Обрізання у чоловіків, так чи ні. Секс в житті чоловіка

 обрізання у чоловіків, так чи ні. Секс у житті чоловіка

обрізання у чоловіків крайньої плоті статевого члена одна з найдавніших хірургічних операцій, здійснених людиною. Картини зі сценами обрізання відображені на стінах гробниць єгипетських фараонів.

 обрізання у чоловіків, так чи ні. Секс у житті чоловіка

обрізання є практично невід’ємною частиною іудаїзму та ісламу, воно було широко поширене в Єгипті і у багатьох африканських народів, а в Вікторіанську епоху увійшло в моду і в Європі, а в наші дні поширене практично по всьому світу. Зараз ця нескладна операція має не тільки ритуальний, але і гігієнічний, естетичний і медичний сенс.

зараз складно назвати причини, за якими традиція обрізання у чоловіків зародилася і набула такого поширення. Є кілька версій. Одна з них говорить, що обрізання крайньої плоті виникло з гігієнічної необхідності: зверніть увагу, що воно прийшло до нас з регіонів з жарким, пустельним кліматом, де завжди був недолік води. Позбавлення від крайньої плоті полегшувало чоловікові процес особистої гігієни і рятувало, скажімо, від таких неприємних речей, як баланіт (запалення шкіри головки статевого члена) і баланопостит ( запалення шкіри головки і внутрішнього листка крайньої плоті). Обидва цих захворювання —наслідок скупчування смегми (мастила слизової крайньої плоті і головки). Власне, немає причини – немає проблеми. Чисто Прикладна дія з часом набула сакрального змісту. Друга версія пов’язує обрізання з обрядом ініціації, пройшовши який хлопчик вважався дорослим. Серед деяких африканських народів поширена думка, що крайня плоть — це недорозвинені малі статеві губи, як у жінок. Тому, щоб стати чоловіком, необхідно було позбавити своє тіло від усього жіночого — ну і заодно показати всім, як ти вмієш терпіти біль.

Як би там не було, обрізання дожило до наших днів-і щоб піддатися цій процедурі, необов’язково жити в пустелі. Досить мати хоча б одну з описаних нижче причин.

Причина перша. Кожен хлопчик навколо тебе повинен бути обрізаний.

Для сповідують іудаїзм і іслам обрізання є обов’язковою процедурою. Скажімо, у євреїв це-запорука особливих відносин їхнього народу з богом. Відмовитися від нього — значить свідомо протиставити себе суспільству і релігії. Обрізання проходить кожен чоловік в дитинстві або в підлітковому віці. Ну, або найближчим часом після того, як людина вирішила прийняти іудаїзм або Іслам. Обрізання-значуща подія в житті чоловіка, воно урочисто обставляється, піддався цій операції приймає поздоровлення і подарунки.

Причина друга. Чоловіче здоров’я.

обрізання для чоловіків – це ефективний метод лікування фімозу, тобто неможливості оголення головки статевого члена через недостатню еластичності крайньої плоті. Це досить поширена проблема. Страждає фімозом чоловік відчуває труднощі при сечовипусканні, не може вести повноцінне сексуальне життя, так як відчуває больові відчуття при ерекції (в зв’язку з цим знижується потенція). Фімоз загрожує баланітомі баланопоститом, про які згадувалося вище. Крім усього іншого, є ризик парафімозу-обмеження головки статевого члена звуженою крайньою плоттю-це досить небезпечно, болісно і є приводом для негайного оперативного втручання. Є методи лікування фімозу і без операції, скажімо, ванночки, мазі, поступове розтягування крайньої плоті, проте тільки операція (в тому числі обрізання) має 99-100% надійності.

Крім фімозу і супутніх йому ускладнень є ще кілька причин, за якими лікар може порекомендувати чоловікові зробити обрізання. Скажімо, механічні пошкодження крайньої плоті, отримані при заняттях спортом, в бійці або, наприклад, при обмеженні її застібкою-“блискавкою” на брюках (дуже часта травма, до речі! Будьте обережнішими).

Причина третя. Жіноче здоров’я.

Так, обрізання може мати саме пряме відношення до здоров’я постійної статевої партнерки. Скажімо, в рази знижується ризик інфекційних захворювань для жінки. Це пояснюється відсутністю у чоловіка смегми, мастила, яка крім усього іншого є сприятливим середовищем для розвитку бактерій. Також існує думка, що секс з обрізаним чоловіком знижує ризик розвитку раку шийки матки у жінки, втім, прямий взаємозв’язок між цими явищами ще не доведена.

Причина четверта. Якщо довго-довго-довго…

 обрізання у чоловіків, так чи ні. Секс у житті чоловіка

Практично всі чоловіки, які зробили обрізання в зрілому віці, відзначають зміни в своєму сексуальному житті. Найчутливіша частина статевого члена-звичайно, головка. Якщо член не знаходиться в ерегованому стані, вона частіше закрита крайньою плоттю і захищена від тертя об внутрішню поверхню одягу. Після обрізання цей захист зникає і шкіра на голівці кілька грубіє, звідси зниження чутливості і, як наслідок — збільшення тривалості статевого акту. Тому обрізання рекомендується чоловікам, у яких є проблеми з передчасним сім’явипорскуванням.

Втім, такі зміни можуть радувати не всіх. Деякі чоловіки (правда, вони в меншості) вважають, що через це вони стали отримувати менше задоволення від сексу. Але переважна кількість особливих змін не помічають-хіба що у них тепер більше часу, щоб зробити приємність своїй партнерці.

Причина п’ята. Краса вимагає жертв?

Ну і не можна залишити осторонь чисто естетичний аспект. Звичайно, не можна об’єктивно сказати, чи стає статевий член приємніше на вигляд після обрізання. Це вже кому як. Не виключено, що комусь «природний» вигляд миліше і дорожче. Але неприйняття і відторгнення обрізаний член зазвичай не викликає. Багато чоловіків кажуть, що жінкам навіть більше подобається: незвично, акуратно і мужньо. Але це, вибачте, вже справа смаку.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *