Страхи в сексі. Секс в житті чоловіка

 Страхи в сексі. Секс у житті чоловіка

В ході підготовки статті було проведено анонімне опитування жінок різного віку і занять (у фокус-групу не увійшли дівчата з відсутністю сексуального досвіду взагалі, а також представниці найдавнішої професії). Жінкам задавалося просте питання: які Ваші страхи в сексі? Відповіді були найрізноманітніші, але через якийсь час сталася цікава річ: відповіді почали повторюватися і відрізнялися лише деталями. За кількісним показником, жіночі комплекси в кілька разів перевершили чоловічі. Отже, чого ж бояться дами?

Краса і сексуальність

 Страхи в сексі. Секс у житті чоловіка

Переважна більшість жінок соромляться тих чи інших дефектів своєї зовнішності. Оскільки всі комплекси ірраціональні і часто не мають під собою реальної основи, то і недоліки зовнішності майже завжди надумані. Лідируюче місце займає повнота, при цьому дівчина може бути стрункою і не мати проблем із зайвою вагою. І ось під час сексу жінка не віддається процесу без оглядки, а думає про те, як вона виглядає в цьому ракурсі, чи достатньо вона красива, сексуальна і т.п. вона боїться погоджуватися на запропоновані вами позиції, тому що впевнена, що буде виглядати в них невигідно. Вона соромитьсязайматися сексом вдень або при яскравому світлі, тому що так ви зможете розглянути її оголене тіло. Вона ні за що не погодиться на спонтанний секс, якщо не встигла зробити вчасно епіляцію. При всьому при цьому Жінка ніколи не оголосить вам реальної причини відмови, придумавши більш відповідне пояснення. Як допомогти: Створіть комфортну для вашої жінки обстановку. Не вірте в міф про те, що всі жінки без винятку потребують свічках і пелюстках троянд. Виходьте не з загальноприйнятих стереотипів, а зі смаків і уподобань вашої обраниці Ласкаво запитаєте, що допоможе їй розслабитися і забути про свої страхи.

Техніка та фізіологія

 Страхи в сексі. Секс у житті чоловіка

Один з сексуальних стереотипів: технічною стороною в сексі займається чоловік, а жінка… А що тоді жінка робить? Мабуть, дозволяє чоловікові займатися технічною стороною справи. Однак далеко не всі жінки згодні з цим пострадянським пережитком, їм важливо брати участь в процесі, важливо приносити задоволення чоловікові (є розуміння, що секс — не чиста «механіка» і для чоловіків), вчитися новому і віддаватися повністю. Ось деякі з пов’язаних з цим комплексів і страхів в сексі у жінок:

  • страх першого сексуального контакту з новим партнером;
  • страх нових сексуальних позицій через можливу відсутність задоволення або болю;
  • боязнь проявити ініціативу або наполегливість і тим самим образити чоловіка;
  • страх “неадекватної” поведінки або реакцій під час сексу (розсміятися в невідповідний момент; лоскіт від ласк; «несподівані» звуки і т. п.);
  • непереборний страх і сором’язливість при спробі розмови про обопільні сексуальні фантазії;
  • комплекс невмілої коханки;
  • страх анального, групового сексу, а також грубості, насильства.

Як допомогти: жодна людина не народжується досвідченим і досвідченим коханцем, а сексуальний досвід не завжди пов’язаний лише з кількістю партнерів. І незважаючи на деякі закономірності чутливості, ерогенні зони у всіх індивідуальні, переваги різні, і заняття любов’ю можна сміливо називати справжнім мистецтвом. Не соромтесябути майстром, вчити і вчитися новому у жінки. Напевно ви не володієте телепатією і не можете з точністю здогадатися про бажання дівчини, запитуйте, експериментуйте, досліджуйте. Головне робити все без грубості і зайвої наполегливості, без примусу або насмішок, і все обов’язково вийде.

щиросердне визнання

Буває, що дівчата бояться сказати партнеру про відсутність оргазму, деякі імітують його з боязні образити чоловіка, зачепити його самолюбство і т.п. Це повторюється з Разу в раз і стає багаторічною звичкою, секс поступово втрачає для жінки свою привабливість, з’являється постійне роздратування від незадоволеності… Чому так відбувається і хто винен? Частопричина проста: непотрібне сором з боку жінки і неуважність з боку чоловіка. Як відомо, чуттєвість жінки пов’язана скоріше з емоціями, ніж з фізіологією, і далеко не кожна жінка здатна отримати найвищу насолоду з першого разу (першого сексу). Чудово, якщо вам пощастило і ваша дівчина щиро Вам говорить про свої переваги, а якщо ні?

Як допомогти: повірте, справжнє задоволення складно зімітувати (якщо ваша партнерка не порноактриса). І якщо вам здається, що дівчина нечесна з вами, постарайтеся вгамувати своє самолюбство і прислухайтеся до її відчуттів, запитайте, що потрібно зробити, щоб доставити їй задоволення. І незважаючи на те, що багато в сексі відбувається без слів, поговорити на практичні теми іноді вкрай корисно!

Страх вагітності

У ХХІ столітті складно не знати про те, звідки беруться діти і як запобігти небажаному зачаття. Але ситуації бувають різні, і іноді підсвідомий страх завагітніти сковує вашу партнерку, заважаючи її чуттєвості розкритися. Що й казати, напевно і у вас хоч раз, але були побоювання щодо непередбачуваного появи потомства.

Як допомогти: поговоріть і виберіть оптимальне для двох протизаплідний засіб. Якщо параноя не відступає, комбінуйте два контрацептиви для підстраховки, але пам’ятайте, що якщо презерватив можна купити в будь-якому супермаркеті або аптеці, то протизаплідні таблетки дівчатам повинен призначати тільки лікар, інакше це може серйозно нашкодити здоров’ю і навіть привести до безпліддя в майбутньому.

різниця у віці

Як би ретельно не доглядала за собою жінка, якщо вона істотно старше вас, вона не може не помічати цього. Звичайно, є винятки з правил, але часто жінки комплексують з приводу свого віку. І навпаки, якщо дівчина зовсім молода, вона може відчувати себе занадто наївною і недосвідченою поруч з вами.

Як допомогти: проявляйте делікатність і чуйність, навіть якщо це вам не властиво. З віком у жінок не тільки накопичується досвід, але і розвивається інтуїція — вони відразу розпізнають нещирість і помилкові компліменти. Підкреслюйте її справжні достоїнства, робіть так, щоб вона відчувала себе поруч з вами справжньою жінкою, і тоді ваші сексуальні відносини стануть дійсно яскравими.

Ну що ж, страхів в сексі і комплексів безліч, і з усього цього випливає в общем-то невтішний висновок: більшість заважають жіночому задоволенню факторів насправді — продукт бурхливої уяви і варіації на тему комплексу неповноцінності. Однак не варто сумувати — ці проблеми абсолютно точно вирішувані, якщо ви налаштовані на щирий, природний, неймовірний за відчуттями секс. Удачі!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *