Чому чоловік швидко кінчає. Секс в житті чоловіка

 чому чоловік швидко кінчає. Секс у житті чоловіка

У давнину питанням чому чоловік швидко кінчає, ніхто не задавався швидкий оргазм був запланований самою природою. Головним було запліднення і народження потомства, а про техніку сексу і тим більше доведенні жінки до оргазму мови не йшло і йти не могло. Зараз пріоритети помінялися, тому і питання стоїть… дуже гостро.

чому чоловік швидко кінчає? Він просто не знає, що це швидко…

Вона може обговорити його як поганого коханця з усіма своїми подругами або навіть поскаржитися мамі, але тільки вам скаже про проблему швидкого оргазму в останню чергу, якщо взагалі скаже. Буде терпіти, а потай ображатися, надумувати собі сексуальну несумісність і всі інші проблеми з цього випливають.

Цю проблему можна спробувати вирішити задушевними розмовами в ліжку про бажання, про відчуття, про фантазії. З відповідей своєї скромниці можна витягти і інформацію про те, чи все її влаштовує в тривалості статевого акту. Тільки не потрібно влаштовувати допит з пристрастю і задавати прямі питання вирішить, що ви сумніваєтеся в своїй чоловічій силі і почне захоплено складати.

 чому чоловік швидко кінчає. Секс у житті чоловіка

Тому, якщо є якісь підозри в незадоволеності подруги, задайте їй навідні запитання про її оргазмі, про те, коли він приходить, що для цього потрібно зробити, як довго повинен тривати статевий акт, які пози доводять її до насолоди. Якою б скромною і затиснутою не була жінка вона не зможе встояти перед вашою турботою і увагою і обов’язково розколеться:))) і якщо серед її відповідей прозвучить фраза мені потрібно довше, постарайтеся її почути, і визнати, що зараз, мабуть, еякуляція у вас відбувається трохи раніше, ніж хотілося б подрузі.

Не може або не хоче стримуватися?

Найчастіше відповідь на це питання не хоче. Тому що в силах чоловіки навчитися стримувати і контролювати себе. Найпростіший спосіб для цього використовувати презервативи і мастила з анестетиком, в середньому вони можуть продовжити час сексу на 510 хвилин. А цього цілком вистачить для того, щоб і ваша жінка відчула задоволення. Частий секс такожсприяє тому, що акт триває довше. Ще один варіант дати можливість жінці бути головною під час статевого акту, щоб вона сама могла варіювати темп. Також багато чоловіків знають за собою особливість на одну чарку більше алкоголю, ніж зазвичай, і чутливість рецепторів притупляється настільки ,що проблема чому чоловік швидко кінчає переростає в проблему чому чоловік не може кінчити. Це, безумовно, не означає, що до виконання подружнього обов’язку обов’язково приступати, розім’явшись горілочкою або іншими міцними напоями. Це всього лише показник того, що послабити чутливість ваших нервових закінчень, розташованих в області головки статевого члена цілком можливо! І потрібно всього лише підібрати свій спосіб, що не суперечить постулатам здорового способу життя.

Продовжити час сексу можна, якщо використовувати різні спеціальні техніки типу стискання підстави пеніса, відтягування яєчок та ін. Детально з різними методиками боротьби з передчасною еякуляцією можна ознайомитися на консультаціях сексолога і андролога.

а судді хто?

якщо партнерка вважає, що чоловік швидко кінчає, йому, перш ніж шукати проблеми в собі, потрібно подивитися на ситуацію з іншого боку. Може бути, справа в тому, що у його обраниці є проблеми з досягненням оргазму. І питання це, швидше за все, потрібно вирішувати не тільки за допомогою збільшення часу статевого акту. Загальновідомо, що переважна кількість жінок не мають в піхву необхідних нервових закінчень, тому заводить (і дозволяє досягтияскравого оргазму) прекрасну половину людства вплив на клітор. І статевий член з фрикціями тут, за великим рахунком, не зовсім при чому виявляється! Щоб довести жінку до оргазму потрібна винахідливість, в хід йдуть найрізноманітніші ласки, в тому числі і оральні. Клітор штучка тонка і секрети свої видає далеко не кожному зустрічному:)))

якщо це все-таки статевий розлад?

Бувають випадки, коли з жінкою не посперечаєшся, і передчасне сім’явиверження у партнера це дійсно перешкода для повноцінного сексу. В такому випадку необхідно звернутися за допомогою до фахівця. Залежно від причини передчасної еякуляції, лікар призначить лікування. Це можуть бути і різні техніки-тренування, ілікарські препарати, що уповільнюють настання оргазму. Також можуть бути використана ін’єкційна терапія, фітотерапія, топічна терапія (нанесення спреїв і кремів на область головки статевого члена), електротерапія, мікрохірургія головки статевого члена, введення в Вуздечку препаратів гіалуронової кислоти, протезування статевого члена.

 чому чоловік швидко кінчає. Секс у житті чоловіка

Навіщо всі ці процедури? Та потім, щоб ваша улюблена жінка пишалася вами, а подружкам і мамі хвалилася тим, який ви приголомшливий чоловік! Правда, навіть найтриваліший статевий акт не зможе повністю задовольнити даму, якщо вона не рідкісна представниця жіночого племені, що володіє вагінальним оргазмом. Так що розмовляйте, вчіться взаєморозумінню, адже це і є любов!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *