Очищення організму в домашніх умовах.

 очищення організму в домашніх умовах.

У чоловіків і жінок істотно відрізняється підхід до зайвих кілограмів. Так, жінки стверджують, що їсти треба менше і сідають на дієти, відмовляючи собі в булочках і тістечок. А чоловіки, рідко коли бувають ласунами, дієти заради того, щоб схуднути, не визнають. Зайві кілограми, з чоловічої точки зору, це шкідливі речовини, які накопичуються в організмі внаслідок поганої екології, шкідливих добавок до їжі і просто з роками. Отже, щоб привести себе в порядок, не дієти потрібні, а очищення організму.

очищення порожнини рота і глотки

 очищення організму в домашніх умовах.

Проводити профілактичне очищення порожнини рота і глотки необхідно не тільки в гігієнічних цілях. На думку фахівців, регулярне очищення організму, а особливо цих органів допомагає уникнути не тільки захворювань шлунково-кишкового тракту, але і покращує роботу серця, допомагає при захворюванні очей і крові, сприяє кращому лікуванню тонзилітів і отитів. При цьому влаштовувати “генеральне прибирання” в роті потрібно протягом тижня один раз на місяць. Проводити очищення потрібно так:

зняти наліт з рота (це можна зробити ложечкою, аможно спеціальною зубною щіткою); до речі, цю очисну процедуру багато піклуються про здоров’я люди взяли запривичку проводити щодня, аневремя отвремени;

прополоскати рот іпромити ясна настоєм чистотілу або відваром дубової кори;

втеченіе 15хвилин тримати ворту одну столову ложку соняшникової або оливкової олії, після чого це масло виплюнути воно вбере всебя мікроби.

очищення кишечника

 очищення організму в домашніх умовах.

Від роботи кишечника залежить стан шкіри, приємний запах з рота і від тіла, а також поведінка людини. Той, у кого з кишечником все в порядку, Бадьорий, врівноважений і ясно мислить. Щоб допомагати своєму товстому кишечнику працювати, його прибиранням рекомендують займатися так:

2раза вмесяц ввечері (с20.00 до22.00) робити очисну клізму, весь наступний день утримуватися отеды, замінивши сніданок, обід иужин соком изсвежих яблук; авот робити клізми частіше одного разу в7-10 днів небезпечно, тому що витоге кишечник відмовляється працювати без допінгу, крім того, часті клізми можуть розтягнути стінки кишечника, порушити мікрофлору;

або провести очищення кишечника вспеціальной клініці, стаціонарі, це процедура називається Гідроколонотерапія фахівці роблять очисну клізму (обсяг якої становить до60літров), що виводить изкишечника накопичилися наего стінках відкладення калових мас, токсини, шлаки. Взалежності отстепени зашлакованості вчасно курсу цих процедур людина позбавляє свій організм от5-20кг непотрібних йому речовин.

очищення печінки, нирок, судин

Очищення печінки, нирок, судин проводять тільки після очищення кишечника. Комплексне очищення організму роблять в різних клініках під контролем фахівців, а в домашніх умовах для цього пропонують проводити курс з очищувальних чаїв, зборів на тлі дотримання обмежень в режимі харчування (наприклад не вживати алкоголь, сильно солоні страви і т.д.).

Щоб продовжити ефект від очищення організму, потрібно правильно харчуватися, більше рухатися, регулярно відвідувати баню, пити очисні чаї, які сприяють виведенню шлаків з організму, стежити за тим, щоб вода для приготування їжі була чиста, обмежити вживання солі і м’яса (м’ясні страви оптимально їсти 2-3 рази на тиждень, а не кожен день), по можливості один день в тиждень голодувати.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *