Вегетаріанство і секс. Секс в житті чоловіка

 вегетаріанство і секс. Секс у житті чоловіка

Багато хто впевнений, що чоловік повинен їсти м’ясо інакше це не чоловік. При цьому важко повірити, що це твердження справедливе, наприклад, для Бреда Піта, Орландо Блума, Річарда Гіра і ще ряду знаменитостей, які одночасно є і визнаними секс-символами, і переконаними вегетаріанцями. Так чи відбивається вегетаріанство на чоловічому здоров’ї? Як поєднується вегетаріанство і секс?

 вегетаріанство і секс. Секс у житті чоловіка

>Вегетаріанцями називають людей, які не вживають в їжу м’ясо, рибу і морепродукти тваринного походження. Частина вегетаріанців також виключили зі свого раціону молоко і яйця.

однозначної відповіді на питання, чи шкідливо вегетаріанство для сексу і здоров’я або, навпаки, корисно, не існує. У той час як переконані м’ясоїди, наприклад, стверджують, що тільки м’ясо здатне забезпечити організм людини необхідними амінокислотами, вегетаріанці заявляють, що людина за природою травояден: мовляв, і кишечник у нього довше, ніж у хижаків, і зуби призначені для рослинної їжі.

Є прихильники різних компромісів. Наприклад, деякі вважають, що вегетаріанська дієта може бути цілком повноцінною, але не підходить дітям, а також вагітним і годуючим жінкам.

Що стосується чоловічого вегетаріанства і впливу відмови від м’яса на вироблення тестостерону і потенцію, то тут існують свої аргументи за і «проти».

за вегетаріанство:

  • Вегетаріанці стверджують, що люди, які відмовилися від м’яса, в цілому мають більш міцним здоров’ям, ніж ті, хто м’ясо вживає. Можливо, це і так. Але варто врахувати, що правильне вегетаріанство передбачає не тільки відмова від м’яса, але і більш здоровий спосіб життя — відмова від наркотиків, алкоголю і куріння.
  • вегетаріанці вважають, що їх «дієта» допомагає боротися із зайвою вагою (а надмірна вага — один з ворогів чоловічої потенції). На жаль, далеко не завжди вегетаріанці вміють харчуватися збалансовано — харчування без м’яса теж може бути надмірно багатим вуглеводами і жирами.
  • У людей, які дотримуються вегетаріанської дієти, ризик розвитку серцево-судинних захворювань (негативний вплив яких на якість сексуального життя очевидно) нижче, ніж у тих, хто вживає м’ясо.
  • За даними американських вчених, чоловіки, в щоденний раціон яких входить м’ясо, хворіють на рак простати в 3,6 рази частіше, ніж вегетаріанці.
  • Вегетаріанці споживають більше рослинної їжі, яка багата клітковиною, що сприяє нормалізації травних процесів і, відповідно, позитивно впливає на потенцію.
  • Великий список продуктів, що вважаються афродизіаками, містить горіхи, фрукти, овочі та багато іншого, але м’яса там немає. Правда, там є яйця і морепродукти.

ПРОТИ вегетаріанства:

  1. М’ясоїди вважають, що вегетаріанство веде до імпотенції, тому що вироблення тестостерону знижується при нестачі жирів.
  2. Люди, які не вживають м’ясо і яйця, відчувають нестачу в цинку. А це елемент, який необхідний для нормального статевого дозрівання і синтезу статевих гормонів. Якщо цинку недостатньо, чоловік не відчуває сексуального бажання, ерекція у нього короткострокова.
  3. Відмова від м’яса, яєць, молока може призвести до нестачі ряду вітамінів (а, d, групи В), які також важливі для нормальної потенції.

Крім того, нерідко самі чоловіки-вегетаріанці відзначають, що роки вегетаріанства на потенцію не впливають, але темперамент стає більш спокійним, знижується тяга до сексу. Плюс це чи мінус-кожен вирішує для себе сам.

 вегетаріанство і секс. Секс у житті чоловіка

Якщо ви все-таки вирішили стати вегетаріанцем, ретельно вивчіть теорію. Ви не зможете поліпшити свій раціон, просто викресливши з нього м’ясо-вам доведеться замінити його іншими продуктами, в тому числі і такими, які ви до цього, можливо, ніколи не пробували. Приймайте вітамінні комплекси, які заповнять недолік тих речовин, які містяться переважно в продуктах тваринного походження — вітамінів В2, В12, d, А, заліза кальцію, йоду і цинку. Намагайтеся підтримувати необхідну вам кількість білка і жирів в раціоні. Спостерігайте за змінами в своєму організмі, по можливості проходите регулярні медичні обстеження.

Деякі лікарі вважають, що у різних людей різна схильність до вегетаріанства і сексу, ДО РЕЧІ. Прислухайтеся до себе. Якщо вам важко відмовитися від м’яса, можливо, з вегетаріанством вам не по дорозі. На потенцію в такому випадку може вплинути не стільки нестача якихось речовин, скільки постійні думки про їжу, відчуття голоду.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *