Друзі чоловіка-вороги дружині? Як налагодити відносини? Психологія чоловіка

 друзі чоловіка & ndash; вороги дружині ? Як налагодити відносини? Психологія чоловіка

Доводилося в дитинстві затримуватися допізна у дворі? Коли мами висовуються з вікон і кричать на всю округу: синку, а ну додому!. І ви покірно слухалися цього жіночого голосу. Пройшли роки, ви виросли, стали самостійним. Вас більше не вражають пластмасові автомати, ви розлюбили шоколад. І жіночий голос в телефонній трубці: терміново додому! може викликати у вас тільки злість і роздратування. Особливо якщо ви в цей момент сидите в компанії друзів і захоплено обговорюєте мотоцикли або ще якісь спільні інтереси. У кращому випадку, на вас подивляться з жалістю. У гіршому в обличчя назвуть підкаблучником.

 друзі чоловіка & ndash; вороги дружині ? Як налагодити відносини? Психологія чоловіка

Жоден чоловік не хоче потрапити в таке незавидне становище, але часом потрапляє. Дружина забороняє спілкуватися з друзями це досить часта ситуація, хоча чоловіки вважають за краще не афішувати такі нюанси сімейних відносин. Але приховати таке важко.

чому деякі жінки так не люблять друзів чоловіка?

і в терем той високий немає ходу нікому…

А як у вашої дружини з подругами і компанією? У неї нікого немає?.. Вона цілими днями сидить вдома, пече пироги, чекає вас? У неї немає захоплень та інтересів, вона не спілкується з подружками і навіть мамі дзвонить раз на півроку, пошепки, зачинившись в туалеті, щоб вас не потривожити? Здається, вона готова все покласти на вівтар сімейного щастя. Все б нічого, але вона вимагає того ж від вас.

Якщо ви недавно одружилися, ситуація повинна з часом налагодитися. Звичайно, дружині зараз хочеться, щоб ви приділяли їй весь свій час. Вона вас ревнує. До друзів, до інтересів, які вона не поділяє. Але життя в ізоляції не шлях до щастя. Неможливо просидіти все життя на хмарі, один одного називаючи по імені через деякий час і імечко, і його носійсмертельно набриднуть. Це станеться неминуче, Кажуть всі психологи. Потихеньку витягуйте дружину з раковини, тільки не на галасливі багатолюдні вечірки. Запрошуйте гостей, самі ходите в гості, познайомте її зі своїми друзями ближче, не забувайте прилюдно робити їй компліменти, хвалити її при друзях. Нехай відчуває, що ви її цінуєте і пишаєтеся їй.

А найкращий варіант здружити її з дружинами і подругами ваших приятелів. Вже з ким-небудь вона обов’язково знайде спільні інтереси. Так у неї з’явиться деяка впевненість ви не з кимось там в суботу пропадаєте, а з чоловіком Верочки. А у Верочки такий інтелігентний чоловік…

навіщо так змінилася ти…

Диму без вогню, як відомо, не буває. І якщо раніше все було в порядку, а зараз дружина плаче і ображається, коли ви дістаєте з балкона вудки, подумайте, чи немає у неї на це вагомої причини. Якась відправна точка повинна відшукатися. Часто такі конфлікти починаються з появою дитини. Дружині цілком може не вистачати вашої допомоги і турботи, а друзі чоловіка коханого ще додають олії у вогонь. Вона в чомусь права, вона ж крутиться як білка цілий день.

Сім’я це завжди певна несвобода за взаємною згодою. Одружившись на коханій жінці, ви взяли на себе відповідальність за неї. І якщо ви все ще відчуваєте себе котом, який гуляє сам по собі, це привід сильно задуматися. Це прекрасно мати можливість несподівано взяти на роботі пару відгулів і компанією рвонути на дачу, поспілкуватися, в лазні попаритися, відключивши телефон. Але якщо вас вдома чекає жінка з каструлею борщу, такий вчинок буде як мінімум безвідповідальним. У неї ж теж є свої права. До мами на день народження ви з нею хоч раз їздили?

Вам дійсно варто приділяти їй більше уваги. Для початку просто вимкніть їй праска: неглаженое постільна білизна краще пропускає повітря і сходіть погуляйте з коляскою по парку, перервіть біг в колесі.

Ап і тигри біля ніг моїх сіли…

У деяких випадках, звичайно, необхідні рішучі заходи впливу. Вам доводилося червоніти перед друзями через її командного поведінки? Де тебе носить? Сміття хто за тебе виносити буде?. Або ще гірше: Милий, як добре, що ти прийшов, у нас тут Люся в гостях, завари-но нам чайку. Положення незавидне: за ваш рахунок самостверджуються. І заборона на спілкування з цими нехлюями і алкашнею теж спосіб встати в позу Наполеона.

Мабуть, в якийсь момент відносин ви упустили ініціативу, дали зрозуміти, що вами можна управляти, а жінка цим скористалася. Втім, ви обидва повели себе не наймудрішим чином: вашій дружині, що красується перед подругами, теж не варто було б забувати, що Машка, яка чоловіком-ганчіркою крутить як хоче в жіночих очах свідомо програє Машці, яка за чоловіком, як за кам’яною стіною. Двійка їй по психології…

Що робити? Ставити на місце. Чи не тарілки бити і не рукоприкладствовать, звичайно, але рішуче припиняти всі спроби вами управляти. І не звертати уваги на її обурення. Може бути, ще не пізно виправити ситуацію і налагодити нормальні відносини. А якщо інша манера будувати відносини для вашої дружини виявиться неприйнятна, тут вже треба задуматися, чи зможете ви продовжувати бути разом…

Бачили очі, що брали…

 друзі чоловіка & ndash; вороги дружині ? Як налагодити відносини? Психологія чоловіка

Ви точно впевнені, що одружилися на небесному Ангелі, яка всією душею любила пиво, футбол, риболовлю і ваших друзів, а після першої шлюбної ночі ангел злобно захихикала і дістала з шафи ріжки? Такого не буває. Задуматися. Може бути, ви просто не звертали уваги на Авторитарні замашки вашої дружини або сподівалися, що після весілля вона зміниться? А ви правду собі говорите? Задумайтеся, ви ж доросла людина. Обережно Порівняйтеїї з попередницями якщо кожна з ваших колишніх пасій закочувала скандали, відчувши запах пива, але це вас нічому не навчило і ви одружилися на такій же командирці, яка ненавидить за визначенням всіх друзів чоловіка, можливо, це саме те, до чого ви підсвідомо прагнете. Вас, очевидно, приваблює психологічний тип жінки-матері. А материнський контроль завжди йде в наборі з материнською турботою, тут вже нічого не поробиш.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *