Причини зрад або чому він ходить “наліво”. Психологія чоловіка

 причини зрад або чому він ходить«наліво & raquo;. Психологія чоловіка

Люди змінюють. Це сумний факт буття. Подрузі, дружині, Батьківщині, другу або собі важко знайти людину, яка хоч раз в житті не Хоча або усвідомлено не зраджував. Не важливо, що за цим ховається — власні комплекси або спроби помститися своїй половинці, що завралася. Почуття провини, пошук причин зрад, виправдання супроводжує майже кожному такому вчинку. А іноді ми потрапляємо в ситуацію, коли придумуємо виправдання тому, хто нам змінив. Найцікавіше – в обох випадках текст виходить приблизно однаковий…

Причина перша. Романтична

Старі почуття охололи або потонули в лайці з приводу брудних шкарпеток під ліжком і не вимитого вчасно домашнього вихованця. Саме в цей момент з’являється Вона (Він) — прекрасна і мила, не зіпсована декором з потертого халата і сковорідки в руці, націленої на вашу п’яну голову. Захоплена і прекрасна – на перших порах вона готова вас любити будь-яким абокупатися у вашій любові. У моменти романтичних захоплень подружжя, як правило, рідко кладуть на чашу терезів роки, проведені разом. Ендорфіни і тестостерон безнадійно закривають очі і змушують кидатися у вир з головою. Та й починати з нуля іноді, здається, набагато легше, ніж намагатися вилікувати запущений випадок.

Причина друга. Біологічна

 причини зрад або чому він ходить«наліво & raquo;. Психологія чоловіка

“Я полігамний!» ,- гордо говорить чоловік, нагадуючи зайвий раз собі і оточуючим, що він самець. З усіх наукових доводів» за «і» проти ” цієї версії вибираються тільки перші. Мовляв, приматам іншого не дано. А ти, самка, терпляче сиди біля куща або збирай дитинчат по джунглях. Проте доводів на користь того, що полігамність-атавізм давнини теждостатньо. Не так давно в ході двох великих соціологічних досліджень, проведених в США, виявилося: чим вище розумовий коефіцієнт чоловіка, тим суворіше він дотримується принципу моногамності. Однак у сучасній цивілізації ця необхідність зникла. Проте не всі чоловіки здатні відмовитися від «спадщини попередніх тисячоліть».

Причина третя. Емоційна ізоляція

Чоловіка не оцінили по достоїнству, він шукає взаєморозуміння і не знаходить його в існуючих відносинах з жінкою. Тоді він змінює-в надії отримати те, що шукає, на стороні. Ким самець точно зобов’язаний бути, так це лідером. І якщо одна сварлива самка не хоче це визнавати, то він знайде іншу, яка визнає це з радістю. І, звичайно, це не привід покинути стару зону комфорту зі звичною дружиною і поїздками в гіпермаркети по суботах. Просто приємне зі звичним доведеться вміло поєднувати.

Причина четверта. Помста

З ревнощів не всі чоловіки надходять, як Отелло. Вбити дружину-стрес досить сумний. Набагато цікавіше і приємніше» віддзеркалити ” її поведінку. Гульнути нічку-другу з грудастой блондинкою, а потім з задоволеним виглядом і слідами помади на комірці заявитися додому і єхидно сказати: “Бухали з друзями!!!”Почуття задоволення-величезне, скандал гучний. Наслідки… як пощастить.

якими б не були причини зради, підсвідомість шукає виправдання зраді завжди.

Духовне виправдання

 причини зрад або чому він ходить«наліво & raquo;. Психологія чоловіка

“Душею я вірний завжди, а тіло так… суть прах смердючий”, – каже чоловік і безсоромно йде догоджати смердючий прах з сподобалася особливої. При цьому суспільство в цьому випадку, швидше, на його боці. Причина зради проста: якщо жіноча зрада передбачає емоційне залучення (тобто повноцінне зрада), то чоловіча зрада — це найчастіше черговий подвиг самця, що не тягне важкі наслідки для осередку суспільства. Те, що це не завжди так, стає зрозумілим тільки, коли обоє опиняються біля розбитого корита.

Психологічне виправдання

До більш чи менш регулярним ходінням наліво схильні люди, невпевнені в собі і в своїй значущості для оточуючих. Самі вони можуть пояснювати власні пригоди на стороні бажанням різноманітності, пересиченістю сімейним життям або прагненням до нового. Але трохи глибше ховається думка: “Невже життя пройде, і крім цієї завалить дружини (цього безглуздого чоловіка) у мене нікого не буде?» Але чомусь, пускаючись у всі тяжкі, таке подружжя не думають, що незабаром вони можуть втратити навіть цієї безглуздої дружини (завалить чоловіка), так і не придбавши нічого натомість.

парадоксальне виправдання

Любителі парадоксів стверджують, що»хороший лівак зміцнює шлюб”. І навіть надають цьому докази: мовляв, що змінив партнер під впливом почуття провини робиться уважніше, дбайливіше і ласкавіше з нещасним чоловіком (або дружиною). А постраждала сторона, особливо якщо вона здогадується про пригоди, підсвідомо прагне до того, щоб почистити пір’ячко, привести себе в порядок і знайти колишню привабливість.

Насправді, почавши змінювати, нерозумно чекати, що друга половина зараз негайно покращає, вдома стане чистіше, а борщ виявиться наваристіше. Схильність до самовдосконалення прокинеться хіба що у 12 — 13% ошуканих подружжя. В інших випадках ви ризикуєте отримати страшну образу, сімейний скандал, заяву про розлучення або просто по обличчю. А іноді-і все відразу. Любити один одного без залучення третьої сторони набагато корисніше для нервів і совісті. Шкода тільки, що розуміння цього приходить не відразу.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *