Чоловіча Мастурбація. Секс в житті чоловіка

 чоловіча Мастурбація. Секс у житті чоловіка

Про спосіб доставити собі задоволення, де завгодно і коли завгодно, не знають хіба що зовсім вже ледачі чоловіки. Та й ті хоч раз в житті, але пробували необтяжливий спосіб зняття сексуальної напруги. При цьому в суспільстві досі прийнято вважати онанізм долею неповноцінних, що не відбулися представників чоловічої статі.

Сумний невдаха, відкинутий жінками, рідко виходить за межі свого холостяцького житла — це радянське уявлення про людину, що не цурається самозадоволенням, мабуть, жваво в головах вихованих російських громадян і донині. Образливим прізвиськом “дрочер «нагороджують не тільки чоловіків, викритих в» ганебному занятті”, але і всіх, хто не досяг скільки-небудь значущих висот в цьому житті.

 чоловіча Мастурбація. Секс у житті чоловіка

Якщо ж відволіктися від соціального ставлення до процесу самозадоволення, то з’ясовується, що мастурбація — процес не тільки корисний, але і необхідний. Більш того, якщо вірити суворій статистиці, то білі ворони — не ті, хто займається мастурбацією, а ті, хто ніколи цього не робив.

Соціологи стверджують, що час від часу цим займається близько 60% жінок і 90% чоловіків. А вже як вони це роблять-тема окремої розповіді…

Факт перший

Сексологи стверджують, що спосіб мастурбації унікальний як факсиміле, як водіння автомобіля, як відбитки пальців і розчерк пера. По ньому багато можна сказати про учасника процесу: квапливий він або грунтовний, мрійливий або імпульсивний, агресивний або ніжний. Деякі “гурмани” вважають за краще спостерігати за динамікою процесу задоволення себе, коханого, в дзеркало, інші — не гребують секс-іграшками, треті займаються цим за переглядом німецьких фільмів про кохання.

знавці запевняють, що на практиці можна успішно застосувати не менше 100 технік чоловічий мастурбації: комбінація погладжування, потирання, стискання і розтискання статевого члена, його головки, маніпуляції з вуздечкою в різних темпах, ритмах і швидкостях. Та хіба мало які маніпуляції може придумати вигадлива чоловіча фантазія з найдорожчою і близькою серцю іграшкою?

Сексологи заявляють: немає ненормального способу чоловічої мастурбації, за винятком тих, що можуть заподіяти біль автору техніки. Але це вже інша історія.

факт другий

Науково доведено, що в більшості випадків Мастурбація корисна для здоров’я. Вона незамінна при застійних простатитах і застійних явищах в органах малого таза. Чим частіше у чоловіка відбувається сім’явиверження, тим інтенсивніше виробляється нова насіннєва рідина.

Вчені вважають, що між частотою еякуляції і розвитком раку передміхурової залози (простати) існує міцний зв’язок. Якщо насіння не буде викинуто під час занять сексом, то через якийсь час застояні в насіннєвих каналах і стали небезпечними речовини, з яких складається сперма, можуть привести до інфекції. Тому, коли секс з якихось причин недоступний, рекомендується вдатися саме до мастурбації.

Сексопатологи рекомендують сеанси лікувальної мастурбації чоловікам, страждаючим розладом потенції і передчасною еякуляцією. Деякі фахівці стверджують, що самостимуляція (правда, без оргазму) за годину до статевого акту викликає потім більш сильну і стійку ерекцію.

Не так давно американські урологи оголосили про присудження Нобелівської премії тому, хто знайде засіб від простатиту. І хоча за мастурбацію високої нагороди чекати не доводиться, нею можна займатися просто»на здоров’я”. Онанізм відновлює гормональний баланс в чоловічому організмі. Крім того, під час мастурбації за рахунок посилення обмінних процесів в органах малого таза зменшуються втрати мікроелемента — цинку, необхідного для повної роботи… мозок.

факт третій

Мастурбація може бути шкідлива для здоров’я — тільки, якщо головний репродуктивний орган чоловіка потрапляє в його ж невмілі руки. В цьому випадку до лікаря можна загриміти з роздратуванням шкіри статевого члена (особливо після надмірно частих і енергійних сеансів), з розривом уретри або навіть пошкодженням губчастого тіла пеніса (так-так, і таке буває). Справедливості заради варто сказати, що подібні випадки вкрай рідкісні, бо будь — який чоловік знає напевно, що статевий член-це найдорожче і ніжне, що дала йому природа. А тому-вимагає до себе дбайливого ставлення.

факт четвертий

Ще одна небезпека чоловічої мастурбації, яка підстерігає сильна стать при надмірному захопленні практикою самозадоволення, — це зниження чутливості статевого члена. Ситуація не смертельна, але не приємна. В першу чергу тим, що з часом чоловік зауважує: досягти оргазму в процесі традиційного сексу йому стає все важче. Щоб цього уникнути, сексологи рекомендують в процесі розрядки не натискати на пеніс занадто сильно. У лещатах йому вічно добре, повірте, бути не може.

факт п’ятий

 чоловіча Мастурбація. Секс у житті чоловіка

Мастурбація не може замінити повноцінне статеве життя, але цілком здатна допомогти її урізноманітнити. Це спосіб краще пізнати своє тіло, знайти ті самі заповітні струнки, при торканні яких ви зможете випробувати ні з чим не порівнянне блаженство. Подумайте самі: хто зможе доставити вам задоволення, якщо цього не вмієте ви самі? Почніть впізнавати себе: в цій благородній справі, як відомо, ганебних методів немає. Навіть якщо хтось до цього дня твердив вам зворотне.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *