Чому чоловіків часто притягують дорослі жінки? Психологія чоловіка

 чому чоловіків часто притягують дорослі жінки? Психологія чоловіка

Суспільство вже давно не можна здивувати парою, в якій чоловік значно старший за жінку. Навпаки, вважається, що це і є якийсь ідеальний варіант онуже міцно стоїть наногах винає, чого хоче віджизні, аона сповнена ентузіазму іготова створювати сім’ю. Все здається цілком премилим іпривичним. А що якщо уявити зворотну ситуацію?

коли Онмолодше

 чому чоловіків часто притягують дорослі жінки? Психологія чоловіка

Пара, вкоторойОН молодше, досих пір сприймається суспільством як щось надзвичайне. Навіть якщо ви цілком дружелюбно, вивсе одно звертаєте на це увагу. Чому? Тому що це здається незвичним. Насамомже справі численні історії отом, що чоловіків приваблюють виключно молоденькі дівчата це міф. В даний час багато молодих людей вважають за краще дорослих жінок своїм ровесницям.

Почнемо стого, що, всупереч думці суспільства, чоловіки нетак ужотстают отженщин всвоем дорослішанні. Вдвеннадцять років так, всемнадцять можливо, новдвадцять ідалее навряд. Довгий час громадськість була переконана в тому, що психологічному віку жінки відповідає біологічний вік чоловіка так років на10старше. Насамомже справі молоді чоловіки іженщіни знаходяться наодномрівні фізичного іпсихічного розвитку, що залежить лише від відмінних якостей людини, але не від того, що відбувається. Таким чином, виходить, що численні розповіді про те, що чоловіки пізніше дорослішають, неімеют під собою ніякого наукового підстави. Образ чоловіка-самця, якому непотрібно займатися саморозвитком, анужно гуляти полесу іпродолжать рід щось інше, як черговий стереотип.

Вдействительности будь-якій людині незалежно від статі, віку ісексуальних переваг отромантических відносин хочеться одних ітехже базових речей: щоб було спокійно, цікаво іпріятно. Зауважимо, ніхто не хоче своєю єдиною метою просто знайти когось значно молодше. Отношениях молодість сама посебе не грає майже ніякої ролі.

чому чоловіків притягують дорослі жінки

 чому чоловіків часто притягують дорослі жінки? Психологія чоловіка

Чоловіків притягують більш дорослі жінки з різних причин. По-перше, безумовно, важливу роль відіграє секс. Двадцятирічні дівчата володіють молодим тілом, проте вони невсегда знають, що ікак снім робити. Бич молодості невдоволення собою. Втовремя як зрілі жінки відчувають себе цілком комфортно всобственной шкірі. Вони досвідчені, розуміють свої бажання, вміють чуйно прислухатися ксебі іпартнеру, відкрито говорять про відносини. Все це спрощує процес любовної гри. По-друге, привілей дорослих вміння вибудувати діалог. Як правило, такі жінки нетак сором’язливо-загальмовані, як іхболее юні опонентки, а значить, вонивміють чесно говорити отом, що іхнеустраівает. Вони непред’являют порожніх вимог, необіжаются начто-то невідоме, вміють довіряти іпроявлять ініціативу. Весь цей комплекс якостей, які здаються природними іздоровими, напрацьовується згодами. Ксожаленію, не можна пропустити етап проб і помилок, накотором тиучишся тому, як комфортно співіснувати ввідношеннях. Тим не менш, чоловіки, які вибирають дорослих жінок, головним чином спрощують собі завдання адже у них з’являється вчитель. Такі відносини можуть бути спокійними або пристрасними, глибокими або поверхневими, тому вони будуть дуже пізнавальними.

Нарешті, звичайно, можна звернутися кзігмунду Фрейду івияснити, що така схильність пояснюється тим, що підсвідомо суб’єкт проектує образ матері. В першу чергу це має право на існування сучасні психологи стверджують, що телюди, кому бракувало батьківської любові ізаботи, часто згодом шукають іххвлюбовних відносинах. Тим не менш, це зовсім неозначає, що кохана повиннабути копією матері. У зв’язку з цим вибір впользу більш зрілого партнера викликаний бажанням отримувати турботу, захист іпочти материнську любов. Однак чи варто цю причину вважати основоположною, якщо все-таки є якісь комплекси? Так чи інакше, кожна людина засвою життя відчуває певну нестачу любові, уваги або визнання. Бажання заповнити відсутню допомогу партнера не є чимось ненормальним.

Непридется довго шукати приклади для того, щоб довести, що пара, вкоторой чоловік молодший давно вже неявляється чимось екстраординарним. Абсолютний рекордсмен вразливим серцям, Райан Гослінг, с2011 року складається ввідношеннях сЕвой Мендес, яка старша за нього на6років. Х’ю Джекман, секс-символ мільйонів жінок, романтичний герой іпросто красень, ось уже більше двадцяти років благополучно одружений на жінці, яка старша за нього на13років.Список чоловіків, які обрали собі більш дорослу супутницю, можна продовжувати нескінченно: актор Антоніо Бандерас, футболіст Жерар Піке, фігурист Євген Плющенко, артист-пародист Максим Галкін…

прикладів ідругих щасливих пар, де чоловік молодший на3, 6, 12або навіть 20років безліч. Отношениях неіснує категорій можна або не можна. Єдине правило говорить: заради щастя робіть все, що завгодно, якщо це не суперечить закону.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *