Як часто займатися сексом. Секс в житті чоловіка

 як часто займатися сексом. Секс у житті чоловіка

Якщо в зовсім молодому віці сексуальна поведінка чоловіка визначається зашкалює рівнем тестостерону, то з роками більшого значення набувають психологічні та емоційні чинники. При цьому все абсолютно нормально, треба просто приймати відбуваються з організмом вікові зміни і зрозуміти: як часто займатися сексом.

відповідність бажань і можливостей

В середньому, високий рівень статевих гормонів зберігається у чоловіків до 24 років, після чого настає поступове і повільне їх зниження. Це супроводжується зміною в статевій поведінці секс як фізичний процес вже не є абсолютною домінантою для чоловіка після 25-30 років. Неминуче знижується кількість оргазмів, а значить і еякуляцій (сім’явипорскувань). Для досягнення ерекції потрібно більше часу.

Дані зміни тягнуть за собою більш тривалий рефрактерний період (перерва між двома статевими актами). Якщо для молодої людини він може становити 5-10 хвилин, то після 25 років він збільшується до півгодини і довше.

Крім того, чим старше чоловік, тим сильніше на його сексуальний потяг впливають зовнішні фактори — стрес на роботі, погане самопочуття, шум і т.д. всі перераховані вище зміни є віковою нормою, і не повинні бути причиною для занепокоєння. Але є ситуації, в яких дійсно необхідно задуматися над тим, що саме не дає чоловікові жити повноцінним сексуальним життям.

коли потрібна допомога?

 як часто займатися сексом. Секс у житті чоловіка

На першому місці серед причин розладу сексуальної функції у чоловіків стоять психологічні проблеми, особливо існуючі тривалий час. Це всілякі неврози, тривоги і депресії. В цьому випадку наступ ерекції безпосередньо залежить від емоційного стану, а оргазм може так і не наступити, або ж не принести повного сексуального задоволення. В цьому випадку без вирішення основної проблеми налагодити інтимну сферу неможливо.

Чим старше чоловік, тим більшу роль для нього відіграють емоційні відносини з партнеркою. «Механічний ” секс може і не викликати збудження, досить сильного для досягнення оргазму, що часто сприймається представниками сильної статі, як невдача або неспроможність. А насправді причина чисто психологічна. Самому досить важко розібратися, як часто займатися сексом в цілому і які явища життя заважають повноцінному сексу, завжди важливий “погляд з боку”, тому допомога психолога в такій ситуації може бути дуже корисна.

Але не можна скидати з рахунків і проблеми чисто фізіологічні. Найчастіше-пов’язані з яким-небудь захворюванням. За статистикою, серед причин сексуальних розладів лідирують цукровий діабет, ішемічна хвороба серця (ІХС), алкоголізм, порушення обміну речовин. При всіх цих станах порушується процес передачі нервових імпульсів по волокнах, а, отже, і робота нервової рефлекторної дуги « ” відповідальної»за виникнення ерекції і повноцінний оргазм. Знизити статевий потяг і погіршити якість сексу здатний і дефіцит чоловічого гормону тестостерону. Найчастіше спостерігається недолік чоловічих статевих гормонів, рідше зустрічається порушення балансу між чоловічимижіночими гормонами (так-так, нічого дивного в цьому немає, у чоловіків теж присутні в малих кількостях такі «споконвічно жіночі» гормони, як естроген, прогестерон і ін.).

У чоловіків старше 45 років причиною порушення еректильної функції часто є атеросклероз судин малого таза (відкладення холестерину в стінках судин, що живлять кров’ю статеві органи), який перешкоджає нормальному припливу крові до кавернозних тіл статевого члена.

При будь-яких порушеннях ерекції і виникненні нав’язливого питання, як часто займатися сексом, слід задуматися про прийнятих лікарських засобах. Багато препаратів мають побічні ефекти у вигляді зниження лібідо: антидепресанти, транквілізатори, деякі препарати від гіпертонії і т. д.

Не зайвим буде обстеження уролога. Адже за сексуальними невдачами можуть лежати запальні захворювання-простатит, уретрит та інші.

 як часто займатися сексом. Секс у житті чоловіка

У загальному і цілому, один тільки вік чоловіка не може служити індикатором його сексуальної «профпридатності». Швидше, мова повинна йти про стан здоров’я. Отримує адекватну фізичне навантаження, психологічно врівноважений, не отруєний алкоголем і нікотиновими смолами, не засмічений зайвим холестерином чоловічий організм цілком здатний і в 80 і в 90 років на ерекцію, оргазм і зачаття дитини. Варто згадати» рекорди ” довгожителів Кавказу, що стають батьками десь в районі сотого дня народження. І-як можна дбайливіше ставитися до свого здоров’я!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *