Автомобільні гаджети.

 Автомобільні гаджети.

автомобільні гаджети надійні помічники для водія в дорозі і під час зупинок. Вони роблять засоби пересування не розкішшю, але зручними, вірними і турботливими супутниками на дорозі. Серед численних приладів для машин особливу категорію складають ті з них, які так чи інакше піклуються про головне про здоров’я автолюбителів.

Антисон

Антисон допомагає не заснути в дорозі. Цей автомобільний гаджет незамінний для тих людей, які багато часу проводять за кермом водії громадського транспорту, далекобійники, таксисти і т.д. Хорошим помічником цей гаджет стане і для тих, кому через пробки доводиться дуже рано виїжджати на роботу. Втома і сонливість за кермом серйозні ворогиздоров’я. Адже дуже багато аварій відбувається через те, що водій починає засипати. Пристрій Антисон працює дуже просто. Водій вішає цей прилад на вухо, а він реагує на кут нахилу голови. Якщо водій починає засипати і нахиляє голову вперед або в сторону, то Антисон відразу ж видає гучний звуковий сигнал.

іонізатор повітря

Іонізатор повітря, що працює від 12 В, призначений для того, щоб очистити повітря в салоні автомобіля. Принцип дії озонаторів-іонізаторів простий: цей гаджет виробляє негативно заряджені іони кисню, які вступають в окислювальні реакції з забруднюючими повітря речовинами. В результаті повітря стає чистимі свіжим. Також в процесі іонізації повітря дезінфікується іонізатор очищає повітря від мікробів і алергенів. Крім того, він прибирає з машини неприємні запахи. Це особливо актуально в жарку пору. Іонізоване повітря благотворно впливає на нервову систему людини, знімає втому, покращує роботу кровоносної системи.

Якщо водій не може втриматися від куріння в салоні машини, іонізатор максимально швидко очистить салон від шкідливого для здоров’я диму.

Автоп’ятка

Цей гаджет дозволяє захистити взуття від псування і протирань. Часто буває, що водій, не бажаючи зіпсувати хороше взуття, на час тривалої поїздки перевзувається в щось просте, але менш зручне. А це може створити певний дискомфорт і навіть проблеми зі здоров’ям ніг (наприклад, коли влітку замість нових шкіряних сандалій водій взуває не дихаючі кросівки). Автоп’ятка вирішує питання болісного вибору між комфортом і ощадливістю.

Автомассаж

До автомобільних пристосувань для здоров’я можна віднести і різноманітні засоби масажу автомобільний чохол з масажними вставками, масажні подушки. Ці Масажери розслаблюють м’язи шиї, спини, плечей, знімають напругу і втому. Ці пристосування особливо актуальні під час тривалих поїздок і в їзді по пробках.

Чайник, холодильник, мікрохвильовка

 Автомобільні гаджети.

Якщо років десять тому в далеку дорогу з собою можна було взяти тільки кип’ятильник, що працює від прикурювача, то сьогодні вибір приладів кухонного призначення величезний це Автомобільні чайники, холодильники, мікрохвильовки, кавоварки, чайники-гуртки і т. п.

ці автомобільні гаджети теж стоять на сторожі здоров’я водіїв і пасажирів дають можливість повноцінно харчуватися, а не завдавати собі шкоди перекусами.

Чистота запорука здоров’я

 Автомобільні гаджети.

Для підтримки чистоти в салоні можна використовувати автомобільний пилосос, що працює від прикурювача. Стане в нагоді і компресор для коліс: завдяки йому і руки чисті, і спина не в милі.

Алкотестер

такий автомобільний гаджет, як алкотестер, побічно теж захищає здоров’я. Використавши його перед поїздкою, можна реально оцінити свої сили і можливості і зробити висновок, чи варто сьогодні взагалі сідати за кермо.

Автомобільна гарнітура

Розмови по телефону за кермом і тим більше листування по смс підвищують ризик виникнення аварій. Автомобільна гарнітура частково допомагає вирішити цю проблему, однак якщо розмова дуже важливий краще все-таки з’їхати на узбіччя і, Зупинившись, відповісти на дзвінок. Якщо такої можливості немає, краще використовувати гарнітуру, ніж телефон (хочазаконодавчо заборона на розмови за кермом діє і в тому, і в іншому випадку). Також можна використовувати комплект гучного зв’язку в автомобіль. Гучний зв’язок дозволяє говорити по телефону, не відриваючи рук від керма. Не потрібно шукати телефон, натискати на кнопку, приглушати звук магнітоли, все це зробить гаджет за водія.

антистрес

Пам’ятаючи про те, що всі хвороби від нервів, водія, безсумнівно, слід внести в групу ризику. Пробки, Хами за кермом, складні розв’язки, пильна увага до дороги все це підриває спокій. Такі автомобільні гаджети, як навігатор, Парктронік, відеореєстратор, камера заднього виду і навіть стала такою звичною Сигналізація, допомагають водієві зберігати спокій і берегти здоров’я.

гарний настрій

Гарний настрій, безсумнівно, впливає і на самопочуття. Тому ті автогаджети, які просто викликають посмішку у водія і оточуючих, теж можна віднести до приладів для здоров’я. Один з таких гаджетів машина з настроєм. Прикріплений за допомогою присоски на заднє скло, цей гаджет буде говорити спасибі, вибач, посміхатися або хмуритися в залежності від ситуації. Також настрій, безсумнівно, підніметься, якщо вдасться уникнути штрафів. В цьому випадку корисним буде антирадар.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *