Чи є секс після сорока років? Секс в житті чоловіка

 чи є секс після сорока років? Секс у житті чоловіка

Потреба довести собі і оточуючим свою силу і спроможність у кожного чоловіка в крові. На цьому тримається світ з давніх часів: притягнув з полювання самий жирний шматок мамонта, завалив шаблезубого тигра голими руками, витягнув вогонь з двох шматків кременю (шаман, напевно!), намалював самого реалістичного бізона на стіні печери? Молодець, шана тобі і слава, а також можливість отримати найкращих жінок племені. Тому що це правильно: якісний генетичний матеріал повинен передаватися далі, племені потрібні сильні і розумні діти, твої нащадки.

 чи є секс після сорока років? Секс у житті чоловіка

Пройшли тисячоліття, а нічого не змінилося, ну хіба що мамонти вимерли. Але сучасні чоловіки знайшли безліч інших способів для самоствердження. Рельєфні м’язи, престижна робота, вчений ступінь, високий рейтинг в соцмережі або онлайн-іграшці, вміння віртуозно грати на бас-гітарі… мало можливостей виділитися? Але всі ці старанняяк і раніше в ім’я однієї високої мети: отримати увагу і прихильність багатьох жінок або однієї-єдиної, тієї самої. А отримавши, утримати жінку поруч з собою назавжди. І ні для кого не секрет, що одного наукового ступеня для цього недостатньо. Коли говорять про чоловічу силу і чоловічий спроможності, найчастіше мають на увазі можливості інтимного плану.

І якщо в цій сфері виникають проблеми, ніякі інші заслуги не врятують чоловіка від різкого падіння самооцінки, появи безлічі комплексів, невпевненості в собі.

А причин для виникнення проблем з потенцією у сучасного чоловіка предостатньо. Як чисто фізіологічних, так і психологічних. Екологія, зловживання алкоголем, куріння, перевантаження, недосипання, постійний стрес, сидячий спосіб життя через енну кількість років в такому ритмі організм починає абсолютно передбачувано давати збої, і б’є це в першу чергу по самому хворому. Існує невесела статистика: від розладу сексуальної функції страждає більше 50% чоловіків старше 40 років, а часто проблеми починаються і раніше. Кожен другий! Цифра лякає. І ще страшніше опинитися в числі цих 50%.

 чи є секс після сорока років? Секс у житті чоловіка

Про фізіологічні передумови до зниження потенції ми зараз детально говорити не будемо. Хоча б тому, що це не проблема з розряду допоможи собі сам. Якщо чоловік стикається, скажімо, з аденомою простати або уретритом, найкраще, що він може зробити в цьому випадку якомога швидше звернутися до лікаря, щоб початилікування. Так, нічого нового в цьому випадку ми вам не відкриємо: чоловіча нелюбов до відвідування лікарень (а особливо, в зв’язку з такими інтимними питаннями) це притча во язицех. Але, тим не менш, тільки лікар-андролог або уролог може з упевненістю сказати вам, які причини виниклих проблем з потенцією, і як тепер цю проблему вирішувати.

 чи є секс після сорока років? Секс у житті чоловіка

Лаверон, на відміну від багатьох препаратів тієї ж спрямованості, цілком сумісний з розумними дозами алкоголю знову ж за рахунок того, що складається з натуральних компонентів. Це не означає, що можна прийняти неабияку кількість міцного для хоробрості і перейти в наступ. Великі дози алкоголю і секс, як доведено, дві речі несумісні, ніякі таблетки допомогти дуже нетверезій людині не в змозі. Однак якщо мова йде про романтичний вечір, то пару келихів алкоголю можна випити без побоювання.

Ви можете не боятися підсісти на Лаверон до такої міри, щоб втратити можливість здійснювати постільні подвиги без диво-таблетки. Більш того, позбувшись комплексів, придбавши впевненість у власних силах, заспокоївшись, ви зможете продовжувати своє сексуальне життя, вже не вдаючись ні до яких стимуляторів, і це буде цілком правильно і природно.

І, звичайно, використання цього препарату не звільняє від відвідування фахівця, обстеження і з’ясування причини розладу сексуальної функції. Лаверон в будь-якому випадку виступить як ваш помічник чи йдеться про хронічне захворювання або просто про загальну перевтому і проблеми, що йдуть з голови. Бережіть своє здоров’я: крім вас, про нього ніхто не подбає. Залишайтеся чоловіком в будь-якій життєвій ситуації!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *