Електробритва або верстат?

 Електробритва або верстат?

Голитися або не голитися? Не в тому питання. Чим голитися краще: верстатом або електробритвою?Як то кажуть, скільки чоловіків стільки і думок. Спробуємо розібратися в перевагах і недоліках обох способів гоління.

Станок для гоління

 Електробритва або верстат?

В кінці XIX століття американець Кінг Кемп Джиллетт першим запропонував помістити лезо в ручку-тримач. Вже через кілька років його винахід став продаватися фантастичними темпами. Тепер виробництвом верстатів для гоління займаються багато відомих компаній. Верстати для гоління випускаються одноразові і багаторазові, з одним і декількома лезами, спеціально заточені і просочені спеціальними зволожуючими засобами.

переваги

Якщо говорити про одноразові бритви, то, по-перше, вони зручні, по-друге, недорогі в порівнянні з багаторазовими верстатами (не кажучи вже про Електробритви), по-третє, доступні, тобто такі верстати можна купити де завгодно — навіть в газетному кіоску. Якщо у чоловіка щетина жорстка, такий верстат згодиться на один раз. Однак, незважаючи на те, що верстат називається одноразовим, знаходиться чимало бажаючих голитися таким верстатом кілька разів. Як розплата-особи часом перетворюються в жалюгідне видовище з кривавих порізів і подразнень. Про чистому гоління тут говорити не доводиться.

Багаторазові, точніше класичні, верстати не менш популярні, ніж одноразові. З кожним роком якість багаторазових верстатів зростає: виробники все більше приділяють увагу вдосконаленню сталі, з якого виготовлено лезо, а також його заточуванню і особливому покриттю. Все це робить гоління більш легким, чистим, безпечним, з мінімумом неприємних відчуттів і не витратним за часом.

Недоліки

Головним недоліком гоління верстатом в порівнянні з голінням електробритвою вважається те, що лезо верстата, контактуючи зі шкірою, під час гоління знімає її верхній шар. В результаті відбувається травма шкіри-вона як би оголюється для зовнішнього впливу. Потрібен особливий догляд за обличчям. Такий стан рятує застосування хорошої піни, гелів, лосьйонів до гоління (і після нього), що теж вважається недоліком, так як вимагає додаткових фінансових коштів. Недоліком одноразових верстатів є їх невисока якість: голять, особливо щетину, не дуже чисто.

Електробритва

 Електробритва або верстат?

Електробритви бувають сітчасті (леза розміщуються за спеціальними сіточками) і роторні (обертові леза знаходяться в спеціальних голівках).

переваги

На відміну від бритвених верстатів, у електробритв сухий спосіб гоління — він вважається більш щадним. При голінні електробритвою практично виключені порізи і подряпини на шкірі, що не вимагає особливого догляду за обличчям. Процес гоління не займає багато часу – 57 хвилин. Крім того, Електробритви більш мобільні, ніж бритвені верстати, тобто «не прив’язують ” голиться до місця: зарядивши електробритвувід мережі, можна користуватися нею без проводів. Причина – у вбудованому акумуляторі, який застосовується вже в багатьох моделях електробритв. Акумуляторні Електробритви особливо зручні тим, хто подорожує. Для електробритв не потрібні ні гелі, ні лосьйони після гоління. Є навіть Електробритви з» вологим ” ефектом, які особливо потрібні тим, хто хоче поголитися швидко і з водою.

недоліки

Бути може, головним недоліком електробритв вважається їх стомлююча чистка. Хоча, звичайно, і цей недолік в деяких (як правило, більш дорогих) моделях усунемо — за допомогою функції самоочищення. Ще недолік: електробритва голить не так чисто, як верстат. Крім того, гоління електробритвою викликає на перших порах роздратування шкіри на обличчі — з’являються висип і свербіж. Але зазвичай протягом місяцяшкіра звикає до дії Електробритви, і роздратування проходить. Ну і останнє-це ціна Електробритви, яка незрівнянно вище, ніж у будь-якого бритвеного верстата. Хоча Заміна лез в електробритві потрібна набагато рідше, ніж в верстаті (в сітчастої — приблизно 1 раз в півтора року, в роторної — 1 раз в три роки), варто все ж визнати, що більше чоловіків вважають за краще голитися верстатом, а не електробритвою.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *