Як зрозуміти жінку. Психологія чоловіка

 як зрозуміти жінку. Психологія чоловіка

Чоловіки і жінки існують в різних світах. Ці світи живуть за різними законами і наповнені настільки різною інформацією, що навіть подружжя з багаторічним стажем сильно здивувалися б, якби змогли читати думки один одного. Чоловіки і жінки по-різному бачать причинно-наслідкові зв’язки, вважають очевидними речі, про які навіть не здогадується їх партнерпротилежної статі і часто ставлять це один одному в провину. Але це все одно, що ображатися на китайця або німця за незнання російської. Адже те, що існують чоловічий і «жіночий» мови, давно ні для кого не секрет. Спробуємо розібратися, як зрозуміти жінку. Ось кілька фраз з мови жінки, що призводять в замішання будь-якого чоловіка.

“Поговори зі мною”

Для чоловіка розмова-спосіб отримання інформації. Для жінки спілкування-самоцінне задоволення. Коли одна подруга пропонує інший поговорити, вона не буде уточнювати тему і привід для розмови — вона сама їх ще не знає. Коли жінка пропонує поговорити чоловікові, вона може ввести його в ступор. Про що і взагалі як зрозуміти жінкув розмові? Ні, він може, звичайно, розповісти їй про свою роботу або, скажімо,на яку наживку краще ловиться карась. Однак він справедливо підозрює, що такі теми їй не близькі. Може, і не близькі. Але якщо ви подобаєтеся жінці, їй просто приємно провести час за розмовою з вами — без особливої мети. Такий вислів почуттів для неї мало не важливіше сексу. Тому головна зброя будь — якого серцеїда-добре підвішений язик. Всім іншим він може і не блищати, але «язиком чесати зобов’язаний».

 як зрозуміти жінку. Психологія чоловіка

Це можна тільки прийняти як даність і придушити в собі страх перед таким безглуздим проведенням часу. Не намагайтеся замінити спілкування реальними діями. Якщо ви приб’єте поличку, полагодите пральну машинку і приготуєте вечерю з шістьма змінами страв, вам все одно доведеться поглинати цю вечерю за душевною розмовою — тільки тоді жінка повірить в те, що ви їй щиро зацікавлені.

»Нам потрібно поговорити ”

А ось ця фраза несе зовсім інший сенс. Не секрет, що жінки часто використовують подібні розпливчасті конструкції для маніпуляції чоловіками. Скажімо, як ви відреагуєте на подібне витіювате передмову: “Нам потрібно серйозно поговорити. Я навіть не знаю, з чого почати, але мені необхідно сказати тобі про одну річ, яка мене сильно турбує»? Будь-який чоловік почне гарячково згадувати, в чому такому страшному він завинив. Однак будьте впевнені-відсотках в дев’яноста випадках мовапіде про те, що пора б вже переклеїти шпалери в передпокої або дитини в басейн записати. Думаєте, жінка поганий оратор і не вміє розставляти акценти? Як би не так. Просто вона прекрасно знає чоловічу психологію і розуміє, як вас нервують подібні зачини — і яке полегшення ви відчуєте, зрозумівши, що тривога була помилкова. І ось якраз в цей момент від вас найпростіше отримати згоду на покупку нового холодильника. Нешкідливий прийом, що не кажи, а діє безвідмовно.

»Я негарна ”

В принципі, це вже не так складно: будь-який чоловік знає, що робити з жінкою, яка сумно нарікає на зовнішність. Обіймати і завіряти в зворотному. Вона не лає себе, вона скаржиться вам. У неї поганий настрій, її сьогодні обізвали в метро коровою (в метро взагалі вкрай рідко називають жінок стрункими ланями), їй хочеться нову блузку, на море і заміж. Скажіть їй, що вона красуня. І ще раз скажіть. Тим більше що вона дійсно навряд чи вважає себе потворою. Тим більше що вона дійсно красуня. А якщо ви так не вважаєте, навіщо ви взагалі починали з нею відносини?

»ти мене більше не любиш ”

Складно зберегти присутність духу, коли Вам пред’являють подібні претензії. Жінки взагалі дуже люблять все ускладнювати і драматизувати, без цього спілкування їм нецікаво. Тому не поспішайте пакувати валізи, якщо ваша половинка в запалі скандалу вимагає від вас забиратися на всі чотири сторони. Ви що, і справді вважаєте, що вона цього дійсно хоче? “Вони жили довго і щасливо, поки не розлучилися через підняте сидіння унітазу» — такийепітафії на могилу своїх відносин не захоче жодна жінка. Вибачте, засміють. І вже тим більше вона не вірить, що ви здатні розлюбити її в момент — просто тому, що сьогодні дощ і кепсько. Швидше за все, цей самий дощ увігнав її в легку депресію і їй дуже хочеться почути від вас що-небудь хороше — наприклад, визнання в любові.

є ще один варіант — ви не помітили її нову зачіску. Або манікюр. Придивіться уважніше про всяк випадок.

“Тому у Трандичихи характер такий, що якщо Трандичиху зачепити, то з Трандичихою сладу не буде»

 як зрозуміти жінку. Психологія чоловіка

«…а по дорозі я зайшла в булочну і згадала, що ще не зробила дублікат ключа, ну пам’ятаєш, вузенький такий, він ще зламався минулого тижня, коли Наташа приїжджала за книжкою, ну ти ще сказав, що вона на твою сестру схожа, до речі, коли у неї день народження, треба придумати, що подарувати, якщо ми на той час у відпустку ще не поїдемо…». Цей монолог-кошмар будь-якого чоловіка. Однак буде помилкою думати, що подібні міркування звернені безпосередньо до вас і вимагають негайної реакції. За допомогою такогопромовляння жінки впорядковують навколишній світ, наводять порядок в думках, планують справи, розбираються в причинах і наслідках подій. Чоловікові для цього потрібно поміркувати на самоті. Жінці-озвучити свої думки. Ну що тут поробиш? Періодично кивати з зацікавленим виглядом і продовжувати займатися своїми справами-цього буде достатньо.

Запам’ятайте ці прості приклади — це не зробить вас знавцем жіночої психології, але все-таки допоможе зберегти мир у відносинах і не одну сотню нервових клітин.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *