Афродизіаки підвищують життєві сили. Секс в житті чоловіка

 афродизіаки підвищують життєві сили. Секс в житті чоловіка

Доктор, У мене безсоння.
 Випишу-но я вам афродизіак…
– Я від нього краще спати буду?
– не думаю. Зате Ваше неспання буде набагато приємніше!

Афродизіаки… як багато розмов, жартів, анекдотів і рекламних слоганів пов’язано з ними… Серед перешіптувань, сального хихикання і вульгарностей, що ллються на адресу засобів для поліпшення потенції в цілому і афродизіаків зокрема, проглядає погано маскується інтерес до такого роду засобів.

Голод-найкраща приправа?

Існує думка, що кращий афродизіак для чоловіка — це гола жінка. Або утримання. Мовляв, чоловік після відрядження, де не було можливості гульнути наліво, готовий займатися сексом з юнацькою пристрастю. Або гроші. Кажуть, багатьох вони збуджують так сильно, що «об’єкт пристрасті», забезпечений тугим гаманцем, може бути маленьким, товстим, лисим, та й взагалі імпотентом. І при цьому — дуже сильно порушувати свою «половину».

Також колишньому держсекретареві США Г. Кіссінджеру приписують фразу:»влада — це останній афродизіак”. Ну, це коли нема на що більше сподіватися в сексі…

звичка понад нам дана…

Але що ж робити звичайному середньостатистичному чоловікові в умовах реального часу? Гола жінка-це прекрасний афродизіак, природний. Але, на жаль, з часом в будь-якій парі, як би не були сильні почуття, притупляються гострота і свіжість сприйняття, і Партнери вже не збуджують один одного як в перші дні і місяці. Додаються банальні побутові проблеми, Об які розбилася не одна любовний човен.Охолодження-серйозна проблема в стабільних відносинах. Але і тут все не безнадійно-головне, щоб сірі будні не відбили бажання щось робити – є маса способів оживити стали звичкою почуття і змусити інтимне життя заграти новими фарбами. Тут на допомогу приходять і рольові ігри, і походи до сімейного психолога, а також афродизіаки, як приємне і смачне доповнення до любові…

як повернути колишню силу?

З віком в житті багатьох чоловіків з’являються такі неприємні “гості”, як вікові сексуальні проблеми, статеве безсилля, порушення ерекції, передчасна еякуляція – проблеми, які багато сучасних чоловіків намагаються вирішувати за допомогою лікарських засобів, таких як Віагра.

За книжковим визначенням афродизіаки (гречка. Aphrodisiaca) – засоби, що підвищують життєві сили організму, в тому числі підсилюють потенцію, які викликають приплив бажання і стимулюють сексуальний потяг.

Існує величезна кількість афродизіаків рослинного походження-різні прянощі, спеції, дикорослі і садові рослини, гриби, горіхи, овочі і фрукти. Батьківщиною афродизіаків вважається Китай, саме в Піднебесній в їжу використовують в основному морепродукти, а також спеції, які є джерелом корисних речовин, в тому числі і афродизіаків. Існувавшибезліч природних засобів, широко використовуються в китайській і японській кухнях, таких як базилік, гвоздика, імбир, кінза, петрушка, кунжут. Багато ці приправи присутні і в російській кухні, правда, ми не завжди знаємо про те, що приготували на вечерю чоловікові сильний афродизіак. А потім дивуємося в ліжку-ну звідки що береться?..

Географія любовних зілля

 афродизіаки підвищують життєві сили. Секс у житті чоловіка

Варто відзначити, що тут дуже багато залежить від культури окремо взятої країни. Наприклад, італійські жінки стверджують, що їх улюблений афродизіак — салямі, а 21% — вибирають в якості «приправи до любові» …сир. До інших кулінарних шедеврів, що розпалюють лібідо італійців, відносяться: різотто а-ля Міланезе, приправлене шафраном, і приготовані на пару овочі, за які висловилися 12% респондентів.

Наші прадіди для підвищення сексуальної функції використовували цибулю, листя селери, а також мед і яйця. У Стародавньому Єгипті у величезній кількості їли часник, який підсилює кровообіг, що допомагає при порушенні потенції у чоловіків. Звичайно, такі афродизіаки, як цибуля і часник, не дуже популярні через свого неприємного запаху. Пахне цибулею абочасником партнер в ліжку – не найкраще рішення для романтичної ночі, незважаючи на фізіологічно позитивний ефект. Але! Якщо часник і цибулю ви з’їсте разом з партнеркою — то вона ніякого запаху не помітить і вплив запаху в цьому випадку буде зведено до нуля. Тому що сама буде пахнути точно так же!

Плацебо або ефективні ліки?

Питання про дійсну корисність цих продуктів також виникає частенько. Багато хто вважає, що тут вся справа в самонавіюванні, свого роду «ефект плацебо». Але нехай навіть і так, Яка різниця, якщо є результат. У італійців є кумедна історія:

зустрічаються два приятеля, і один скаржиться на імпотенцію. Інший відповідає:
– Кажуть, що проти цієї недуги устриці добре допомагають.
на наступний день:
– Ну як?
– ти знаєш, непогано. Правда-з’їв 12, а спрацювало тільки 5

Існують прямо-таки міфи про збуджуючі властивості алкоголю. Мовляв, жінок збуджує шампанське, а чоловіка може перетворити в Казанову чарка-інша коньяку. Швидше за все, алкоголь не стільки працює як афродизіак, а просто послаблює психологічний затиск, і людина починає вести себе більш розкуто.

Експериментуйте на здоров’я!

 афродизіаки підвищують життєві сили. Секс у житті чоловіка

Чим хороші афродизіаки, так це тим, що надають велике поле для експериментів — оскільки їх існує безліч видів. Можна пробувати ефірні масла, такі як бергамот, розмарин і Іланг-Іланг, або навіть знамениту (і небезпечну між іншим) шпанскую мушку. Але все-таки вам, чоловіки, не варто забувати, що любов для жінки — головний «афродизіак», без якого вона перетворюється в холодну і сварливу мегеру. Подарований без приводу букет квітів і визнання в любові на кухні після робочого дня можуть отримати ефект набагато більший, ніж всі перераховані вище засоби і хитрощі. Думайте і-дерзайте!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *