Лікування сексом. Секс в житті чоловіка

 лікування сексом. Секс у житті чоловіка

Навчитися поєднувати приємне з корисним, роботу з неробством, любов зі щастям, а лікування з сексом  мрія людства в усі часи. Мистецтву зцілення сексом присвячені давньоіндійські і китайські трактати-в тому числі знаменита Кама-сутра. Так-так, найзнаменитіша книга про секс насправді не тільки і не стільки вчить під час статевого акту закладати ліву п’яту за праве вухо партнера, а знаходити зцілення душі і тіла в одному з найбільш гармонійних видів людських відносин.

З давньоіндійського трактату:»статевий акт з красивою і великодушною жінкою, здійснюваний обережно і уважно, — найкращі ліки з усіх”. Чому жінка обов’язково повинна бути великодушною, — стародавні мудреці не пояснили, але про те, що секс корисний для здоров’я, сьогодні мало хто не знає.

популярне нині словосполучення ” лікувальний секс“можна назвати надмірним. Типу як: “масло масляне”. Будь-який секс, навіть найкоротший, навіть з нелюбом людиною, навіть жодного разу не тантричний-приносить користь організму-доведено століттями і перевірено вченими. Питання тільки в якості і кількості приємних відчуттів.

вдих глибокий, руки ширше, не поспішайте, три-чотири…

Сполучення – це в деякому роді фізична вправа. Частота пульсу у збудженої людини зростає в два рази, як у спортсмена в момент максимального зусилля. ДО РЕЧІ, регулярні “тренування” – три рази на тиждень-зменшують ризик захворювань серцево-судинної системи, зокрема інфаркту та інсульту, практично наполовину. Крім того, м’язи теж отримують непогане навантаження: стегна, сідниці, руки… Все залежить від того, які позиції вибирати. А ось кількість тестостерону збільшується незалежно від цього, а він допомагає зміцнити кістки і м’язи, та й взагалі відчути себе чоловіком.

Дослідження, проведене в Уельсі в 80-х роках, показало, що у чоловіків, які займалися сексом два рази на тиждень або частіше, через 10 років було в два рази менше інфарктів, ніж у чоловіків, які мали статеві стосунки рідше одного разу на місяць.

секс-антистрес

 лікування сексом. Секс у житті чоловіка

Якщо у Вашому житті є регулярний секс, то у вас практично немає шансів впасти в депресію. Не кажучи вже про те, що це прекрасний засіб від стресів. І пояснити це можна з точки зору хімії.

На наближення оргазму наш організм реагує різким підвищенням в крові рівня гормону окситоцину – його стає в три-п’ять разів більше, ніж зазвичай.

Він сприяє виробленню ендорфінів, тих самих, які часто називають «гормонами щастя». А вони позбавляють від стресу, піднімають настрій аж до легкої ейфорії, знімають болі (в тому числі головний), а також знижують апетит. На тих же умовах синтезується ще один регулятор нервової системи-серотонін, що дає нам відчуття розслаблення, насичення і підвищує стресостійкість. Можна сказати, що після оргазму не залишається практично ніяких шансів понервувати.

реабілітація

Якщо ви недавно перенесли захворювання простати, то берегти дорогоцінний орган від навантажень не тільки не обов’язково, але і просто шкідливо. Простатити будь-якої етіології якраз пов’язані і порушенням кровообігу в області геніталій. А щоб відновити правильний кровотік — потрібно елементарно, щоб орган працював. Кращий і найприродніший спосіб привести його в тонус – саме секс.

Все той же окситоцин стимулює відновлення тканин передміхурової залози набагато краще, ніж будь-які медикаменти.

Дослідження, опубліковане нещодавно в British Journal of Urology International, стверджує, що чоловіки завдяки еякуляції більше двох разів на тиждень на третину знижують ймовірність захворювання на рак передміхурової залози.

І якщо такий «робочий графік» для вас не здається чимось з області фантастики, то можна вважати, що Ви знайшли для себе ідеальні ліки.

Тантра

 лікування сексом. Секс у житті чоловіка

Мало хто сьогодні не чув це таємниче і вабить слово. На Сході вважається, що тантричний секс — це практика більше духовна, ніж фізична. Передбачається, що на шляху до гармонії тілесні відчуття — лише допоміжний засіб. А всякі побічні ефекти типу розсмоктування рубців, пухлин і життєвих проблем — це так… приємне додаток.

Тантричний секс – це та ж йога, тільки удвох з тією, кому абсолютно довіряєш, в кому хочеш розчинитися і кого готовий розчинити в собі. Акцент тут на управлінні психічної енергії під час статевого акту і на тактильних відчуттях при контакті з партнеркою.

Якщо досконало опануєте прийомами тантричного сексу, то зможете доводити свою партнерку до оргазму ще до проникнення, а самі зможете отримувати оргазм без сім’явиверження. Знаючі адепти тантри запевняють, що це незабутнє відчуття і нічого спільного з тією примітивною розрядкою, до якої звикла більшість чоловіків, не має.

Найпоширеніша помилка про тантру: головне, що вона може дати — це багатогодинний секс без перерв на сон, відпочинок, їжу і походи в туалет. Багато чоловіків знають, що для того, щоб домогтися довгого сексу, зовсім не обов’язково занурюватися в тантру, потрібно просто трохи понервувати напередодні і не змогти досягти оргазму. А тантричний секс потрібен зовсім не для збільшення тривалості статевого акту, а для підвищення його якості, в ідеалі лікування сексом – це зцілення душі і тіла.

Ще одна небезпека, яка підстерігає бажаючих пізнати мистецтво любові платно, — потрапити в елементарний свінгер-клуб, де тантра-йозі вас не навчать, зате викачають енну суму грошей і спробують залучити в порно-шоу. Якщо ви не хочете такого забавного пригоди, поцікавтеся програмою занять з тантри: що вам розкажуть в теорії, що запропонуютьперевірити прямо на семінарі на практиці? І чи підійдуть вам такі курси?

Якщо в програмі написано щось на зразок: “Тантра – це пісня твого серця, це бій барабанів шамана, і плескіт гірського струмка, це спекотне полум’я багаття і аромат черемхи навесні…», — умилитесь і обійдіть тренінг стороною! Відсутність конкретики в даному випадку може обернутися трагікомедією.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *