Як задовольнити жінку в ліжку? Секс-марафон: за і …проти? Секс в житті чоловіка

 як задовольнити жінку в ліжку? Секс-марафон: за і ...проти? Секс у житті чоловіка

більшість чоловіків, які задаються питанням як задовольнити жінку в ліжку? впевнені чим довше вони можуть тривати статевий акт, тим більше у них шансів завоювати репутацію секс-гігантів в очах жінки. А що з цього приводу думають самі жінки? Що для них означає якість сексу чи тільки його тривалість?

Що приховувати питання Скільки разів? і як довго? у відвертих чоловічих бесідах звучать нерідко. Поки дами жваво щебечуть про сумочках, розпродажах та інших милих жіночих штучках, їхні чоловіки і бой-френди обговорюють набагато більш важливі питання. І проблеми частоти і тривалості статевого акту не останні в списку, особливо якщочоловіки ще молоді і не планують незабаром піти з великого сексу. В основному вони, звичайно, намагаються побити рекорди не хвастощів заради, а щоб доставити максимум задоволення коханій жінці. А у самих жінок хто-небудь питав? як задовольнити жінку в ліжку? Може, їм багатогодинний статевий акт і не потрібен?

Вчені встановили…

 як задовольнити жінку в ліжку? Секс-марафон: за і ...проти? Секс у житті чоловіка

Давайте почнемо з сухих, але об’єктивних даних. Сексологи не дарма їдять свій хліб немає ніякої потреби винаходити велосипед, все давно підраховано. Отже. У нормального чоловіка статевий акт триває дві-три хвилини. Що стосується безпосередньо оргазму, то він триває у чоловіка п’ять десять секунд від сили. Сексолог а.Кінзі стверджує: чоловік, що реагує швидкої сексуальної розрядкою, будучи вельми далекий від якої б то не було патології, абсолютно нормальний серед інших ссавців і абсолютно звичайний серед представників власного виду.

Ось так-то! Додамо ще деякий час на прелюдію (як же без неї!). Виходить, що в нормі статевий акт триває близько десяти хвилин, і сексологи це підтверджують: тривалий статевий акт, що триває більше десяти хвилин, зазвичай виснажує чоловіка і жінку. А що кажуть сексологи з приводу частоти інтимної близькості? Адже відомо, що багато представників сильної половини людства, більше всього на світі побоюються чоловічої неспроможності, намагаються скоротити число статевих актів, вважаючи, що таким чином бережуть, своючоловічу силу. Ні і ще раз ні! Це помилка, яка може привести до протилежного, і вельми плачевного, ефекту. Цитуємо: тривалість статевих актів залежить від інтервалів між ними, що визначається коефіцієнтом кореляції між тривалістю статевого акту (в секундах) і тривалістю попереднього статевого утримання (в добі), рівним 0,73. Іншими словами, скупіться, не економте на заняттях сексом, бо чим коротше період утримання, тим вище тривалість статевого акту, і навпаки.

чого хочуть жінки

Як же дізнатися, якої тривалості статевий акт оптимальний для вашої партнерки, як задовольнити жінку в ліжку? Не станеш же питати про це безпосередньо! І справа, само собою, не в помилковій сором’язливості що природно, то не соромно. Просто навряд чи можна чекати відвертої відповіді на це питання. Та й взагалі, чи можна чекати щирості від тієї, що останні п’ять років на питання про вік називає одну і ту ж цифру, а оргазм імітуєтакими бурхливими стогонами, що від заздрості вмирають не тільки ті сусіди, що за стіною, але і ті, що живуть в будинку навпроти? На щастя, є Інтернет-форуми, де представниці прекрасної статі діляться своїми секретами. Подивимося, що подобається їм в сексі і як домогтися, щоб вони не імітували, а насправді відчували оргазм?

 як задовольнити жінку в ліжку? Секс-марафон: за і ...проти? Секс у житті чоловіка

Отже, якого сексу хочуть жінки? Давайте не забувати, що чоловіки і жінки істоти зовсім не схожі один на одного. І якщо для вас не пусте питання як задовольнити жінку в ліжку?, вам треба знати деякі нюанси жіночої психології, про які ми Вам нагадаємо.

Правило один. Для жінки Секс логічне продовження відносин. Якщо ви образили її днем, вона навряд чи захоче займатися з вами любов’ю ввечері. Так що відкладіть з’ясування відносин на першу половину дня, дивись, до вечора встигнете помиритися.

Правило два, про який, начебто, всі знають, але у відповідальний момент нерідко забувають Жінка любить вухами. Будьте з нею ласкаві, не втомлюйтеся розповідати їй, як вона прекрасна (красива, божественна).

Жінки обожнюють романтику. І якщо ви не можете орендувати яхту з червоними вітрилами, то принаймні купити букет, вибрати для неї плюшеву іграшку або якусь іншу дрібничку вам напевно під силу. Ось побачите Вона це оцінить.

Правило три теж всім відомо. Не нехтуйте прелюдією, особливо якщо ваша партнерка тільки почала відкривати для себе чуттєві насолоди. Чим молодша жінка, тим важливіше для неї попередні ласки, тому що для неї чуттєва сторона любові важливіше фізіологічної. Це, звичайно ж, не означає, що якщо ваша подруга досвідчена жінка, то прелюдію можна пропустити.

Правило чотири. Не переставайте Шукати ерогенні зони, стимулювання яких заводить вашу партнерку. Досвідчені чоловіки знають, що одна жінка любить, коли покусують мочку вуха, інша коли гладять низ живота або проводять рукою уздовж хребта. У третій збудження походить від покусувань або погладжувань сосків. Навіть якщо вам не вдасться знайти горезвісну точку G, ваші старання не пропадуть дарма.

Правило п’ять говорить: жінки не рідше, а часом навіть частіше, ніж чоловіки, не терплять в сексі одноманітності. Вони готові до експериментів, до спонтанного сексу, нових позам і несподіваних місць. Майте це на увазі і не бійтеся запропонувати партнерці реалізувати Ваші або її найсміливіші фантазії.

у будь-якому випадку, щоб дізнатися, якого сексу хочуть жінки і як доставити коханій максимум задоволення, потрібно не лінуватися займатися любов’ю якомога частіше. Тут, як і в будь-якій справі, досвід приходить тільки з практикою. Удачі і любові вам!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *