“Я повинен залишитися з дружиною заради дітей”. Психологія чоловіка

 & laquo;я повинен залишитися з дружиною заради дітей». Психологія чоловіка

Я повинен залишитися з дружиною заради дітей, ці слова чоловік найчастіше вимовляє в двох ситуаціях. Перша – він дурить голову коханці і сім’ю руйнувати насправді не хоче. Друга – він боїться, що після розлучення дружина заборонить Йому бачитися з дитиною. З першим випадком все зрозуміло. А ось що робити в другій ситуації? І чи варто жити з нелюбимою вже дружиною заради дітей? Чи зберігати сім’ю заради дитини?

чи вистачить у вас терпіння?

Коханій жінці багато прощаєш, на якісь речі закриваєш очі, ставишся з терпінням. А якщо пройшла любов? Добре ще, якщо залишається повага і дружні почуття. Але частіше, навпаки, приходить роздратування, нетерпимість навіть до дрібниць і нерозуміння: “як я раніше не помічав, що вона така?..”А значить, почнуться причіпки, взаємні закиди, сварки, що переходять в скандали і навіть бійки.Подібна атмосфера в сім’ї на дитину позначиться найгіршим чином-при чому вплив це буде позначатися не тільки в дитинстві, але і в дорослому житті. Тому, якщо ви хочете зберегти сім’ю заради дитини, подумайте гарненько – а чи вистачить у вас терпіння і сили волі бути з вашою дружиною друзями, жити в мирі та злагоді, без скандалів і докорів?

що ви дасте дитині?

 & laquo;я повинен залишитися з дружиною заради дітей». Психологія чоловіка

Коли вас від розлучення утримує тільки дитина, подумайте над тим, що ви можете дати вашій дитині, якщо залишитеся в сім’ї і що зможете дати, якщо підете. Поступите самим старовинним способом психологів: візьміть аркуш паперу, розкресліть його навпіл і пишіть зліва переваги життя в сім’ї, праворуч — переваги «тата по вихідних». Пишіть не тільки плюси і мінуси для дитини, але і для себе. Тому що дитині з кожним роком буде все важливіше і важливіше бачити щасливим і успішним не тільки себе, але і вас. Власне, про те, наскільки це важливо для дітей, можна судити з того, що 93% дітей, зарадияких зберігали сім’ю, ставши дорослими, дивувалися, навіщо батьки зламали собі життя і не спробували бути щасливими окремо. Причому, згідно з одним з психологічних досліджень, 67% дітей, де батьки постійно сварилися, просто збігали з дому після повноліття — їхали вчитися в інші міста, скоріше виходили заміж/одружувалися. І, до слова сказати, будувати сімейне життя таким дітям було набагато складніше, ніж тим, хто виріс в емоційно благополучній родині. Тому що у них немає позитивного прикладу того, якою щасливою може бути сім’я.

чи всі ви зробили?

Намагаючись вирішити питання про розлучення, почекайте» вплутувати ” в свої роздуми дитини. Коли ви створювали сім’ю, у вас ще не було дітей. Ви зустрілися, полюбили, одружилися. І тепер, коли ця любов стала проходити, вирішувати проблему потрібно між собою, не вплутуючи дитини. По-перше, не шукайте винних. У сім’ї завжди винні обидва. По-друге, подумайте, чи все ви зробили для того, щобзберегти ваші відносини з дружиною, не заради когось, а заради самих себе. Адже у всіх сім’ях бувають сварки і кризи, і інші неприємності. І знайти в собі сили виправити ситуації в кращу сторону теж потрібно вміти. Може бути, вам має сенс відвідати сімейного психолога? Влаштувати собі другий медовий місяць? І вирішити питання для себе особисто: чи зберігати сім’ю заради дитини?

вантаж вини

Хочете ви того чи ні, але з часом ви почнете дратуватися на дитину, заради якого вирішили зберегти сім’ю. Нахлине втома, в черговий раз розлютить нелюбима жінка і все це спровокується на дитину, приблизно так: «якби не ти, моє життя могло б скластися абсолютно по-іншому». А коли дитина виросте і захоче сам приймати рішення, буде велика спокуса дорікнути його в тому,що заради нього ви пожертвували своїм щастям, і заради чого?.. Ось і думайте: чи зберігати сім’ю заради дитини? Почуття провини-зручне почуття, щоб керувати іншою людиною. Тільки щастя таким шляхом не домогтися. І якщо ви вирішите залишитися в сім’ї, то потрібно дати собі тверде слово чоловіки, що ви ніколи не заведете розмов про вино і подяки.

суворе виховання

 & laquo;я повинен залишитися з дружиною заради дітей». Психологія чоловіка

У бабусь є такі приповідки:» перша дружина — сорочка, інші — заплатки до неї«, або»перший коник не виніс, на другого не сподівайся”. Ці та подібні мудрості стверджують, що» стерпиться-злюбиться”, ніяких розлучень — сім’я повинна бути одна. Якщо вас виховували на таких приповідках, то піти з сім’ї буде дійсно складно. І виховання, та й тиск зісторони вихователів будуть сильно впливати на ваше рішення. Тому важливо відокремити ” зерна від плевел» і розібратися в собі. Чи Точно ви боїтеся втратити дитину або все ж в вас говорить щось інше? Подумайте над цим добре-адже дитина залишиться ні з ким-небудь, а з мамою. І ви зможете бачитися з вашою дитиною, брати участь в його житті, спілкуватися.

Шантаж

А якщо дружина погрожує, що не дасть спілкуватися з дитиною, проконсультуйтеся з адвокатом. І дізнайтеся свої права. Тоді ви зрозумієте, що ці загрози порожні. Не завадить і консультація психолога-виходячи з конкретної ситуації, він допоможе скласти план «мирного» розлучення і способів підтримки з дружиною приятельських відносин. І якщо вам так буде простіше — спокійно спілкуватися з матір’ю своєї дитини (не жити з нею під одним дахом, а лише зустрічатися іноді на нейтральній території і при цьому вміти привітатися і привітно посміхнутися) вам важливо просто «заради дитини»…

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *