Повіримо в любов, або спокушання жінки по-швидкому. Секс в житті чоловіка

 повіримо геометрією любов, або спокушання жінки по-швидкому. Секс в житті чоловіка

ми вибираємо, нас вибирають

Чоловіки і жінки істоти з різних планет. Напевно, саме тому їм іноді так важко прийти до консенсусу. А вже про початок відносин і говорити нічого у більшості юнаків просто голова обертом йде: як сподобатися обраниці? Як справити на неї карколомне враження? Ох і нелегка ця справа спокушання жінки

Ще зовсім недавно чоловіки могли побурчати: як несправедливо поділений світ! Будь-яку дівочу проблему вирішити легко: модні глянцеві журнали і численні жіночі сайти готові миттєво видати пораду на будь-який випадок! А хлопцям де набратися розуму-розуму? Де знайти відповідь як швидко зробити три важливих справи в перше ж побачення з дівчиною: познайомитися – сподобатися-розвести на секс?

Але ось з недавніх пір чоловіки можуть з легкою душею розслабитися і покурити адже у них з’явився пікап, наука про те, що таке жінка і як з нею правильно поводитися.

пікапер Бабій-технар?

Яка головна задача пікапа? Навчити чоловіків, як швидко і віртуозно домогтися реалізації своїх еротичних фантазій причому бажано відразу і з гарантією!

 повіримо геометрією любов, або спокушання жінки по-швидкому. Секс у житті чоловіка

Відправна точка теорії, та й практики, пікапера проста: будь-яка жінка (дівчина) при всій її уявній неприступності мріє про секс. Інакше навіщо вона привабливо одягається, купує еротичне нижню білизну, зухвало фарбується, та й взагалі стріляє очима направо і наліво? А всі ці розмови про те, що я не така, я чекаю принца і любові просто відмовки, щоб набити собі ціну. І якщо чоловік знає, як правильно себе вести, щоб не піддаватися на дівочі виверти, він швидко досягне того, чого насправді бажають обидва ліжку і карколомно-яскравого сексу!

Чесно кажучи, до знайомства з теорією пікапа і пікаперами я навіть не уявляла, яка кількість комплексів мучить сильну половину людства, наскільки глибоко і глобально в них побоювання не сподобатися, не відповідати, не зуміти, не…… загалом, бояться вони абсолютно всього, але особливо виявитися відкинутими. Причому зауважте! відкинутими не в сексі, а в любові.

Саме тому пікапер гордо заявляє: мені любов по барабану, головне секс, швидко і з кожною сподобалася мені дівчиною. А ось психологи стверджують, що подібна теорія хороша для юнаків, так як підвищений статевий потяг властиво саме їм. Років так до 2526 більшість чоловіків заспокоюється, та й у багатьох до цього віку вже з’являються сім’ї і сексуальний голод їх більше не мучить. І якщо ж ви як і раніше божеволієте на грунті сексу (особливо при наявності дружини або постійної партнерки), і щовечора студіруете поради як швидко затягнути жінку своєї мрії в ліжко, то вам було б не зайвим здатися лікаря-сексолога.

І хоча чоловіки люблять поіронізувати на тему секс без любові приємніше, ніж любов без сексу, точно відомо: у велике і світле почуття вони вірять і чекають його так само сильно, як і жінки. Опитавши понад 10 тисяч чоловіків і жінок з 37 країн про те, які якості вони цінують в потенційних партнерах, американський психолог Девід Басе переконався незалежно від статі все поставили на перше місце взаємну любов/прихильність.

Деякі дівчата, познайомившись з пікапом, стверджують, що пікапери збіговисько невдах. Мовляв, опинившись кілька разів відкинутими, ці юнаки просто розлютилися на жіночу стать. Звідси і бажання поставити жінку нижче себе і просто використовувати її як надувну ляльку з секс-шопу. А як інакше розцінити основне бажання пікапера спокушання без любові?

відповідайте мрії!

 повіримо геометрією любов, або спокушання жінки по-швидкому. Секс у житті чоловіка

Власне, теорія пікапа це набір якихось шаблонів: хочеш домогтися того то, роби те те, хочеш домогтися іншого, роби так-то. Однак помилково думати, що техніки пікапа це якась чарівна таблетка, прийнявши яку, ви моментально станете успішним і чарівним. Кому то, абсолютно недосвідченому, його теорії, можливо, підкажуть, як знайти якусь впевненість у своїх силах. Але в цілому розумним і адекватним хлопцям книжки і тренінги з пікапу просто не потрібні їм не треба морочитися з приводу того, яку техніку з ким застосовувати, у них все і так виходить як треба.

Психологи стверджують: найкращий учитель У житті це власний досвід. Якимсь посібником пікап, звичайно, послужити може. Але, як правильно говорять самі чоловіки, жити по пікапу це все одно що людині, в житті не бачив машини, дати книжку про те, як на ній їздити, а потім посадити за кермо. Людина начебто все вивчив, все робить так, як написано в книжці і… не може зрозуміти, чому машина то глухне, то рухається ривками, то просто не їде…

Захоплюючись теоріями пікапа, пам’ятайте: якщо у вас є проблеми ця наука від них не позбавить, а тільки замаскує їх наявність, загнавши глибоко в підсвідомість. А значить, в будь-який момент всі комплекси можуть повернутися і захопити вас з подвоєною силою. І якщо в душі у вас криються страх, невпевненість і бажання втекти з побачення спокушання жінки не вдасться. Як би старанно не зображували ви самовпевненого самця-переможця, які б віртуозні фішки ні застосовували вам не повірять і в близькості відмовлять.

щоб знайти і спокусити жінку своєї мрії, мало володіти техніками зваблювання. Потрібно ще й відповідати мрії. Припустимо, ви шукаєте красуню-розумницю з вищою освітою. Подумайте спочатку а які університети закінчили ви? Ви впевнені, що вашій принцесі буде з вами цікаво? Припустимо, ви заманите її в ліжко де гарантія, що ви опинитеся на висоті? Можна вміло експлуатувати її тіло спереду і ззаду, зверху і знизу, але це не допоможе завоювати серце красуні. Жінці мало тільки сексу їй улюбленого подавай! Як сказала одна моя подруга: аби чоловік виявився надійний, а вже пікапер він чи ні абсолютно неважливо.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *