Як прокинутися в гарному настрої.

 як прокинутися в гарному настрої.

Як почнеш день, так його і проведеш. Істина не нова. Але як же починати день з хороших думок, якщо кожен раз він починається зі зловісного дзззииииыинь, що вириває вас з обіймів Морфея в самий невідповідний момент? Як прокинутися в гарному настрої?

Відчуття розбитості і небажання рухатися насилу допомагає прогнати чашечка ранкової кави, а щоденну роботу доводиться виконувати на автоматі. Про ентузіазм і азарті і мови не йде… І тільки до вечора вдається “розгулятися” так, що наступ його помічаєш тільки до ранку. Чи можна вставати, жити, працювати і засипати по-іншому? Так щоб з ранку до вечора відчувати себе чоловіком, а не сумною равликом? Можна! Сомнологи стверджують, що для цього потрібно всього лише навчитися жити за своїм внутрішнім біологічним годинником і слухати свій організм. А далі – по пунктах.

цикли сну

 як прокинутися в гарному настрої.

Сон – не перерва в діяльності мозку, це просто інший стан свідомості. Дійсно, під час сну мозок проходить через кілька різних фаз, або стадій, активності, що повторюються з приблизно півторагодинною циклічністю. Саме тому ідеальний варіант, якщо час вашого сну буде кратно півтори години — 6 ;7,5; 9 або 10,5 годин (більше спати просто непристойно, але деякі закатовані життям представники сильної статі примудряються). Вважається, що чоловічий сон, як правило, більш глибокий, ніж жіночий, тому будити себе в недозволений час чоловікові — подвійно блюзнірство.

Що ж робити, якщо ви помітили, що ваші особисті цикли сну не вкладаються у відведений півторагодинний інтервал? Шукати інший спосіб-пробудження – до душі. Благо сучасні технології їх пропонують чимало.

Час біжить зигзагом

Левова частка запізнень на роботу трапляється через те, що рефлекторно ми вирубуємо будильник після перших двох секунд його деренчливого крику, думаємо про себе: «ще 5 хвилин і встану…”і продовжуємо спати далі!

Для таких бідолах вчені придумали тікає будильник!

Знешкодити таке диво буде непросто, він тікає по звивистій і хаотичній траєкторії. Якщо після такої ранкової пробіжки ви знову закутаєтеся в ковдру, то тільки з тієї причини, що бігає будильник заведений помилково і сьогодні взагалі не потрібно вставати так рано.

Тікає будильник оснащений досить гнучкою системою налаштування способу пробудження. Наприклад, функцію “втікання” можна включати під час повторного дзвінка.

Розумний будильник

 як прокинутися в гарному настрої.

Це диво техніки поводиться по відношенню до вас набагато лояльніше: йому не потрібно вказувати не точний час пробудження, а інтервал, протягом якого вам потрібно прокинутися. За допомогою спеціальної манжетки, яка одягається на зап’ясті, він стежить за вашим сном, за тим, як ви перевертається, і будить вас в самий підходящий, на його думку, момент. Дані про рухи передаються за допомогою бездротового з’єднання на будильник, де пристрій аналізує їх і приймає рішення про те, чи варто дозволити вам додивитися сон або вас можна сміливо будити. Прекрасна можливість прокинутися в гарному настрої!

У комплекті з будильником-дві манжети, завдяки чому він може влаштовувати пробудження відразу двом. Правда, незрозуміло, як йому вдасться розбудити одного зі сплячих і при цьому не порушити сон іншого. Ще одна функція « “спів колискових”. Будильник може награвати одну з трьох приємних заспокійливих мелодій перед сном. При цьому пристрій сам розуміє, коли ви заснули і відключається. А якщо вам раптом серед ночі захочеться дізнатися, котра година, ви можете включити будильник за допомогою манжети, не встаючи з ліжка.

Подушка-будильник

У подушці є шар світлодіодів під поверхнею, який і випромінює світло поступово наростаючої інтенсивності. Крім того, шар виконує функції дисплея, показуючи поточний час на поверхні подушки.

За сорок хвилин до призначеного часу пробудження подушка починає світитися і м’яко виводить користувача зі сну. Такий плавний і природний процес пробудження допомагає встановити біологічний годинник і добовий ритм сну/неспання.

Поступове пробудження дозволяє організму уникнути звичайного (і дуже шкідливого) шоку від раптово включається будильника. Цикл сну завершується природним чином, завдяки “ефекту світанку”. Крім того, своїм будильником ви не Розбудіть більше нікого в будинку, так як він не видає звуків! Натисненням однієї кнопки можна включити підсвічування і використовувати подушку в якості нічника. Або годин.

Природно, такий будильник підійде не всім. Багато скидають уві сні подушку на підлогу, лягають на неї животом, або зовсім затискають між колінами. Влаштовувати бій такими подушками-будильниками теж, по всій видимості, небезпечно. Та й прати її непросто.

вставати за правилами

Ну а якщо ви не довіряєте сучасним технологіям, а відчувати себе бадьорим і відпочив ну дуже хочеться, дотримуйтеся кількох простих правил, які допоможуть вам з ранку прийти до тями.

1. Очі

Повіки потрібно відкривати тоді, коли вам захочеться їх відкрити. Якщо зробити це раніше-вони будуть» злипатися”, і, швидше за все, протягом усього дня буде хотітися спати. Тому не потрібно поспішати, і після виконання наступних пунктів очі відкриються самі собою. Це також вирішення питання: як прокинутися в гарному настрої.

Насамперед після того, як ви прийшли до тями, потрібно зробити руху очима з закритими століттями. Добре підійдуть кругові рухи, вісімки, діагоналі і т.д.

2. Бачу-чую-відчуваю!

Прокинутися-значить відчути зовнішній світ. Для цього добре підійде метод 1-2-3-4-5: назвіть про себе одну річ, яку чуєте, одну — яку бачите, (це може бути і внутрішній образ) і одну — яку відчуваєте. Потім – по дві речі, по три, по чотири і, нарешті, по п’ять. Так ви плавно “повернетеся в реальність”. ДО РЕЧІ, зворотна процедура (5-4-3-2-1) відмінно допомагає заснути.

Після активізації психологічної займемося активізацією фізіологічної:

 1. стискаємо-розтискаємо по черзі пальці рук і ніг. Раз по 5-10.
 2. посміхаємося (5-10 разів).
 3. Робимо 2-3 глибоких вдиху.
 4. «моргаємо ” 5-10 разів. Очі можна не відкривати.
 5. Потягуємося всім тілом.
 6. М’яко розтираємо руками обличчя, віскі і вуха. Вуха-обов’язково.
 7. розтираємо руки, живіт, ноги. Загалом, все тіло. Живіт розтирати або вертикально, або за годинниковою стрілкою.
 8. Підводитися.

3. Заряджаємося!

Зарядка – дуже важлива річ. Потрібна для того, щоб розігнати кров. Кількість вправ має бути таким, щоб не було важко.

 1. кругові рухи головою вліво-вправо.
 2. Махи руками: вперед-назад, разом-по черзі.
 3. нахили вперед.
 4. кругові рухи тазом вліво-вправо.
 5. кругові рухи в колінах вліво-вправо.
 6. віджимання.
 7. присідання.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *