В ліжко як на роботу… як урізноманітнити секс в сім’ї? Секс в житті чоловіка

 в ліжко як на роботу… як урізноманітнити секс в сім'ї? Секс у житті чоловіка

Чим обумовлено охолодження партнерів один до одного і як повернути колишню пристрасть, як урізноманітнити секс в сім’ї?

Один мій знайомий якось в припливі відвертості зізнався, що одружився заради експерименту: було дуже цікаво випробувати, яке це мати офіційний дозвіл на секс!. За його словами, виявилося, що це дуже забавно. Ну ще б пак, з таким-то підходом.

Однак у чомусь він правий. Дозвіл на секс, який дає штамп в паспорті (або факт спільного проживання), дійсно неабияк змінює з часом як сам секс, так і ставлення до нього обох партнерів. І & hellip; якщо через десять років любовні ігри не перетворюються на виконання подружнього обов’язку парі можна аплодувати стоячи.

Вбивцею сексу, як в хорошому детективі, може стати що завгодно звичка, народження дітей, телевізор, комп’ютер… навіть улюблена ліжко, на якій пройшла перша шлюбна ніч. А також тисяча перша.

Подальша схема проста: чоловік все частіше затримується на роботі або з головою йде в хобі, спілкування з друзями, Інтернет, онлайн-іграшки, створення моделей літаків Люфтваффе, обговорення поезії Верлена з мережевими знайомими під ніками Твоя_зая і Мілаффка_ѕекѕі & hellip; жінка в цей час гарячково читає статті Як урізноманітнити секс через місяць після весілля, які радять їй надіти сексуальну білизну, купити наручники з рожевим хутром і освоїти еротичну кулінарію. Ентузіазму, як правило, вистачає ненадовго: середньостатистичний чоловік від наручників шарахається, а салат олів’є з’їдає раніше, ніж жінка встигає викласти його у формі попи Дженніфер Лопес. Три-чотири таких розчарування і в контакт-листі дружини теж з’являється хто-небудь під ніком Тарзаніще. Просто для душі, не подумайте поганого.

Невже це неминуче?

Так, неминуче. Людина звикає до всього і до поганого, і до хорошого. Пристосовується, шукає легкі шляхи, діє за напрацьованими схемами. Це, врешті-решт, запорука виживання нашого виду: якщо кожну миску борщу є як в перший і останній раз, ніяких душевних сил не вистачить. Автоматичні дії і реакції бережуть наші сили і нервові клітини. І в сімейному сексі те ж саме: це тільки в романах У героїв щоночі нещадна пристрасть і панталонина канделябрі. В реальності ж всі ходи і виходи в сексі з постійним партнером стають очевидними і вивченими досить швидко, через три-чотири місяці відносин. Методом проб і помилок чоловік знаходить найкоротший і дієвий шлях до оргазму (свого і партнерки) ну і, власне, далі рухається по накатаній. А після сотого-двохсотого оргазму з’являється вона. Рутина. І пішло-поїхало.

як же урізноманітнити секс в сім’ї?

 в ліжко як на роботу… як урізноманітнити секс в сім'ї? Секс у житті чоловіка

Неминучість рутини ще не означає Її непереможність. І для того, щоб її прогнати, зовсім не обов’язково влаштовувати з власного статевого життя цирк з кіньми і райдужними фалоімітаторами. Ви, врешті-решт, дорослі серйозні люди, а не актори німецької порностудії. Навіть дивно, який дрібниці часом буває достатньо, щоб зрушити справу з мертвої точки.

Наприклад, невеликої перерви в сексі. Скажете, що у вас вже таке бувало і не допомогло? Це коли теща приїжджала на Новий Рік? Або коли ремонт був?.. Оооо, це зовсім інша справа. Перерва в сексі повинен бути… як би це сказати & hellip; усвідомленим, чи що. Ні, це зовсім не означає, що необхідно з розумним виглядом прочитати дружині лекцію про користь тимчасового утримання і відзначити в календарі галочками: з шостого по десяте число спимо окремо, в ніч з десятого на одинадцяте влаштовуємобурхливий секс з 11: 00 до 11: 45. Краще взагалі не доводити до її відома, що ось ця перерва вами підступно запланований. Ваша справа періодично кусати її за вушко і грайливо нагадувати, що зла доля не дає вам злитися в екстазі вже другий день… або третій… але ось завтра.! Нехай вона нудиться в передчутті, нехай усвідомлює і перейметься моментом. Приємно іноді себе відчути підлітками, які із завмиранням серця чекають, коли батьки поїдуть на дачу. Хороший настрій вже половина справи!

Торкайтеся до неї якомога частіше, при будь-якому зручному випадку, під будь-яким приводом. Тактильний контакт дуже важливий, навіть якщо ви пам’ятаєте всі тріщинки один одного адже в процесі ви обидва будете отримувати дозу абсолютно нешкідливого наркотику гормону окситоцину. Є вчена думка, що саме він відповідає за любов і радість від близькості. До того ж у вашої партнерки досить швидко виробиться певного роду залежність від такого контакту з вами а це найкращі ліки від поглядів на сторону.

 в ліжко як на роботу… як урізноманітнити секс в сім'ї? Секс у житті чоловіка

Втім, час від часу зовсім неушкоджено буває підлити масла у вогонь за допомогою підступних маніпуляцій. Жінки дуже сприйнятливі до таких речей, змусьте її трохи потурбуватися і посумніватися. Наприклад, при її наближенні злодійкувато закрийте пару вкладок в браузері і віддаліться в ванну з телефоном. Подивіться, що буде. Ніхто краще вас вашу половинку не знає, так що вам вирішувати, як себе вести, щоб не перегнути палицю. Інакше ризикуєте одного разу помітити в історії запитів не як урізноманітнити секс, а пурген оптом недорого. Ревнощі сильний засіб, і користуватися ним треба дуже обережно і помірно.

Перегляньте свої сексуальні звички. Почніть з малого. Наприклад, вимкніть світло і задерніте штори, якщо зазвичай займаєтеся сексом при нічнику. Спробуйте зайнятися любов’ю не на звичному ліжку, а на кухні за п’ять хвилин до приходу гостей, в небезпечній близькості від гарячої духовки. Якщо ви звикли розмовляти в процесі дайте обітницю мовчання самі і заткніть партнерці рот поцілунком. Це трохишокує і неймовірно заводить жінок. Ну або навпаки якщо вона звикла чути тільки ваше зосереджене сопіння, спробуйте їй розповісти, які у неї запаморочливі форми і як вона розпусно виглядає ось в цій позі & hellip; і ще в цій… здавалося б, така дрібниця в порівнянні з костюмованими рольовими ігрищами і придбанням колекції секс-іграшок. А ви тільки спробуйте!

 в ліжко як на роботу… як урізноманітнити секс в сім'ї? Секс у житті чоловіка

Ну і, природно, ніхто не відміняв непорушного факту, що хороший секс безпосередньо залежить від хороших відносин всередині сім’ї. Чоловікові потрібно кожну хвилину пам’ятати про те, що жіноче задоволення залежить не тільки і не стільки від статевої системи, скільки від голови і серця. Це чоловікові досить кинути погляд на чиєсь оголене плече, щоб тут же стати готовим до бою. У жінок все зовсім по-іншому. Якби жінки теж любили очима газетні кіоски були б забиті грайливими журналами для дам. Але жінки люблять вухами, серцем і головою. Тому позбавляємося від усього, що заважаєдушевної близькості між вами і вашою партнеркою. Це може бути накопичена втома, старі образи, недомовленості, комплекси… в ліжку такому вантажу не місце, не рівна година ніжки підломляться. Відчуваєте, що необхідно з’ясувати відносини? Так зробіть це. Розбийте пару тарілок і один телевізор, а потім влаштуйте на руїнах феєричний секс. Образи і негатив віднімають багато душевних і фізичних сил. Позбувшись від давнього вантажу, ви вивільните купу енергії, яка раніше пропадала даремно. І тільки вам вирішувати, в яких позах все це багатство використовувати.

просто любите один одного:)

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *