Що ти не знав про оральний секс? Секс в житті чоловіка

 що ти не знав про оральний секс? Секс у житті чоловіка

колись оральний секс був таємницею за сімома печатками, вважався непристойним і моторошно негігієнічним. Тепер ставлення до нього змінилося. Оральний секс це ні з чим незрівняне задоволення, завдяки якому Ваш партнер досягає вершини насолоди. Як займатися оральним сексом, напевно всі знають в даний час немає недоліку в спеціальній літературі. Але чи впевнений ти, що дійсно знаєш все про оральний секс?

Дані соціологічного опитування, проведеного американською компанією CBS, свідчать про те, що у понад 60% підлітків і 94% дорослих у віці 25-44 років був хоча б один епізод оральної близькості. Оральний секс це абсолютно нормальна частина повноцінних сексуальних відносин. Однак є кілька моментів, які необхідно брати до уваги будь-якій людині, практикуючому ласки подібного роду.

оральний секс може бути джерелом розвитку такого захворювання, як рак горла. Яким же чином це може статися? Рак викликається вірусом папіломи людини( ВПЛ), який передається через оральні ласки, а також при незахищених статевих контактах, причому небезпека зараження цим вірусом зростає, якщо ви займаєтеся незахищеним оральним сексом з великою кількістюстатевих партнерів. Проявами раку горла можуть бути труднощі і біль при ковтанні, хрипота, болі в горлі, сліди крові в мокроті, опухлі лімфатичні вузли шиї, а також утворення кондилом невеликих утворень кольору слизової, схожих на капусту. Рак горла в основному викликається так званими високоонкогенними типами ВПЛ 16 і 18 (всього їх існує близько 100).

Рак горла не єдина небезпека, яку таїть в собі оральний секс. Захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ), зокрема, ВІЛ-інфекція, герпес, сифіліс, вірусний гепатит, гонорея також можуть заразити вашого статевого партнера або вас через оральний секс. Ризик зараження цими інфекціями залежить перш за все від того, наскільки часто ви практикуєте незахищений оральний секс зі своїм і з незнайомими партнерами.

 що ти не знав про оральний секс? Секс у житті чоловіка

Лікарі в клінічній практиці досить часто рекомендують жінкам при оральних контактах використовувати презервативи, проте більшість схильні сприймати це як жарт. Щоб не втратити гостроту відчуттів, слід зупинити свій вибір на супертонких поліуретанових презервативах без мастила і тоді враження чоловіки при цьому не постраждають. У таких презервативів відсутній гумовий запах і смак, характерний для латексу.

Фактором ризику передачі ЗПСШ під час фелляції або кунілінгусу також є пошкодження або захворювання ротової порожнини, зокрема, кровоточивість ясен. Слідкуйте за здоров’ям ясен, регулярно відвідуйте стоматолога з профілактичною метою і ніякі статеві інфекції Вам будуть не страшні. Дуже важливо перед оральним сексом чи не чистити зуби і не використовувати зубну нитку можна пошкодити слизову, через що утворюються мікротравми, вхідні ворота для інфекції. Краще просто пожувати м’ятну жуйку або льодяник цей спосіб можуть використовувати і чоловіки, і жінки, вельми здивувавши свого партнера новими незвичайними відчуттями. Те ж саме відноситься до полоскання рота: слина містить природні противірусні засоби, а після полоскання практично вся натуральна захист знищується.

З точки зору передачі статевих інфекцій більш безпечним є орально-анальний секс ріммінг (аннілінгус). Однак в цьому випадку активний партнер ризикує заразитися кишковими інфекціями вірусними, бактеріальними, паразитарними. Так що, безумовно, в ліжку для люблячих не може бути заборон, єдине повинні діяти правила здорового глузду і …гігієни!

Звичайно ж, фахівці кажуть, що ризик передачі статевих інфекцій через оральний контакт значно менше, ніж при вагінальному або анальному сексі, проте забувати про запобігання не варто, адже міцне здоров’я це основа імунітету.

 що ти не знав про оральний секс? Секс у житті чоловіка

Статеві інфекції це не привід відмовлятися від оральних ласк. Тепер у Вас є інформація про те, як можна зробити приємність коханій людині і не потрапити в капкан захворювань, що передаються статевим шляхом. Любіть і будьте коханими, дотримуйтесь нескладних правил профілактики та гігієни, використовуйте сучасні методи запобігання і насолоджуйтеся!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *