Чого хоче жінка? Секс в житті чоловіка

 чого хоче жінка? Секс у житті чоловіка

Жінок взагалі зрозуміти неможливо, це загальновідомий факт, скаржаться чоловіки. “Ми говоримо„ні & ldquo;, маємо на увазі „так“. Ми повернемо ніс і при цьому все одно поглядаємо з-під вій… Ось такі ми незрозумілі”, – кокетливо підтверджують представниці слабкої статі.

Якщо жінка не може сказати прямо:» Хочу тебе”, чоловікові залишається одне — зрозуміти її таємні знаки і натяки. Как? Чого хоче жінка? про це ми і поговоримо.

Марс і Венера

 чого хоче жінка? Секс у житті чоловіка

Давно вже ні для кого не секрет, що чоловіки і жінки — різні, і не варто чекати, що вони стануть однаково реагувати на те, що відбувається. Основна відмінність полягає якраз в готовності вербалізувати почуття і бажання, тобто говорити про них словами. Жінки часто ображаються, що чоловіки і бойфренди не розуміють їх тонких, але таких, з їхньої точки зору, очевидних натяків.

Дійсно, Якщо жінка, млосно зітхаючи, каже коханому, що на дворі мороз і холодно, він так і розуміє: мороз, холодно… Він зовсім не зобов’язаний “додумати” цей ланцюжок: мороз, холодно, щоб було тепло, потрібна нова шуба. Точно так же, піймавши її томний погляд або помітивши, що вона смикає ланцюжок на беззахисною оголеною шиї, він не завжди може вважати закодоване послання: “ти мені теж подобаєшся, я готова провести з тобою час і не виключено, щоми закінчимо романтичну вечерю в ліжку”. Рідкісна жінка вербалізує все це або скаже прямо про свій потяг — вона дасть знак, що має сексуальний підтекст, який чоловікові належить розгадати, або скаже нічого не значущу, на перший погляд, фразу, прихований сенс якої треба буде розшифрувати. Звичайно, це непросто. Але жінка-фортеця, яку треба завоювати. А що для завойовника головне? Правильно-кмітливість і догадливість.

що стоїть за цим

Отже, як же жінка може продемонструвати вам свою зацікавленість?

  1. Намагається якомога частіше потрапляти вам на очі. Якщо ви раз у раз зустрічаєте колегу в коридорі, при цьому вона вам мило посміхається і подає інші знаки розташування, задумайтеся — цілком можливо, це не випадковість.
  2. Їй цікаво все, що з вами пов’язано. Вона ловить кожне ваше слово і намагається між справою випитати побільше про ваше минуле, смаки, уподобання. Якщо плани у жінки і правда серйозні, вона може задавати навідні запитання про ваш фінансовий і — що дуже важливо — Сімейний стан.
  3. в загальній розмові звертається саме до вас.
  4. Поводиться нарочито соромливо, при цьому хихикає навіть у відповідь на не найвдаліші ваші жарти.
  5. Вона ніколи не зайнята для вас. Втім, зловживати цим не варто. Якщо ви взяли звичай запрошувати дівчину на побачення буквально за годину-дві до передбачуваної зустрічі, вона скоро зрозуміє, що є для вас не більше ніж запасним варіантом. Навряд чи це буде сприяти розвитку ваших відносин.
  6. Витончено підводить вас до думки, що ви могли б разом провести вечір. А там, дивись, у неї з’являться і більш далекосяжні плани.

таємні знаки

Якщо зрозуміти, що насправді стоїть за вимовленими словами ще можливо, то розгадати таємницю жестів — не в приклад складніше. Отже, чого хоче жінка, спробуємо розшифрувати. Якщо жінка розглядає вас як можливого сексуального партнера, вона, швидше за все, буде подавати наступні знаки.

  1. Закидати вгору руки, млосно згинаючись, таким чином показуючи, що готова точно так же розслабитися в ваших обіймах.
  2. Демонструвати зацікавленість в розмові, при цьому граючи з волоссям, накручуючи їх на палець. Це зазвичай виглядає дуже сексуально, і таким чином жінка немов запрошує вас погладити її волосся, викликаючи у вас потяг.
  3. Як би ненароком у вашій присутності стане опускати бретельку на відкритому платті, оголювати вище звичайного ногу. Цей трюк використовувався з незапам’ятних часів. За свідченням істориків, дами на балах при дворі Петра Першого підкладали в корсет металеві пластини, щоб при глибокому зітханні груди буквально вистрибували. Нинішні красуні діють не настільки незграбно, але їх витончені хитрощі виробляють на чоловіків той же ефект, що на кавалерів петровських часів.
  4. У розмові спробує максимально наблизитися до вас. Тут вже двох думок бути не може-ну що ще треба зробити, щоб змусити вас зрозуміти, що ви їй небайдужі і вона готова до самих що ні на є близьким відносинам!

 чого хоче жінка? Секс у житті чоловіка

Як же складно влаштовані ці жінки, можливо, скажуть чоловіки. Так, це так. Але подумайте, який нецікавою, прісної стане життя, якщо прекрасна стать перестане бути загадкою. Адже те, що лежить на поверхні і абсолютно нам зрозуміло, Ніколи не буде хвилювати і залучати так, як те, що треба розгадати, розшифрувати. чого хоче жінка? жінка, подаючи знаки, дає чоловікові можливість відчути себе завойовником, запрошує його включитися в цікаву гру. Прийміть це запрошення-не пошкодуєте!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *