Як порушити жінку? Чи існує вона, Жіноча “Віагра”? Секс в житті чоловіка

 як збудити жінку? Чи існує вона, жіноча & laquo;Віагра»? Секс в житті чоловіка

питанням як порушити жінку? чоловіки стали задаватися, як тільки закінчився кам’яний вік, і кам’яної сокири для залицяння стало явно недостатньо. У наш час на допомогу їм приходить фармацевтика. Наскільки дієві різноманітні жіночі збудники?

Мені тут недавно спам прийшов. Купити пропонувалося не диво-засіб для збільшення головного органу і навіть не красивий номер. Я відразу навіть не зрозумів, що саме. Як з’ясувалося пізніше котячі шкурки оптом. Перераховуючи різноманітні переваги продукту, виробники в числі іншого запевняли, що це відмінне, перевірене століттями засіб для того, щоб викликати у жінки сексуальне збудження. За посиланням була навіть Інформація, які породи кішок найкраще для цих цілей підходять, але я, правда, не запам’ятав.

Я довго думав. Сидів і в фарбах уявляв, як намагаюся натерти якусь свою подругу шматком смугастої шкірки, а то і залучаю для цих сумнівних цілей свого цілком живого кота Понтія. Не впевнений, правда, що хтось із учасників процесу отримав би задоволення.

Але сміх сміхом, а ось згадав я себе років в шістнадцять коли мізків було мало, прищів багато, а всі дівчата періодично починали здаватися красивими і сексуальними. Що б я тоді не віддав за чудодійні краплі або таблетки, після яких, як розповідали, будь-яка неприступна красуня сама почала б вішатися мені на шию. З мене б тоді сталося і шкірку протестувати.

Щось мені підказує, що не я один такими бажаннями мучився, а коли є попит є і пропозиція, зрозуміло.

варто тільки потурбуватися питанням, як порушити жінку і тобі запропонують тисячу варіантів на вибір. І в таблетках, і в краплях, і гелі, і спреї, і збудливий цукор (підступно і віроломно в компот підкладати)… ось кілька найвідоміших, які відразу приходять на розум.

кінський збудник

Це взагалі притча во язицех. Деякі вважають, що це з анекдотів і фольклору, а тим часом тисячі людей шукають ці краплі в Інтернеті, втираються в довіру до ветеринарів, п’ють самі і потенційним партнеркам підливають з різним ступенем успіху.

Продукт такий дійсно є, і правильно він називається ВТС, витяжка тестикулярной сироватки. Він був розроблений в СРСР після Великої Вітчизняної війни, коли було потрібно прискореними темпами піднімати тваринництво. Препарат досі використовується. Він викликає приплив крові до статевих органів і збільшує концентрацію сперми. Як запевняють на здоров’я виробників і потомства не впливає, але використовується чомусь тільки для так званих непродуктивнихтварин-тобто, тих, м’ясо яких потім не піде в їжу людині. Рецептура не те щоб така вже секретна, але дістати дійсно важко, та й коштує це досить дорого, тому що при виготовленні використовуються недешеві компоненти, ну і спеціальну лабораторію зі штатом фармацевтів ніхто не відміняв. Історія замовчує, хто і коли вперше протестував кінський збудник на собі улюбленому але, тим не менш, масова істерія навколо цього препарату вирує досі.

Однозначної відповіді на питання, чи дійсно ВТС так благотворно впливає на людину зокрема, на жінок я так і не знайшов. Єдине, на що натрапив на підозрілу групу в соцмережі, де торгували з рук заповітними пляшечками, а як доказ розмістили відео Дівчина під кінським збудником. Не знаю вже, під чим вона там була швидше за все, під важкими наркотиками. Нічого так реклама, страхітлива. Я б і в шістнадцять років не ризикнув, чесно кажучи, після такого видовища.

Ще зустрілася страшилка про якогось студента ветеринарної академії, якому підлили збудника в столовський супчик на перше квітня. Студент, пригостившись супчиком, нібито осліп. Теж незрозуміло, чи правда.

Але в будь-якому випадку, справжній кінський збудник це ветеринарний препарат, і людям його використовувати категорично не можна, хоча б тому, що ви не лікар і не фармацевт, щоб розрахувати точну дозу (ви ж не хочете, як той бідний кінь, в поле пащу?). Крім усього іншого, випробування на людях навряд чи проводилися. До того ж, ви навряд чи зрозумієте, якщо вам спробують підсунути підробку яких, зважаючи хорошого попиту і високої ціни на оригінальний продукт, розвелося чимало. Вам ще пощастить, якщо це буде водопровідна водичка з парою таблеток кофеїну. А якщо настоянка на технічному спирту?

А все те, що під етикеткою кінський збудник продається в секс-шопах нешкідливі гомеопатичні препарати, можливо, з незначним стимулюючим ефектом. Так що не морочитися.

шпанська мушка

Це засіб з ентомологічним назвою ділить з кінським збудником перше місце за популярністю в народі. Що ж це таке?

Грубо кажучи, шпанська мушка це цілком реальне Комаха, Зелена така комашка. І ось ця сама мушка досить боляче кусається. Вона виробляє речовину, що називається кантаридином це по суті своїй нервово-паралітичний отрута, побічний ефект якого викликає посилення статевого потягу. Відомо це диво-комаха дуже давно, з часів короля-Сонце Людовика шістнадцятого. Ну, пам’ятайте, які при дворі панували звичаї. Наша Катерина Велика теж, кажуть, їй захоплювалася і більшість їїфаворитів теж. Споживали пересичені дворяни витяжку з цієї мушки в промислових кількостях, часто перевищуючи дозу і відходячи в інший світ у вельми пікантних ситуаціях. Життя за любов не шкодували. У лікарів того часу існував навіть спеціальний термін для позначення симптомів передозування. Не забуваємо, що кантаридин саме отрута, що вражає ЦНС, а також згубно впливає на шлунково-кишковий тракт, нирки і печінку.

шпанська мушка не втратила своєї популярності і в наші дні.

 як порушити жінку? Чи існує вона, жіноча & laquo;Віагра»? Секс у житті чоловіка

Однак поспішаю вас розчарувати. В сучасних аптеках навіть марганцівку купити стало складно, не те що засіб, що містить таке сильне отруйна речовина, як кантаридин. Жодному виробнику не потрібні такі проблеми. Тому якщо кантаридин і входить до складу таблеток і крапель, які можна знайти у вільному продажу, там його буде вкрай мало для досягнення ефекту доведеться не одну пляшечку дамі заспівати. Якщодаму не шкода, звичайно (і якщо подолаєте її активний опір). Так що ситуація та ж сама, що і з кінським збудником ефект від всіх цих крапель і примочок буде виключно психологічний. Підступний спокусник, будучи переконаним, що дама вже знаходиться під впливом диво-засоби, буде вести себе розкутіше і впевненіше. Деякі дівчата вразяться та й поступляться натиску.

Віагра для жінок

З Віагрою взагалі кумедна ситуація. Як ви пам’ятаєте, вона спочатку розроблялася і тестувалася як засіб від ангіни, і її чудовий ефект був відкритий неждано-негадано. Точно так же Віагра для жінок спеціально не розроблялася: дами просто запозичили її у своїх партнерів в надії, що на жіночий організм вона подіє настільки ж благотворно. І, ви знаєте, за запевненнями деяких діє. Викликає приплив крові до статевих органів, підвищуючи їх чутливість і, як наслідок збудливість. Ринок тут же заполонила Віагра для жінок в рожевих таблеточках всіляких форм і розмірів.

Однак виробники цього засобу відхрещуються від причетності до цього розовенькому божевілля, заявляючи, що дослідження впливу Віагри на жінок ще не закінчені. Зокрема, незрозуміло, як її прийом буде відображатися на здатності жінки до дітородіння. Так що тут я б теж не ризикував.

Вип’ємо за любов

 як порушити жінку? Чи існує вона, жіноча & laquo;Віагра»? Секс у житті чоловіка

Взагалі, як доведено, будь-яка хімія безнадійно пасує перед перевіреними засобами типу романтичної вечері. Жіночий організм влаштований набагато складніше чоловічого, їх сексуальне бажання, потяг і оргазм все це у них в голові, а не в репродуктивних органах. Тому, якщо ви ставите питанням як порушити жінку? краще піти відомою второваною дорогою: налити дамі келих вина, запалити свічку з запахом кориці (кажуть, природний афродизіак!), поставити красиву музику і читати їй Гумільова, проникливо дивлячись в очі. А на третьому-четвертому вірші отак зі значенням зітхнути…

удачі вам, любові і багато сексу!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *