Секс після 60. Секс в житті чоловіка

 Секс після 60. Секс у житті чоловіка

Почати статтю на таку тему хочеться хрестоматійним заявою, що любові всі віки покірні. Нехай воно банально, проте цілком вірно. У наші дні вже не прийнято вважати, що чоловік похилого віку придатний тільки на те, щоб сидіти на березі з вудкою або стукати у дворі кісточками доміно. Можна навести безліч прикладів, коли позбавленізабобонів люди продовжують активне сексуальне життя до глибокої старості, отримуючи від цього не менше радості, ніж в молоді роки. По суті, чоловіка в шістдесят хвилюють все ті ж питання, що і в сорок, і в двадцять: як зробити приємність жінці і не вдарити в бруд обличчям в найвідповідальніший момент.

Секс після 60…

 Секс після 60. Секс у житті чоловіка

З роками організм кожної людини зношується, послаблюються його функції. Це нормально і неминуче, проте абсолютно не означає, що пора ставити хрест на статевого життя. Як раз навпаки. Вченими давно доведено, що регулярне статеве життя не тільки не обтяжує захворювання, а навпаки покращує кровообіг, стабілізує діяльність нервової системи і покращує загальне самопочуття. І навпаки саме тривале утримання від статевих відносин в зрілому віці може привести до незворотних наслідків.

Звичайно, в літньому віці людина стикається з багатьма проблемами, про які раніше не замислювався. Наприклад, його не може не хвилювати, як позначаться на якості його сексуального життя наявні захворювання. Наприклад, вікові проблеми з серцево-судинною системою і перенесений інфаркт часто стають приводом назавжди припинити статеве життя: чоловік боїться, що фізичні навантаження в ліжку можуть спровокувати новий інфаркт. Це можна зрозуміти, особливо якщозгадати безліч передаються з вуст в уста історій про те, як який-небудь пенсіонер потрапив до лікарні прямо з любовного побачення. Що й казати, в цьому страху є раціональне зерно, однак якщо знати міру в навантаженнях, секс сприятиме зміцненню здоров’я. Лікарі рекомендують починати активне статеве життя приблизно через 12-16 тижнів після інфаркту, проте кожен випадок індивідуальний і консультація з лікарем необхідна. Те ж стосується і людей, які перенесли інсульт.

За статистикою, чоловіки, які ведуть регулярне статеве життя, найменше ризикують отримати інфаркт в будь-якому віці.

Проблеми з передміхуровою залозою (простатит, аденома) займають одне з верхніх місць в рейтингу чоловічих страхів і міцно асоціюються з імпотенцією. Однак не варто забувати, що навіть вони, за умови своєчасного виявлення і лікування, завдають набагато меншої шкоди чоловічому організму, ніж прийнято вважати. Навіть якщо єдиним виходом є операція, це ще нічого не означає: В наші дні операції з приводу аденоми передміхурової залози проводяться, не зачіпаючи провідні до пеніса нервові закінчення, так що сексуальна функція через деякий час відновлюється.

Небезпека для статевого життя може представляти таке захворювання, як діабет: він здатний привести до імпотенції, тому так важлива його своєчасна діагностика. Серйозно знизити сексуальну активність здатний і артрит, хоч і з іншої причини: що й казати, болі в суглобах ніяк не сприяють якісному інтиму. Крім того, ранкові та вечірні загострення болів змушують вносити корективи в любовний розклад. Тут можуть допомогти теплі ванни, фізичні вправи.

 Секс після 60. Секс у житті чоловіка

Еректильна дисфункція може стати проблемою в будь-якому віці, однак секс після 60 змушує чоловіків все частіше турбуватися про свою спроможність. Це змушує багатьох вдаватися до додаткових стимулюючих засобів, наприклад до горезвісної Віагри.

Цей препарат (і багато подібних йому) дійсно допомагає поліпшити якість і регулярність статевого життя, проте не слід забувати, що нічого не дається нам даром. Віагра протипоказана при ішемічній хворобі серця або стенокардії. І ще одне неприємне властивість Віагри вона абсолютно не поєднується з нітратовмісними препаратами типу нітрогліцерину: їх спільний прийом може привести до різкого падіння артеріального тиску і найважчих наслідків. Це досить серйозна небезпека навіть для молодого організму, тому якщо ви вирішили почати приймати Віагру, консультація у кардіолога абсолютно обов’язкова.

Втім, вже давно не секрет, що половина користі від заповітних синіх таблеток найчистіший ефект плацебо: результат заснований на впевненості чоловіка в тому, що цей препарат може йому допомогти.

Кожному чоловікові, який бажає розбудити колишню силу і пристрасність, слід пам’ятати, що крім аптечних препаратів є ще безліч природних тонізуючих засобів, які відомі з давніх часів. Наприклад, настоянки женьшеню, китайського лимонника, елеутерококу. Та що настоянки навіть звичні нам продукти харчування можуть подарувати нові сили: природними афродизіаками є мед, морепродукти, яйця (їх наполегливо радить Камасутра), волоські горіхи, селера, м’ята, цибуля і часник, помідори (в давнину їх називалияблуками любові), полуниця і малина, банани… Та що там банани звичайна морквина з грядки, натерта і приправлена гострими спеціями, здатна розбудити чуттєвість. Було б бажання! А як зробити, щоб наші бажання збігалися з нашими можливостями це вже питання техніки.

так що любите, будьте коханими, Отримуйте радість від фізичної і духовної близькості з коханою людиною і нехай це буде секс після 60! саме радість продовжує нам життя і дозволяє залишатися молодими в будь-якому віці.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *