Як знайти точку G. Секс в житті чоловіка

 як знайти точку G. Секс в житті чоловіка

Мабуть, кожен чоловік чув про таємничу точку джі, стимуляція якої доводить жінку до фантастичного оргазму. Але знайти цю точку вдається далеко не у кожної жінки. Чи є універсальний рецепт її виявлення?

Точка G отримала назву на честь свого першовідкривача, німецького гінеколога Ернста Графенберга. Зараз вже складно сказати, які саме дослідження проводив вчений, проте висловлена ним в 1940-і рр .. теорія Така: у кожної жінки на передній стінці піхви, на глибині декількох сантиметрів існує невеликаобласть, впливаючи на яку мануально, можна довести жінку до оргазму і навіть до декількох. При цьому оргазм буде більш сильним і яскравим, ніж при звичайному статевому акті. Однак у цього способу є побічний ефект дама може відчувати позиви до сечовипускання.

перше питання, пов’язане з тим, як знайти точку G. Одні кажуть, що вона розташовується на глибині 2-4 см, Інші — 5-6 см.побачити її, наприклад, під час гінекологічного огляду неможливо. По-перше, передню стінку при звичайному огляді не обстежують, по-друге, зовні вона практично непомітна. Тільки при пальпації можна виявити невелике ущільнення стінки піхви. Дуже невелике. Набагато більше шансів його намацати, коли жінка збуджена або навіть відразу після того як вона зазнала оргазм — тоді точка збільшується приблизно вдвічі.

щоб партнеру було зручно знайти точку G, жінці найкраще лягти на спину і розвести ноги. Задіяти цю зону безпосередньо під час статевого акту непросто, але реально, якщо, наприклад, пеніс партнера під час ерекції має вигнуту форму. Можна також спробувати підібрати позу, використовувати різні секс-іграшки, призначені спеціально для стимуляції зони G.

Пошуки точки g так актуальні, що пару років тому Британський гінеколог Метлок почав пропонувати жінкам збільшувати її за допомогою ін’єкцій колагену. Варто відзначити, що ефективність і безпеку такої процедури знаходяться під питанням. Сам гінеколог стверджував, що подібні ін’єкції проводилися ще в 1940-і рр., правда, тоді вони використовувалися для лікування нетримання.

 як знайти точку G. Секс в житті чоловіка

друге питання — чи дійсно стимуляція точки G призводить до потужного оргазму? У прихильників цієї точки зору є своє пояснення того, як саме це відбувається. У стінках піхви розташовується безліч нервових волокон. Вони утворюють нервові вузли, які переходять в нерви сечового міхура. Точка G, імовірно, пов’язана з одним з вищевказаних нервових вузлів. Відчуття від клітора передаються через статевий нерв (кліторальний оргазм), від піхви — через нерви тазової області (вагінальний оргазм). Тому оргазм від стимуляції точки G виходить як би змішаним і через це особливо яскравим.

Тисячі жінок, які ніколи не відчували нічого особливого від стимуляції точки G, такому складному поясненню можуть протиставити хіба що власні відчуття, а точніше, їх відсутність.

 як знайти точку G. Секс в житті чоловіка

Так чи існує точка G насправді чи це міф? Відповісти на це питання однозначно поки не представляється можливим. Захисники точки стверджують, що вона — не що інше, як простата, яка не розвивається у зародків жіночої статі і тому питання вирішується: як знайти точку G. Відомо, що простата у чоловіків теж дуже чутлива до стимуляції. При цьому наводяться дані, що аналіз крові приблизно двох третин жінок показує наявність в ньому двох речовин, що виробляються тільки чоловічий простатою.

Також недавно якийсь італійський гінеколог Джаніні заявив, що УЗД дозволяє виявити на передній стінці піхви ділянку тканин, що відрізняються від оточуючих, і це і є та сама точка.

Проте вчені з британського Кінгз-коледжу провели власне дослідження, в якому взяли участь 1800 жінок-Близнюків. Після цього вони заявили, що теорія Графенберга не має під собою підстав, тому що якби точка дійсно існувала, то жінки, що володіють однаковим набором генів, відчували б оргазм за схожим сценарієм, а цього не сталося.

Кому з дослідників довіряти, кожен вирішує сам. Варто, однак, пам’ятати, що жінки вважають надто наполегливі пошуки партнером їх точки G одним з найбільш дратівливих явищ в сексі. Звичайно, частково цих чоловіків вибачає те, що вони хочуть довести своїх партнерок до неземного оргазму — але, право слово, для цього є й інші способи!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *