язковим атрибутом людини, яка бажає просунутися по кар’єрних сходах або домогтися високих результатів у своїй професійній області. І навіть традиціоналісти розуміють, що стандарти охайності значно підвищилися і, щоб не викликати відторгнення у оточуючих, необхідно більш ретельно ставитися до зовнішнього вигляду. Слідом за серйозними змінами в суспільній свідомості, з’явилися спеціалізовані магазини чоловічої косметики.

спробуємо ж розібратися, чим Чоловіча косметика відрізняється від жіночої. Почати варто зі з’ясування відмінностей в будові шкіри. Згідно з проведеними науковими дослідженнями, статеві відмінності в будові шкіри слабо виражені, єдине, чоловіча шкіра трохи товщі жіночої. Керуючись цими даними, виробники випускають косметику для обох статей, принципово не відрізняється за складом. Однак є дваважливих моменту, що відносяться скоріше до психології, ніж фізіології, які доводиться враховувати. По-перше, для чоловічої косметики не використовуються аромати, що мають натяки на жіночність; по-друге, текстура чоловічої косметики повинна бути більш легкою і швидко вбиратися, тому що чоловіки не виносять жирні креми, що залишають відчуття чогось липкого і вологого.

Подібно жіночій, чоловіча шкіра постійно піддається негативному впливу. І якщо у жінок це в основному ультрафіолет, вітер, вологість — тобто фактори зовнішнього середовища, то чоловіки, займаючись більш травмонебезпечними видами діяльності, наносять своїй шкірі куди більш важкі удари. Чоловіче обличчя щодня витримуєпроцедуру гоління, про руки і говорити не доводиться, особливо якщо чоловік не «просиджує штани в офісі», а займається «справжньою чоловічою роботою» — зварювання, дриль, гайкові ключі, тосол і т.д. аж ніяк не сприяють збереженню цілісності шкірних покривів.

краще 5 разів народити, ніж кожен день голитися…

 чим Чоловіча косметика відрізняється від жіночої.

Кожен раз, здійснюючи цю естетичну процедуру, чоловік в тій чи іншій мірі травмує шкіру обличчя. Тому не дивно, що магазини чоловічої косметики постійно розширюють асортимент, пропонуючи все нові гелі, креми лосьйони і бальзами. Однак варто бути обережним: ці кошти можуть самі викликати роздратування, тому що деякі з них містять підвищену кількість спирту або ментолу. Логотип відомого бренду не звільняє від необхідності уважно прочитати склад і з’ясувати, чи немає в ньому інгредієнтів, здатних завдати шкірі шкоди.

Брижі на зображенні

Мабуть, навіть більше проблем, ніж лезо бритвеного верстата, доставляють завжди невчасно вискочили прищі. У більшості людей юні роки були затьмарені неприємними наслідками перебудови гормональної системи. Не секрет, що чиста шкіра надає впевненість в собі, особливо якщо справа стосується любовних взаємин. Перші серйозні відносини з протилежною статтю змушують молодих людей активно купувати косметику, що перешкоджаєвиникненню вугрової хвороби. Крім юнаків в цільову групу даних препаратів входять люди, які страждають від вугрової хвороби у важкій формі. Не завжди ці кошти можуть допомогти, і тоді залишається або змиритися з неприємним утворенням на обличчі, або зайнятися маскуванням. Йти по другому шляху багато чоловіків поки не готові-надто вже це близько до жіночого припудрювання носика. Хоча в західних країнах маскуючі олівці мають клеймо»унісекс”.

Ультрафіолетова загроза

Сонце, повітря і вода не завжди наші найкращі друзі. Багатьом довелося “на власній шкурі” дізнатися, чим обертається легковажне ставлення до високої сонячної активності. Та й рак шкіри поки ніхто не відміняв. Недорогі путівки в Туреччину і Єгипет привчили до необхідності користуватися кремами, що захищають шкіру від шкідливого випромінювання. ДО РЕЧІ, захисний крем від ультрафіолетових променів розробив чоловік-альпініст, а за сумісництвом хімік. На висоті Сонце шкіру взагалі не щадить, ось і довелося шукати “засіб ефективної самооборони”…

Кучері в’ються від особи, люблю Ваню молодця!

Догляду потребує не тільки шкіра, але і волосся. Чоловічі шампуні відрізняються від жіночих не тільки ароматом, але і тим, що розраховані на більш часте застосування, тому що волосся чоловіків зазвичай більш жирні, забруднюються швидше, а тому їх доводиться мити частіше. Особливо цінуються універсальні засоби, що поєднують в одному флаконі шампунь, бальзам і кондиціонер; адже рідкісний чоловік готовий купувати дані кошти окремо і стежити за тим, щоб кожне було в постійній наявності.

Ммммм, а запах!..

 чим Чоловіча косметика відрізняється від жіночої.

Гладка шкіра і чисте волосся можуть залишитися неоціненими, якщо від чоловіка йде такий запах, що у оточуючих починають сльозитися очі. Дезодоранти, поряд з піною (гелем) для гоління, — один з основних косметичних продуктів, який купується чоловіком в обов’язковому порядку. Сучасні дезодоранти не тільки мають приємний аромат, мають антибактеріальну дію і зменшують пітливість. Останнє особливо важливо для тих, хто вважає, що видалення волосся під пахвами позбавить їх мужності.

першим завжди важко

На закінчення варто згадати про тих, кого прийнято називати метросексуалами. І нехай у нас часом цим ім’ям нагороджують тих, хто хоча б змінює сорочку кожен день і чистить черевики, саме вони є першопрохідцями і орієнтиром для інших чоловіків в області догляду за зовнішністю. Чоловічі зволожуючі і живильні креми для обличчя так би і залишилися terra incognita, якби не зусилля цієї нечисленної групи чоловіків. Звичайно, далеко не всі здатні переступити психологічний бар’єр і всерйоз взятися за себе.

Однак, можливо, варто поглянути правді в обличчя і визнати простий факт: часи мисливців на мамонтів закінчилися кілька тисячоліть тому. Виглядати добре означає В першу чергу проявляти повагу до тих,з ким доводиться часто спілкуватися? а це має на увазі використання чоловічої косметики. хороша шкіра, запах, зачіска, акуратно підстрижені нігті без траурної облямівки завжди йдуть рука об руку з мужністю, зібраністю, а ось неохайність часто наводить на думку про слабку волю.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *