Чому я закохуюся в стерв. Психологія чоловіка

 чому я закохуюся в стерв. Психологія чоловіка

Судячи з питань, якими заповнений інтернет, всі люди постійно закохуються не в тех. в якійсь мірі це навіть природно: кожен раз, коли романтична історія починає зазнавати складності, людина замислюється – а чи правильний вибір я зробив? І далі починає запитувати: чому я закохуюся в дурних (жадібних, жорстоких, неамбіціозних і т. д.)? Варіантів тут безліч. У жінок список претензій до об’єктів своєї любові прагне до нескінченності, а ось у чоловіків він зводиться фактично до одного пункту-питання: чому я закохуюся в стерв?

хто така стерва

 чому я закохуюся в стерв. Психологія чоловіка

Розберемося, хто ж така-стерво? Вікіпедія дає таке визначення: стерво — це скандальна, сварлива жінка. У сучасному суспільстві стервами називають черствих безпринципних жінок, готових буквально «йти по головах» до своєї мети, не рахуючись з оточуючими. У цьому ключі, звичайно ж, стає зрозуміло, чому чоловіків хвилює той факт, що їх постійно залучають такі жахливі створіння. Як тут не затурбуватися?

Заради справедливості відзначимо, що стерви, без всяких сумнівів, можуть бути дуже привабливі. Вони часто впевнені в собі, сміливі, володіють яскравою індивідуальністю. Тобто по суті стерво це не хто інша, як фатальна жінка. Вона здатна зачарувати чоловіка, розташувати його до себе — в загальному, змусити в себе закохатися. Здавалося б, і що в цьому поганого? Закоханість-це ж чудовепочуття! Безумовно-так, але за однієї умови: якщо предмет вашої любові здатний на відповідні емоції. На жаль, основна претензія, що пред’являється стерві, полягає в тому, що вона використовує людину як ресурс, нічого не даючи натомість. Для неї самої це зовсім не здається дивним або несправедливим — в общем-то для цього ви їй і були потрібні, все йде згідно сценарію. У чому тоді проблема?

А проблема в тому, що ваша роль в цьому сценарії вас не влаштовує. Ви готові йти на край світу, рубати голови драконам і визволяти принцесу з вежі. Тільки ось принцеса у вежі сидить, щоб краще потік принців бачити, а ваші любовні подвиги їй байдужі. Не в любові справа.

 чому я закохуюся в стерв. Психологія чоловіка

З іншого боку, якщо вам «пощастило» – ви вкотре закохалися в стерву, задумайтеся про те, чому це знову сталося. Можливо, причиною цього виявилися ви самі. Підкорити стерву не так-то просто-такі жінки виборчі і швидко не здаються. А будь-який чоловік по натурі мисливець. Та й підкоривши стерву, ви не можете бути впевненим, що ваша дама не вирішить раптом розірвативідносини, які за напруженням переживань і емоцій те саме катання на американських гірках. Звикнувши до постійного лоскотання нервів, до викиду адреналіну в кров, чоловік вже інтуїтивно шукає для себе в подальшому подібних партнерок. Знайти гармонію з іншою людиною, м’яким, вірним, люблячим, стає важко – такі відносини можуть здатися банально нудними, «прісними».

Ну і, звичайно, недарма кажуть-на кожну жертву знайдеться свій садист. Будь-яка стерво, як істинний маніпулятор, завжди відчуває, з кого вона може «поиметь» вигоду. Будь-яка жінка, до речі, інтуїтивно відчуває, чого насправді бажає партнер. І якщо ви в якийсь раз наступили на ті ж граблі, тобто закохалися в фатальну жінку, – значить, в глибині душі вам саме цього і хотілося. Навіть якщо розум говорить вам зворотне.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *