Стриптиз – для чоловіків!

 Стриптиз & mdash; для чоловіків!

Що ви зробите, якщо дізнаєтеся, що ваш чоловік (бойфренд) ходить в стриптиз-клуб? Це питання було поставлено на одному з жіночих форумів. Реакція дам була більш ніж агресивною-найгуманнішими були обіцянки вбити розпусника. Давайте розберемося-навіщо ж ми ходимо в злачні місця і як на це реагувати нашим дружинам і подругам?

що таке стриптиз?

Для людей, чия молодість припала на епоху радянської влади, коли «сексу не було», стриптиз назавжди пов’язаний з чимось привабливо-забороненим. Майже пошепки розповідалося, що в Талліні є нічний кабаре( знак оклику), де танцюють канкан (два знаки оклику), а іноді обраним показують стриптиз (мільйон знаків окликузнак). Про те, що таке стриптиз, широкі маси знали по фільму «Діамантова рука», де красуня блондинка ледь не виконала цей заборонений танець для Семена Семенича Горбункова, але була вчасно зупинена пильною громадськістю. Сьогодні наявністю стриптиз-клубів нікого не здивуєш, але пуританське ставлення до стриптизу залишилося.

Але ж якщо розібратися, це всього лише еротичний танець, і якщо він виконується професіоналами, то це красиво і естетично. Багато хто стверджує, що створений стриптиз – для чоловіків.

ну навіщо вам це потрібно?!

 Стриптиз & mdash; для чоловіків!

“Навіщо вам це потрібно?!» – з образою, подивом вигукують дами, чиї чоловіки відправляються дивитися танець біля жердини. Причин, як стверджують психологи, кілька.

По-перше, чоловіки “люблять очима”. З цим нічого не поробиш, така природа чоловічої сексуальності-сильній половині людства постійно потрібні нові, свіжі відчуття, в першу чергу Візуальні. Милування струнким, красивим тілом, граціозними рухами – і є таке свіже відчуття. По-друге, чоловікам необхідні розваги”для хлопчиків”. Для когось це Риболовля, Полювання, преферанс, лазня, а для когось-похід з друзями на стриптиз, що сприймається як відпочинок від сімейного життя. Відмовитися від подібного колективного проведення часу з коментарем «дружина не відпускає» — значить створити собі репутацію підкаблучника. Хто ж при здоровому глузді на це піде?

По-третє, деякі чоловіки йдуть в стриптиз-клуб для самоствердження. Стриптизерки-професіоналки, вони ніколи не продемонструють клієнту, що він не в належній формі, недостатньо гарний, ставний, привабливий. Кожен з відвідувачів стриптиз-шоу відчуває себе суперменом. Ну має право людина на таке відчуття за власні гроші!

Стриптиз зруйнує відносини?

Чи може стриптиз зруйнувати відносини? Ситуація, коли чоловік закохається в красуню-стриптизерку і піде до неї від вірної супутниці життя, з якої з’їв не одну каструлю щей, побудував будинок і виховав дітей, звичайно, теоретично можлива, але в житті малоймовірна. Швидше, це сюжет для слізливої мелодрами. Але все ж підірвати відносини похід на стриптиз може, оскільки провокує ревнощі. Уява будь-якої жінки при слові «стриптиз» відразу малює оголену струнку спокусницю, конкурувати з якою непросто.

Крім того, рідкісний чоловік ось так прямо розповість дружині, що-де йде на стриптиз, тому як вирішив освіжити відчуття, подивитися на красивих жінок. Значить, він стане брехати, викручуватися і не буде зізнаватися що значить стриптиз — для чоловіка. Але таємне рано чи пізно стане явним, і дружина резонно подумає, що рильце-то у чоловіка в гармату, інакше з чого б йому так шифруватися?

Ну і ще одна причина, по якій жіноча уява малює страшні картини, що змушують ридати, скандалити і загрожувати «невірним» супутникам життя страшними карами: людям властиво боятися того, що їм незнайоме. Якщо жінка ніколи не була в стриптиз-клубі, то він їй представляється осередком розпусти.

будемо шукати компроміс!

 Стриптиз & mdash; для чоловіків!

Звичайно, зруйнувати відносини, а тим більше шлюб заради можливості насолоджуватися стриптиз-шоу-щонайменше нерозумно. Що ж робити? Перестати ходити на стриптиз, відмовлятися від запрошень приятелів, ризикуючи уславитися тихонею, який тримається за спідницю? Теж не хочеться, чи не так?

Що ж робити?

Напевно, треба згадати, що сімейне життя — ланцюг компромісів. Причому компромісів розумних, що не ущемляють інтереси жодного з партнерів. Найправильнішим кроком було б хоча б один раз піти на шоу разом з дружиною. Щоб переконати її-стриптиз-клуб не публічний будинок, і навіть приватний танець не передбачає безпосереднього тілесноготреба хоча б раз подивитися на все, що відбувається на власні очі. Можливо, таким чином пара підживить відносини, що позитивно позначиться на її інтимному житті. Особливо це актуально для подружжя, які давно разом і у яких пристрасний секс все частіше замінюється сумлінним (або не дуже) виконанням подружнього обов’язку.

Зрештою, щоб совість ваша була чиста — великодушно Запропонуйте дружині зібрати подружок і навідатися на чоловічий стриптиз. Пообіцяйте, що не будете влаштовувати сцен а-ля «Отелло рассвірепелло…”і скажіть, що розумієте, чому їй іноді хочеться “відірватися”. Самому на чоловічий стриптиз йти не обов’язково, тому що в живому порівнянні з м’язистими живими скульптурами чоловічому тілу (просто кажучи — Тарзанами різних мастей) ви навряд чи виграєте, а кому ж хочеться бути «другим» на п’єдесталі?..

У будь — якому випадку варто пояснити дохідливо і спокійно своїй прекрасній половинці, що до ваших походів на стриптиз краще ставитися спокійно-адже відомо, що якщо чоловік не дивиться на жінок, у нього або не все в порядку зі здоров’ям, або він змінив сексуальну орієнтацію. А трохи солі і прянощів (адже якщо зовсім немає ревнощів-немає і любові) у відносинах приправлять чергові сімейні страви і додадуть їм новий смак!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *