Як вибрати правильний стілець.

 як вибрати правильний стілець.

Робота сидяча, в пробці — сидимо, вечір і вихідний проходить здебільшого сидячи (або лежачи) на дивані… Власне, недарма гіподинамія (малорухливий спосіб життя) вважається загрозою номер один для сучасної людини. Небезпек у цієї сидячої загрози повно-вона збільшує ризик розвитку і обтяжує безліч хвороб: атеросклероз, ожиріння, гіпертонію, цукровий діабет, остеопороз. І це не межа можливостей. Звичайно, рятуючисьвід гіподинамії, можна (і потрібно) вранці робити зарядку, кілька разів на тиждень вечорами відвідувати басейн або фітнес-зал, у вихідні віддавати перевагу активному відпочинку. Але від сидячої роботи – не втечеш, і стоячи за кермом на роботу не поїдеш. І вже якщо доводиться більшу частину неспання сидіти, то потрібно уважніше поставитися до того, на чому сидіти, як же вибрати правильний стілець.

Доповнення до будь-якого стільця і автомобіля

 як вибрати правильний стілець.

Ми звикли до стільців з високими спинками. Є навіть твердження, що чим вище спинка, тим корисніше — спина і шия відпочивають, не напружуються. Однак при довгому сидінні-“відпочинку” м’язи в бездіяльності починають атрофуватися, слабшати. Щоб цього уникнути, винайдені і випускаються (компанією Россінн) ергономічні стільці з укороченою спинкою, з нахилом 90 градусів і динамічним сидінням. Конструкція цих стільців покликана підтримувати правильну поставу, змушує м’язи працювати ,активізує кровотік, варто вибирати правильний стілець! Вони розроблені і для школярів, і для дорослих. Для офісу, і для дому.

замість улюбленого дивана

 як вибрати правильний стілець.

Звичайно, складно відмовити собі в задоволенні присвятити якусь частину вільного часу тому, щоб просто посидіти перед телевізором, перемикаючи його з каналу на канал. Однак в цю ідилію можна внести здорове зерно, якщо помістити себе перед телевізором в масажне крісло. І при виникненні питання як вибрати правильний стілець, потрібно поєднати приємне з корисним. Адже користь масажу доведена давним-давно. І нехай моторчик масажного крісла не замінить повною мірою руки досвідченого масажиста, але зате привнесе здоров’я в улюблене хобі»посиджу-відпочину”. Посидіти можна з користю. І чи це не приємно?

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *