Правда про презервативи. Секс в житті чоловіка

 Правда про презервативи. Секс у житті чоловіка

Незважаючи на те, що сьогодні більшість чоловіків вважають себе відмінно обізнаними у всьому, що стосується сексуальних відносин, іноді навіть самі буденні речі можуть викликати ряд питань і сумнівів. Наприклад, використання презерватива… Операторам гарячих ліній виробників цих нехитрих, на перший погляд, виробів доводиться часом відповідати на досить несподівані в освіченому XXI столітті питання. Причиною цього може бути некоректна реклама, негативний досвід знайомих, а також численні вигадки журналістів.

Так яка ж частка правди в гумовій міфології?

Міф 1: Презерватив “пропускає” СНІД

Існує думка, що презерватив не захищає від ВІЛ-інфекції, тому використовувати його «марно». Це помилка, швидше за все, пов’язано з тим, що презерватив, дійсно, не здатний захистити від статевих інфекцій, що вражають шкіру, герпес, сифіліс, лобковий педикульоз та ін., оскільки він покриває не всю поверхню статевого органу і не може повністю виключити шкірний контакт. Однак, що стосується інфекцій, що передаються через рідини (кров, сперма, вагінальні виділення), то тут презерватив є надійним засобом захисту, оскільки «пори» латексу набагато менше, ніж молекули того ж ВІЛ. Природно із застереженням, що презерватив не пошкоджений і використовується правильно.

Міф 2: немає ніякої гарантії, що презерватив не виявиться бракованим і не порветься

на сьогоднішній день правда про презерватив свідчить, що це є найефективнішим засобом бар’єрної контрацепції та захисту від ВІЛ-інфекцій. Проте жоден засіб не дає 100% гарантії. Однак в більшості випадків причина неефективності презерватива – це не високий відсоток шлюбу, а його неправильне використання або зберігання.

Презервативи відомих торгових марок проходять багатоступінчастий контроль якості (відповідно до міжнародних стандартів ISO), включаючи електронний. На цьому етапі відбраковуються вироби, що мають розриви, отвори, мікротріщини. “Гумовий виріб” проходить наступні перевірки:

  • тест на розрив-при цьому з презерватива вирубується кільце, яке повільно розтягується, поки не розірветься,
  • тест на обсяг-презерватив наповнюється повітрям до моменту розриву,
  • текст на герметичність-презерватив наповнюють водою і контролюють зовні для виявлення протікання.

При такій системі перевірки відсоток браку дуже низький. Однак при неправильному зберіганні (наприклад при високій або низькій температурі, її перепадах, попаданні на упаковку прямих сонячних променів і т.д.) латекс втрачає свої початкові властивості. Це ж відбувається після закінчення терміну придатності презерватива.

Тому, щоб убезпечити себе, рекомендується купувати презервативи тільки відомих торгових марок, і в місцях, що мають відповідні умови зберігання (аптеки,супермаркети, магазини при автозаправках). А ось придбавши виріб “на швидку руку” в кіоску, особливо з вітрини, де упаковка піддавалася перепадів температур і впливу сонячних променів, — ви ризикуєте досить сильно. Те ж саме стосується використання презервативів, які кілька місяців зберігалися в автомобільному «бардачку», оскільки різниця температур там може досягати 40 і більше градусів (взимку і влітку). Латекс – матеріал міцний, але при неправильному зберіганні — дуже крихкий!

Крім того, значний відсоток пошкоджень презерватива відбувається внаслідок його неправильного або необережного використання, наприклад: презерватив надівається після початку статевого акту або знімається до його закінчення, презерватив надівається навиворіт, упаковка відкривається зубами, при надяганні не залишається «резервуар» для сперми, або у кого-то з партнерів зроблений інтимний пірсинг і т. д.

Міф 3: Презерватив не можна використовувати з мастилом

 Правда про презервативи. Секс у житті чоловіка

Це твердження справедливе по відношенню до мастил на масляній основі, оскільки містяться в них жири роз’їдають латекс. Що ж стосується мастил на силіконовій або водній основі, використовувати їх можна і навіть потрібно, оскільки, зменшуючи тертя, вони не тільки знижують дискомфорт від використання презерватива, але і допомагають запобігти його пошкодження.

міф 4: Люди з алергією на латекс не можуть використовувати презервативи

Латекс є найпоширенішим матеріалом для виготовлення презервативів, проте презервативи також виготовляються з поліуретану або поліізопрену (синтетичного латексу). Ці матеріали не містять білка,який присутній в натуральному латексі і є причиною виникнення алергії, ось така гірка правда про презервативи.

Крім того, завдяки деяким особливостям, багато людей вважають за краще поліуретанові презервативи латексним: поліуретан тонше латексу, що робить його менш помітним при використанні, краще проводить тепло, тому більш стійкий до зовнішніх впливів, не має характерного запаху, а також може використовуватися з мастилами на масляній основі.

міф 5: для більш надійного захисту потрібно надягати два презервативи

 Правда про презервативи. Секс в житті чоловіка

подібна перестраховка не тільки неефективна, але і навпаки, може привести до розриву все нашої правди про презерватив і розриву самого виробу внаслідок тертя.

Отже, щоб не хвилюватися даремно-Треба знати кілька основних правил техніки безпеки використання “гумотехнічного виробу № 2” (так в СРСР називався цей продукт стратегічної важливості):

  1. Уважно вивчіть упаковку при покупці — чи є необхідна маркування (лот, номер партії), чи не закінчився термін придатності, чи немає слідів розкриття упаковки.
  2. Купуйте презервативи за розміром. Якщо виріб “замало”, значить, з великою часткою ймовірності, порветься в найвідповідальніший момент. Якщо велике-може, в той же самий момент,»покинути ввірений пост”.
  3. Не зберігайте презервативи в автомобілі (в аптечці, «бардачку»), оскільки там можливий великий перепад температур.
  4. не кладіть упаковку на підвіконня, тому що там можливо тривалий вплив прямих сонячних променів.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *